Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Bo wyciągne dziala Maniek wiesz że nie lubie ale stapasz po cienkim lodzie :) masz za paznokciami więcej brudu niż ..... osmieszyłes się i boli cię jedynie to że wyszło na jaw że inny jesteś niż siebie przedstawiasz i ja to wiem a ty jeszcze lepiej więc przyjmij z godnością werdykt.
I nie wyciągaj rzeczy których nie masz ja skończyłem z dwóch powodów najważnieszy był ten że NK wygrało i nie powodów graC o złote kalesony gra skończona. Ale góro hypokryzji ja grałem na swoje konto i wole przegrac niż się osmiszyć jak ty i twoje LA więc kocząc wszyscy którzy wejdą do NK po jałmużne są śmieszni i tyle zero ambicji i honor na wysokości fundamentów
Wasza polemika nic nie zmieni wyszydzaliście budowniczych a sami robicie za ... i tu mi brakuje nazwy kmiotów , chłopów pańszczyznianych o dobra nazwa
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To wyciągnij DSE te swoje działa, choć już nie jedne widziałem :))

Co do tych blaszek jak to Ty nazywasz - to jest całkowicie sprawa ludzi w LA i NK a nie Twoja. Ktoś coś zdecydował dogadał się i tyle.


Osoby poprzechodzili do sojuszu i grają tam, reszta jak pewnie zauważyłeś się nie zmieściła i jest dochodząca i pomaga w budowie (dla Ciebie to podawacze). Ale tak jak mówie to jest sprawa tych osób a nie Twoja i nie uważam by ktoś robił coś źle - nie możesz przeżyć tej porażki i prubjesz wkręcać swoje chore teorie.

ciekawe czy na byłych dogów też mówisz podawacze, pomagacze? a no tak przecież za takich ich masz :))

widzisz robisz coś sam (fuzje) a potem jak ktoś inny zrobi robisz z siebie idiotę że inni też to robią, Daj już sobie człowieku spokój, idz pograj może w bierki.

Właśnie to co LA i NK zrobiło pomogło w wygranej tego świata, duża ilość osób do budowy, ciągła rotacja osób na skracanie budynków. A reszta osób atakuje i odciąga was od budowy i zmusza na budowe defa. Zamiast budować cudaki budowaliście defa. Nawet jak byśmy wam nie zabrali wiosek na cudakach nie mieli byście szans na wybudowanie szybciej tego cudaka.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i już tak w woli formalnej ja nie będę odbierał blaszki za wygranie tego świata ale nie dla tego że Ty błaznujesz na forum. Po prostu mi ona nie jest potrzebna. Ja go dla siebie wygrałem i to mi wystarczy.

Ale w pełni rozumiem osoby które walczą o nią i nie mam zamiaru ich wyzywać jak Ty. Uważam że każdemu z tych sojuszu należy się te trofeum bo każdy walczył o to byście wy nie osiągnęli. Dla tego sam zachęcam ich do tego.

wygrana z Tobą to nie czysta przyjemność ale zawsze to jakaś satysfakcja :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ale jaka wygrana ze mną :) ja zakończyłem gre, wygrałeś ze mą w jaki sposób no wybacz. Żebyś dobrze zrozumiał zakończyłem gre jak NK nie LA wygrało to po pierwsze. Po drugie jak pomagacze wejda po odzaczenia co jest prawdą to się ośmieszają znasz historie piszecie jedno robicie drugie.
Maniuś co nie napiszesz wszyscy i tak pamiętają twoje i słowa kompanów z LA a teraz śnietnik z gęby robicie ot cała historia reszta nie ma znaczenia. Zeby kogoś pokonać trzeba z nim walczyć , nie wspomnę o załatwianiu banów i tym podobnych sprawach sam stwierdziłeś w liści że ty nie ale co do MG34 i innych to nie ręczysz więc zacznijcie grać uczciwie może zaskarbicie sobie odrobine szacunku. Cyckami tego nie zmienicie.
Tylko poptrzymy kto z LA to leszcz odznakowy i obyś Maniuś po raz kolejny fopa nie zrobił , że retryk , Misiu , Princpolo i pewnie Laska z cyckami polezą ale chociaż ty się nie ośmieszaj.
Czas na kabaret
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No i mnie przyszedł czas w końcu napisać parę słów na FO.

Tak czytam i czytam, i nie widzę nic innego jak rozgoryczenie w twoich słowach. "No bo jak komuś może się udać zbudować tak trwałą współpracę jak NK i LA, na pewno nie tobie DSE, nie z twoim podejściem, bo to nie pierwszy świat na którym traktujesz ludzi z góry, a największym obłudnikiem jesteś ty.

Zostałeś chłopie ograny i nawet twój podstępny idol generał ci nie pomógł. LA i NK realizowało od samego początku współpracy wspólny cel, uprzykrzyć życie RI. Tak samo jak wbiliście do głowy swoim ludziom, że to ja wypowiedziałem wam wojnę, tylko ciekawe co masterkowi robił swoimi wojskami dobę wcześniej u nas, zresztą twoja serdeczna przyjaciółka aga sama się przyznała,ze to było zaplanowane....
A co lepsze nigdy nie spodziewałem się, że zniżysz się do tego by wysyłać by prosić Nas o połączenie przed cudami i jeszcze wysyłać ludzi jak widziałeś, że nie masz siły przebicia.

Widzisz LA i NK dogadało się stworzyło dwa sojusze atakujący i budujący, i wbij sobie do tej małej nieprzyjmującej nowych informacji główki,ze tak się da, i nie ma tu żadnych pomagaczy, tylko dwa sojusze pracujące na swoją wspólną wygraną, tylko dla ciebie to jest nie do pomyślenia, mania wyższości nigdy by ci na to nie pozwoliła, a najbardziej boli,ze są ludzie którzy potrafią się dogadać i poświecić dla innych.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w budowę cudaków z LA i rozwalanie cudów RI (hahaha) bo bez was nie byłoby tak łatwo. Dziękuje również NK za zaangażowanie

DSE nie zasłaniaj się banem, bo gdybyś grał uczciwie nigdy byś go nie dostał, przegrałeś na własnie życzenie.


Pozdrawiam
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Zeby kogoś pokonać trzeba z nim walczyć , nie wspomnę o załatwianiu banów i tym podobnych sprawach sam stwierdziłeś w liści że ty nie ale co do MG34 i innych to nie ręczysz więc zacznijcie grać uczciwie może zaskarbicie sobie odrobine szacunku.

No tak bo to ja dostałem bana a nie Ty i Twoi kompani :))
Mogłeś nie oszukiwać bana byś nie dostał. A nie teraz szukać winnych za załatwienie bana. Powiedziałem ja bana nie załatwiłem a kto to zrobił nie wiem ale jak byś nie oszukiwał bana byś nie miał.
Ciesz się że tylko ban bo powinni od razu kasować oszustom konta!!
już raz powiedziałem powtórzę jeszcze raz, nie kompromituj się proszę - czy Ty tego nie widzisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Prawda to nie kompromitacja to po pierwsze , do pitto nikogo do ciebie nie wysyłałem i sam nigdy do ciebie nie pisałem bo zawsze byłeś marionetka w NK inne osoby rządziły ty jesteś tam pionkiem więc jaki cel miałbym pisać do nikogo , sorrki z Vaspero , Erwinem owszem pisałem ale z toba nigdy miejsce wieśniaków jest na roli przy pługu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Z calym szacunkiem DSE ale przegrywac tez trzeba umiec pomysl nad tym :(
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

A Mamuty to się szykują na jakiś nowy świat, czy nie? Bo mnie trochę energia rozpiera i mam chęć czyjąś trąbę na supeł zawiązać ;-)

Ech :rolleyes: Nie jeden miał takie plany ... przeważnie kończy się tylko na planach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

DSE jestes po prostu zenujacy.
Ale w pewnym sensie rozumiem Ciebie.

Wy (czyt. RI) nie potrafiliscie stworzyc tak zgranej ekipy jaka jest LA + NK, dlatego przegraliscie i teraz wylewacie swoj jad na forum.

Zgubila Was wasza pycha i wywyzszanie sie nad reszta. Swego czasu mieliscie naprawde swietnych sojusznikow (Riddle, Ypsilon), jednak nie potrafiliscie ich docenic.

Jezeli liczyliscie na powtorke z ksi - STARS vs SUPERNOVA to Wam sie nie udalo.
NK nauczylo sie na swoich bledach, ktore popelnili w trakcie budowy na ksi, jednak Wy byliscie tak zadufani w sobie i pewni wygranej, ze calkowicie "daliscie ciala".

Ze swojej strony chcialam pogratulowac sojuszowi Nemezis-Kostucha wygrania swiata ypsilon.
Bylo mi bardzo milo wspolpracowac z Wami :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No Panie i Panowie Ci co mnie kochają i nienawidzą - szykować się na angielski serwer - czas podszkolić angielski, lub jak kto woli niech angole podszkolą polski :))

w ciągu 2 miesięcy jak powstanie świat idę tam grać z wami lub bez was.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

hehe no jak to bedzie w Listopadzie to moge spróbować :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

wydaje mi się żę najlepiej z linków - zawsze to pare osób dostanie złotko a jak nas poleci z 30-40 osób to trochę tego złotka będzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Jakie surowce z sojusznikami szybciej sie rozbudowywuje wiochy zeby wiecej surki dawaly
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No Panie i Panowie Ci co mnie kochają i nienawidzą - szykować się na angielski serwer - czas podszkolić angielski, lub jak kto woli niech angole podszkolą polski :))

w ciągu 2 miesięcy jak powstanie świat idę tam grać z wami lub bez was.

ciekawe

statek ogniowy -fire ship to nie to samo co nasz statek ogniowy, który nosi nazwe statku lekkiego - light ship
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ciekawe

statek ogniowy -fire ship to nie to samo co nasz statek ogniowy, który nosi nazwe statku lekkiego - light ship

Słowo light używane w produktach żywnościowych czy np. papierosach oznacza, że są "lekkie". Ale light to też światło.. lighter, to zapalniczka, więc w tym przypadku trzeba kierować się tym pierwotnym znaczeniem, a nie tym, że są to lekkie statki ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

obrazki bedzie widział i po tym stwierdzi co to za statek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja mam jedną zasadę: 10 ogni to light statki, 210 ogni to heavy statki
Resztę rozpoznam po obrazkach he he :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Słowo light używane w produktach żywnościowych czy np. papierosach oznacza, że są "lekkie". Ale light to też światło.. lighter, to zapalniczka, więc w tym przypadku trzeba kierować się tym pierwotnym znaczeniem, a nie tym, że są to lekkie statki ;)

to jest jeszcze ciekawiej, bo gdyby użyć "light" w znaczeniu "światło" to akurat "lightship" oznacza latarnię na statku

powiem szczerze, jak dla mnie to "light ship" pachnie kalką językową - bezpośrednim tłumaczeniem z niemieckiego?

i oczywiście biega o ogień grecki albo bizantyjski: http://www.konflikty.pl/a,3781,Marynarka_wojenna,Ogien_bizantyjski._Napalm_wiekow_srednich.html
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Niewykluczone, że to kalka językowa. Aż wlazłam z ciekawości ;)
Fire ship na serwerze angielskim zarezerwowany jest dla branderów. Brand w jęz. niem. to pożar, dlatego brandery, to statki wypełnione materiałami łatwopalnymi, którą po opuszczeniu przez załogę i podpaleniu puszczano z wiatrem lub prądem w stronę okrętów nieprzyjaciela, aby wzniecić na nich pożar.
Lightship tłumaczy się jako latarniowiec.. a latarniowiec to statek wodny pełniący rolę latarni morskiej lub innego światła nawigacyjnego. Klasyfikowany jest jako pływający znak nawigacyjny. Przeważnie bez napędu, zakotwiczony na stałe w miejscu, gdzie budowa latarni morskiej jest niemożliwa albo nieopłacalna..

Taaaa.. stąd wynika, ze lejemy się latarniami :p
 
Do góry