Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
prawie trafiłaś koleżanko za twoich żądów to była dyktatura teraz bynajmniej się polepszyło :p

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
napisałam, ze sie nie wtracam tak ??
i nie zamierzam, a ze napisalam prawde to co ??
prawda boli ??


darekkil nie będę ci sie tłumaczyć dlaczego odeszłam , zapewniam cie ze nie uciekałam przed wami

uważam, ze odchodząc wygrywaliśmy wojenkę, pewnie wy uważacie inaczej


prawie trafiłaś koleżanko za twoich żądów to była dyktatura teraz bynajmniej się polepszyło :p

a może jednak rządów?? hehe

nie twierdze ze nie , ale jak znasz sytuacje to za moich rzadów dyktatorskich, osiagnelismy z top 1 z 5 miejsca i rozwalilismu najsilniejszy sojusz wojownicze Kury Ninja , a co za tym idzie koalicje PD , która juz i tak byla na wymarciu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a zdradzić ci nie zdradzę kim jestem bo by mnie zaraz wywalili z sojuszu a chcę jeszcze sobie pograć:cool:

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to po co się wogóle odzywasz swe urazy trzymaj w sobie ja też mam wiele "ale" do ciebie ale jakoś o tym nie piszę bo gów... innym do tego:mad:

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
powtarzam, ja juz nie grammmm!!!!!
nie wiem kto gra teraz na koncie monia81
 

DeletedUser

Guest
w

no pewnie że my uważamy inaczej że my wygrywaliśmy wojnę jeżeli masz się nie wtrącać to po co piszesz swoje żale jak to było wspaniale za twoich rządów i że to my zerwaliśmy jakiś pakt którego nigdy nie było bo ja nie widziałem coś podpisanego z tobą (jakiegoś paktu) a co do twojej ucieczki to na pewno uciekłaś bo ciśnienie miałaś za duże i jakiś koluniu grał za ciebie ale cieniutko mu z myśleniem szło i teraz wróciłaś bo przestał grać bo szkoda ci konta
 

DeletedUser

Guest
i git niech gra se gostek na twoim koncie monia , a co zrobi to jego sprawa nie twoja on ma inny tok myślenia niż ty życzę miłej egzystencji;)

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar



no to sie nie przyznawaj , bo zaraz cie suport zablokuje za multi ;p

hehe śmiechu warte, a skond wiesz czy nie mam współ dzielenia konta internetowego, jeśli to ma być twa ostatnia deska ratunku to żeczywście dobrze zrobiłaś że skończyłaś grać bo krucho szczerze mówiąc już zaczynało być

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no pewnie że my uważamy inaczej że my wygrywaliśmy wojnę
i dalej tak mysl, a ja mysle inaczej, my zabieralismy wioski zalozycielowi i radnemu (ziucie) a wy ?? no wlasnie

jeżeli masz się nie wtrącać to po co piszesz swoje żale jak to było wspaniale za twoich rządów

moja wypowiedź byla nawiazaniem do rozmowy obivana z chlopakami z norek, jakbys czytal wszystko od poczatku wiedzialbys , ze moja wypowiedź nie była napisana, tak sobie zeby sie pożalić )

i że to my zerwaliśmy jakiś pakt którego nigdy nie było bo ja nie widziałem coś podpisanego z tobą (jakiegoś paktu)


wiesz pakt był z tadkiem podpisany , moze nie oficjalnie , zeby kury nie dowiedzialy sie ze Tadek z nami spiskowal , ale był, gdyby nie bylo paktu, napewno tadka nie zostawilibysmy w spokoju w tamtych czasch gdy sojusz kury sie rozpadl a w katet było 5 graczy

a co do twojej ucieczki to na pewno uciekłaś bo ciśnienie miałaś za duże i jakiś koluniu grał za ciebie ale cieniutko mu z myśleniem szło i teraz wróciłaś bo przestał grać bo szkoda ci konta

musiałam odejść i odeszlam, (nie bede ci sie tlumaczyc dlaczego)
konto przekazałam doświadczonemu graczowi , który nie raz na Delcie byl TOP 1 , najwyraźniej nie sprostal zadaniu , nie moja wina ;p




i nie wiem dlaczego zabraniacie mi sie tu wypowiadac, rzuciliscie sie na mnie
tylko i wylącznie prawde napisalam co zrobilo katet

a jezeli nie znacie tej historii to do Tadka moze wam opowie , ja nie mam zamiaru .

Do widzenia ;p
 

DeletedUser6960

Guest
dalej tak mysl, a ja mysle inaczej, my zabieralismy wioski zalozycielowi i radnemu (ziucie) a wy ?? no wlasnie
O pamięci pamięci dwie wioski tobie Monia i dwie Pawłowi zabrałem dlaczego tłumacz się że nie grałaś:D
Tadek robił to co musiał bo jak sama zauważyłaś byście go i nas nie zostawili.
Tylko po co ta obłuda w Twych wypowiedziach, kto nas szantażował Ka tet to też i moje dziecko, wiec nie tłumacz tym twoim nieznającym tematu Noreczką tematu - bo podchwycić fałsz jest bardzo łatwo, prawda, za to z twych wypowiedzi mija się z faktami.
Nie przypisuj sobie dzieła rozwalenia kur bo nie masz takiego prawa, Kury rozwaliłem z Tadziem ja i reszta sojuszu Ka-tet. Ty wtedy siedziałaś cicho.
Jak widać stare przysłowie, iż sukces ma wielu ojców ma tu najwięcej do powiedzenia.
Najwłaściwszym będzie by każdy zajął się swoim podwórkiem, a nie przypisywał sobie sukcesy tego świata. Z fałszem i obłudą walczyć chce każdy nawet twoi sojusznicy:D
 

DeletedUser

Guest
t

kolego popatrz na swój sojusz i przeczytaj jego profil a z akademią to chyba sobie rady nie dajecie w walce wojowniku hahahaha
 

DeletedUser

Guest
To przeczytaj sobie profil wodza waszej akademi cyt.:
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć"
Duzo mowi o jego umiejetnościach
 

DeletedUser6960

Guest
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.
Albert Camus

:D:D:D:D:D
Zanim zaczniesz szydzić z innych postaraj się odrobinę kolego przygotować:D:D.
 

DeletedUser

Guest
Kolego nie martw sie wiem skad cytat jest hehehehe, to nie byl quiz bys zgadywał ;), a moja wypowiedz miala jedynie przekazać, że cytat ten odpowiednio pasuje do jego osoby:D:D. Zresztą ta rozmowa do niczego nie prowadzi, bo jedynie bronicie tej swojej wielkiej akademii, a zauważ że wszyscy ja wyśmiewają.
 

DeletedUser

Guest
przygarnął kocioł garnkowi:D beczka śmiechu :eek: jakie to szczęście że wy też macie śpiewkę na temat waszej odwagi i wyczynów, co jednak za tym idzie:rolleyes: : nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością :D:eek::rolleyes::D
weźmy na przykład gracza suni....

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6960

Guest
Widzę że akademia solą w oku nie jednego sojuszu:p
O co te swary z waszej strony jeśli akademia was tak mocno ciśnie dajcie znać to poproszę Ursusa by wam odpuścili:D
Czepiliście się ich a tu ważne tematy były:D
 

DeletedUser

Guest
Ej, no...

Też jestem ciekaw ;P
chciałbym poznać Twoje zdanie na temat jakiegokolwiek gracza, skoro taki cwany jesteś... ^^

zacząłeś, to skończ myśl, a nie kąsasz na boki jak wściekły...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
bo jest cienki jak borcz zadowolony z odpowiedzi :p:p:p:D
aż tak trudno domyśleć się o co biega:rolleyes: czy może myślenie stanowi problem :eek:
Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry