Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Żadne :p S.P.Q.R. top1 a Piraci są na 3pozycji przed Tytani Cienia .
 

DeletedUser

Guest
A ja szykuję defa i prowadzę akcję dyplomatyczną bo jednego dnia dostałem 3 trzęsienia ziemi i 3 błyskawice.Dobrze że mam ochronę miasta.:)
 

DeletedUser

Guest
i_dont_want_to_live_on_this_planet_anymore_63898.jpg
 

DeletedUser

Guest
smutny/a jest i dlatego pewnie ? no nic ... ja się nie wtrącam ...

Co tam powiecie ludzie nowego na temat Delty i jego sytuacji ;)?
Donny co powiesz jak tam u Ciebie chociaż pewnie nudno :p? Mi się udało już na m54 dostać i lecę na 55 lub 44 i następnie na 45 :) ale chyba od razu 45 wezmę :p jeśli się uda xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
taaak...
nie kozacz z jednym miastem, już ja Ci o tym mówiłem!!! :D

a tak poza tym... Activity tylko raz pokazało pazur wobec aktywniejszego gracza od nas (rudolf414) i gdyby nie to, że musiał wyjść, może dałby radę :(
a tak, to albo atakują słabszych, albo w ogóle się nie starają... ciekawe, ile prób podboju np. Jawor23 spełzło na...niczym! hmm :cool:
postarajcie się bardziej , bo jesteście zdezorganizowaną masówką ;P
wielcy wojownicy.... phi! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
A wiadomo :D?!
A o nich mi nie odpowiadaj , mimo wszystko mam do nich dystans :/*
 

DeletedUser

Guest
Oj, snajper...
A jak tam Twoja sytuacja na delcie? ;>

u nas małe ożywienie...na jakiś czas :p
 

DeletedUser

Guest
ja oddaję 10+ wioch , już sam nie pamiętam ile ... bynajmniej z całej jednej wyspy , przejmuję arkadiana (8 wioch z czego 4 dzisiaj podbiłem) , następnie podbić miasta za które się wymieniam i w ten sposób mam 2 całe pod kontrolą :) będę szukał sobie lokum na 55 lub 45 czy coś takiego , zacznę robić wojo , flotę i zacznę atakować na 84 chudy73 czy kogoś takiego , pkt będzie mi balansować w okolicach tych 500k ale podrośnie szybko :p:p i tyle :) A u Ciebie jak tam oprócz tigera ;)
 

DeletedUser

Guest
Donny powiedz mi kiedy kozaczyłem?Pisałem coś w stylu "Na razie mam jedną wioskę a jak będę miał więcej to wszystkich rozwalę". Nie przypominam sobie.A to, że mam jedną wioskę to normalne.Ty też kiedyś miałeś jedną wioskę.Chyba, że konto od kogoś kupiłeś.
 

DeletedUser

Guest
@snajper
u mnie zastój, wkrótce może się uaktywnię...
"oprócz tigera"? O co Tb chodzi? o_O
@napoleon
ale tak wybitnie o tym mówisz, jakbyś był mistrzem jakimś xD
może źle to ująłem...ale czytając Tw posty ma się dziwne wrażenie xD
ale buduj wojo, podbijaj...
A konto od początku moje...
 

DeletedUser

Guest
małe ożywienie - chodziło mi o te reklamy z tigerem (-napojem energetycznym:p) co pokazuję w tv :p
a kogo będziesz lał ? przynajmniej jakiś zamiar taki ?
 

DeletedUser

Guest
ja oddaję 10+ wioch , już sam nie pamiętam ile ... bynajmniej z całej jednej wyspy , przejmuję arkadiana (8 wioch z czego 4 dzisiaj podbiłem) , następnie podbić miasta za które się wymieniam i w ten sposób mam 2 całe pod kontrolą :) będę szukał sobie lokum na 55 lub 45 czy coś takiego , zacznę robić wojo , flotę i zacznę atakować na 84 chudy73 czy kogoś takiego , pkt będzie mi balansować w okolicach tych 500k ale podrośnie szybko :p:p i tyle :) A u Ciebie jak tam oprócz tigera ;)

Dzięki.Przygotuję się :D.Może weźcie sobie do pomocy czwarty sojusz by wreszcie poradzić sobie z Chudym:D
 

DeletedUser

Guest
@desiderata
Twój nick rzuca się w oczy ;)
nie znam Cb, ale z tego, co słyszałem, a raczej czytałem, nie jesteś lubiana...a dlaczego? -tego nie wiem!
małe ożywienie - chodziło mi o te reklamy z tigerem (-napojem energetycznym:p) co pokazuję w tv :p
a kogo będziesz lał ? przynajmniej jakiś zamiar taki ?

aktimeli...dwóch czopów doszło do nich, mimo że są na m24 xD
a my tylko ze śmiechu nie możemy, co to za dziwaki...prawie nic im to nie pomogło (jedynie adriaan1233 dostał kilkaset birem...ale to tylko pw dla nas), chwilowo nie ma więc zastoju w tamtej okolicy...
Ale tamci to zera, prawdziwa* walka jest na m33-43...no i trochę m44, ja niestety jestem gdzieś w cieniu tego konfliktu... :-[
 

DeletedUser

Guest
@desiderata
Twój nick rzuca się w oczy ;)
nie znam Cb, ale z tego, co słyszałem, a raczej czytałem, nie jesteś lubiana...a dlaczego? -tego nie wiem!


aktimeli...dwóch czopów doszło do nich, mimo że są na m24 xD
a my tylko ze śmiechu nie możemy, co to za dziwaki...prawie nic im to nie pomogło (jedynie adriaan1233 dostał kilkaset birem...ale to tylko pw dla nas), chwilowo nie ma więc zastoju w tamtej okolicy...
Ale tamci to zera, prawdziwa* walka jest na m33-43...no i trochę m44, ja niestety jestem gdzieś w cieniu tego konfliktu... :-[

Może przeglądałeś kiedyś forum ety i tam rzuciłem Ci się w oczy:cool:
 

DeletedUser

Guest
Dzięki.Przygotuję się :D.Może weźcie sobie do pomocy czwarty sojusz by wreszcie poradzić sobie z Chudym:D
Jak się przygotujesz ? Że ty niby jesteś chudy73 ? Oj jo joj :p A chudego za jakieś 2/3 góra 4 miesiące już może nie być więc ? Zobacz sobie jego okolcie a aktualnie kolesiem się zajmuje każdy pojedynczo więc nie ma się co dziwić ... Ja tylko czekam na moment i ogólnie będzie średnia jazda :D bo do 84 większą częścią miast daaaalleeeeko :p A i nie tylko woriors są tam hehe :D:D:D...
 
Do góry