Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
@desiderata, sorry...
Możliwe, aczkolwiek wędrując po profilach graczy na delcie Cb zauważyłem...
@snajper
to gdzie Ty tam leziesz? o_O
jak to daleko od Cb jest? :-x
 

DeletedUser

Guest
Ode mnie daleko ;):p 3miastami jestem przy samej granicy 84 i 74 ... praktycznie kolonkiem godzinka jakaś :p a chudy jest jakieś dobre 7h za granicą (kolonem) na północny wschód :p a ja leze na 84 , 55 lub 45 , chce się pozbyć 64 1wiochy i kilkunastu na 74 :p kultura będzie a cel jest więc nie mam co się bać o przyszłość :p
 

DeletedUser

Guest
To że mam taki styl pisania to ja nic nie poradzę.A o mnie to się nie bój.Pojutrze powinno miasto 2 być.
 

DeletedUser

Guest
Jak się przygotujesz ? Że ty niby jesteś chudy73 ? Oj jo joj :p A chudego za jakieś 2/3 góra 4 miesiące już może nie być więc ? Zobacz sobie jego okolcie a aktualnie kolesiem się zajmuje każdy pojedynczo więc nie ma się co dziwić ... Ja tylko czekam na moment i ogólnie będzie średnia jazda :D bo do 84 większą częścią miast daaaalleeeeko :p A i nie tylko woriors są tam hehe :D:D:D...

Nemesis,N.S.S,S.P.Q.R.,może jeszcze Activity? w każdym razie musicie ściągnąć posiłki:D

Bohaterstwo Nemesis-ściągać do pomocy na jednego gracza dwa sojusze:D
 

DeletedUser

Guest
Nemesis,N.S.S,S.P.Q.R.,może jeszcze Activity? w każdym razie musicie ściągnąć posiłki:D

Bohaterstwo Nemesis-ściągać do pomocy na jednego gracza dwa sojusze:D

no proszę,to aż tak mizernie to wygląda w przypadku kontrkoalicji? :rolleyes:
Nemesis też do niej należy? :eek:
tego akurat nie wiedziałem...

@snajper
jak chcesz tam iść, Twoja sprawa :cool:
ale będziesz rozwalony...tu m45/55 (już całkiem niedaleko mnie) i aż m74/84?
Toż to przecież pół świata dalej na zachód! :confused:


a w Activity sypią się bany...kolejny zbanowany, ale z ochroną...czyżby kolejne multi? :eek:
 

DeletedUser

Guest
no proszę,to aż tak mizernie to wygląda w przypadku kontrkoalicji? :rolleyes:
Nemesis też do niej należy? :eek:
tego akurat nie wiedziałem...

@snajper
jak chcesz tam iść, Twoja sprawa :cool:
ale będziesz rozwalony...tu m45/55 (już całkiem niedaleko mnie) i aż m74/84?
Toż to przecież pół świata dalej na zachód! :confused:


a w Activity sypią się bany...kolejny zbanowany, ale z ochroną...czyżby kolejne multi? :eek:

Tak.Nemesis i N.S.S. współpracują z S.P.Q.R.

Kolega widzę po tej samej stronie barykady co ja:rolleyes:

PS.Pewnie kojarzysz mnie bo może kolega lukaschudy coś o mnie wspominał na forum?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A być może... o_O
nie pamiętam dokładnie, ale nick obił mi się o oczy ;]
ja niestety nadal nie zadomowiłem się na m43...eh...
 

DeletedUser

Guest
Co w delcie piszczy.Ja drugie miasto zakładam.A u Ciebie donny jak tam idzie?Jakieś wojenki czy spokój?
 

DeletedUser

Guest
No wiesz co...podbiłbyś, a nie...eh...
Ja? Wojenki koło mnie są, ale nie bezpośrednio...z komki nie poszaleję...
 

DeletedUser

Guest
Wiesz na wielką armię mnie nie stać a na mojej wyspie jest tyle miast po 175pkt że opłaca się zrobić nowe.Poza tym podbój nie zbadany a czekać 2 tygodnie aby zrobić armię i flotę + kolona to musiałbym to jakoś planować.Przecież się nie porwę na gościa z 10 miastami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No chyba, że tak...
Eh...fale na m24 takie spokojne...żadnych rozbitych wraków...eh...
 

DeletedUser

Guest
Za 2 godziny drugie miasto.A mam takie pytanie.Na wyspie na której zakładam miasto nie ma żadnej wioski to czy jak tam pojawi się moje miasto to tam pojawią się te wioski komputerowe?Przesyłanie sórki jest bardzo uciążliwe.;)
 

DeletedUser

Guest
Za 2 godziny drugie miasto.A mam takie pytanie.Na wyspie na której zakładam miasto nie ma żadnej wioski to czy jak tam pojawi się moje miasto to tam pojawią się te wioski komputerowe?Przesyłanie sórki jest bardzo uciążliwe.;)

Uuu...fatalnie zrobiłeś,trzeba było zakładać na normalnej,z farmami...
 

DeletedUser

Guest
co tam słychać :)? jaka sytuacja ? widzę że nasz team zaszalał bo aż 2 znajomych ma bana :p zobaczę może jest trzecie :D
 

DeletedUser

Guest
W tym tygodniu jeszcze jedno miasto założę.Że musiałem to 2 miasto budować tam gdzie nie ma wiosek.No cóż.Przynajmniej o 700 pkt więcej mam he he xD.Donny miałeś rację.Więcej miasto to już jakoś człowiek jakoś pewniej się czuje.Teraz tylko rozbudowa drugiego a potem trzeciego miasta.
 

DeletedUser

Guest
W tym tygodniu jeszcze jedno miasto założę.Że musiałem to 2 miasto budować tam gdzie nie ma wiosek.No cóż.Przynajmniej o 700 pkt więcej mam he he xD.Donny miałeś rację.Więcej miasto to już jakoś człowiek jakoś pewniej się czuje.Teraz tylko rozbudowa drugiego a potem trzeciego miasta.

No i się skończy spokój :cool:
 

DeletedUser

Guest
Co chodzi ci o to, że zacznę atakować?Jeśli tak to musisz poczekać.Na razie muszę woja natrzepać(to nie znaczy że w tych miastach nie mam garnizonu). Donny nie martw się zacznę atakować i nie zawiodę cię.
 
Do góry