Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

A gdyby użyć słowa spier-bumbalaj w znaczeniu idź i nie wracaj to oznacza że nikogo to nie interesuje

Powiem szczerze, jak dla mnie spier-bumbalaj pachnie kalką językową slangu normalnych ludzi, a nie profesorków - w bezpośrednim tłumaczeniu każdy powinien zrozumieć

I oczywiście biega o o wytłumaczenie innym że ich teorie ma się gdzieś...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Witam wszystkich po bardzo długiej mojej nieobecności :) Może nieliczni mnie jeszcze pamiętają
Dostrzegam, że nieco zmienił się poziom wypowiedzi na tym forum skoro tak głębokie dewagacje lingwistyczne na nim odnajduję
No a co z sytuacją na tym świecie? Jestem głęboko w tyle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Oczywiście że pamiętamy! :D
- Ty jesteś tą przedszkolanką która uczy wymyślone dzieci
- Ty jesteś jedyną jasnością, inteligencją i wyrocznią na tym forum
- Ty jesteś Matką Teresą która dba o swój sojusz i nigdy, przenigdy nie przypisuje sobie zasług innych
Witamy, witamy! Wejdź, rozgość się ;-)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Nie koniecznie jestem tą, którą opisujesz :) Dziękuję pięknie za zaproszenie, ale niestety chyba nie będzie mi dane z niej skorzystać :) Losy tego świata będę jednak "podglądała" z wielką przyjemnością. Tylko proszę o zwiezłą charakterystkę obecnej sytuacji. Staty jak wiadomo nie o wszystkim świadczą.
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

witaj martuś :)
sytuacja jest dość stabilna - a wręcz monotonna :p
N-K buduje cudaki i idzie im to bardzo dobrze - już 2 zbudowali - jeszcze trochę i resztę dokończą - i tu wielkie gratulacja
co do kwestii militarnej i podbojów - obecnie cały świat skupił się na laniu RI i wychodzi im to bardzo dobrze - chociaż osoby aktywne dzielnie się bronią i nie dają się :)
jak zwykle przy tym etapie gry pojawiło się pełno szaraków :)
to tak może w skrócie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

pomęczę jeszcze trochę ten serwer - jest tu jeszcze kilka osób dla których warto grac :)
ale co nie oznacza, ze już gdzie indziej nie zakotwiczyłam :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Dziękuję aguś za zwięzłą, konkretną charakterystykę sytuacji :)
Szkoda tylko, że nie udało się zrealizować upragnionych celów. Wiem, że w RI są/a może były osoby mocno zmotywowane, którym bardzo zależało na zwycięstwie (tu zwłaszcza pozdrowienia dla mojego kolegi z Lublina :eek: o ile jeszcze gra).
Ja może się zaczepię na nowym serwie o ile będą pasujące mi ustawienia, a jak dla mnie idealne ustawienia, to te z ypsylonu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no to co mamucie mamy nowy świat na eng serwerze, ammon czuwaj 29 zakład to zakład
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no to co mamucie mamy nowy świat na eng serwerze, ammon czuwaj 29 zakład to zakład

nie no zobacz na ustawienia

Confirmed settings:

Speed:
2
Unit speed:
3
Morale:
Active
Alliance Limit:
50
Beginners Protection:
7 days
Conquest system:
Revolt

nie będę na nich grał, morale muszą wyłączyć
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Eleganckie ustawienia, co wy chcecie ;-) Zawsze komuś nie będzie pasować. Morale trochę psują, ale prędkość jednostek 3 to fajna sprawa, przynajmniej dla mnie
Kuchenka pamiętam, pamiętam... ;-)

no ustawienia pięknie ale morale nie nie nie - i co mam startować a za chwile odpalą taki sam ale bez morali
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

marta idziesz z nami? turek podobno mówił że jak będziesz to i on się zaloguje
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

marta idziesz z nami? turek podobno mówił że jak będziesz to i on się zaloguje

Gdzie mam iść? Na nowy serw mnie kusisz, czy na ten angielski?
Ponadto przy moim systemie pracy ja wolę nowy system podboju a turasek pewnie zechce na stary. Wiesz, że ja za nim jakoś nie przepadam :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Tylko bez morali! Jak sie tylko swiat pojawi wysylaj linka Maniek na wyspe obok :D

czekam czekam stoner :)) znowu chwilkę pogramy razem. Mam kilka osób do pogrania a wiec myśle że z 20-30 osób się znajdzie dam znać na gg jak coś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Oczywiście że pamiętamy! :D
- Ty jesteś tą przedszkolanką która uczy wymyślone dzieci
- Ty jesteś jedyną jasnością, inteligencją i wyrocznią na tym forum
- Ty jesteś Matką Teresą która dba o swój sojusz i nigdy, przenigdy nie przypisuje sobie zasług innych
Witamy, witamy! Wejdź, rozgość się ;-)
Swietna charakterystyka Amonik :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no i się zaraz zacznie młyn, czekamy na odpowiedź dziennikarki
 
Do góry