Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jeśli tak to masówka murowana.Chyba, że zrobią ostrą selekcję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

czekaj czekaj ale mam nadzieję że się do tego czasu nie zestarzejesz bo szkoda by było :)
co do wojowniczych tytanowych norek
fajna nazwa ale chyba taka fuzja to nie za mojej kadencji :) haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

czekaj czekaj ale mam nadzieję że się do tego czasu nie zestarzejesz bo szkoda by było :)
co do wojowniczych tytanowych norek
fajna nazwa ale chyba taka fuzja to nie za mojej kadencji :) haha

Spokojna Twoja "rozczochana" :p

Tytani, i Norki masówka ??? Dlaczego nikt nie mówi o S.P.Q.R.? gdzie mają o kilkadziesiąt więcej osób w sojuszu??? Generalnie rzecz biorąc się dzieje się na Delcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

czekaj czekaj ale mam nadzieję że się do tego czasu nie zestarzejesz bo szkoda by było :)

Masówki długo nie wytrzymają.Jak jakaś poważniejsza wojna ich dogoni to będzie trudność z zebraniem sojuszu do kupy i ataku.
 

DeletedUser6946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Hahahhaahhahhah a SPQR to wcale nie masówka nie ?
hahaaha

p.s Witam z powrotem na delcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

no stety albo niestety na tym świat polega ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Oj ludu, mój ludu...
To wszystko dla tych cudów/przez nie...gdyby nie ta "ważka sprawa", to Norki dalej byłyby całkiem niezależne...
A innych powodów nie ma...

Sporqi utworzyły mega masówkę...by dogonić ich w cudach, trzeba więcej ludzi, logiczne?
Bryy...
A Ty, Napolełon? Nic nie wiesz o cudach? o_O
aj...cieńko z Tobą...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Wygrana ludzie XD WYGRANA HAHA!!!!
wonder_finished.png


EDIT: tomi nie ma co, pisałem do supportu, jeśli się nie odezwą niech spie... Ja kończę jak i inni zamierzają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Żałosne. Norki z d*pami z Tytanu oraz piraci nie potrafili wygrać, więc kret wywalił wszystkich z sojuszu. Ale mam przykrą wiadomość dla kreta - poleciała masa zgłoszeń do supportu, więc multikonto zostanie wykryte.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ale nie wszystkich mych braci :[
Supporcie, dopomóż!!!

o co chodzi? co sie stalo?

ps.

My tez mamy cuda wybudowane :) w sumie to za 2 dni bedziemy mieli wszystkie 7 ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Zdradzić się nie da :/ Historia się toczy i tyczy jednej osoby i jednego sojuszu. Sytuacja być nie powinna a o niej też gadać trudno...
 

DeletedUser

Guest
What?

No to są jaja xD
to kret tak Wam dowalił, że tak przerzedziło Wasze szeregi..?
Ale się daliście podejść! Haha...kret w Radzie..! =D

ja może zabiorę głos jako Norek: byliśmy w tc tylko dla celu, jakim były cuda, niestety nie wszystko wypaliło, organizacja była słaba, na dodatek od samego początku (tj. od naszego dojścia) był tam brak wiary w zwycięstwo...to po prostu jakieś kompletne nieporozumienie, więc już po fakcie, ale wracamy do siebie, bo nie ma sensu ciągnąć tego dalej..! Gratuluję cwanym "sporkom" ;)
szkoda tylko, że ostatecznie nie była to rywalizacja między poszczególnymi sojuszami, a bobowanie cudów i massowanie na potęgę! :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie było mnie chwilę.Miałem zastępstwo.Zobaczę dziś co tam słychać i pogadamy.
 

DeletedUser

Guest
No i mamy cyrk!

Sytuacja na świecie skomplikowała się...już nikt nie jest pewien swojego sojusznika (w obu znaczeniach), mnożą się zdrady i kretowiny...
Spqr zyskuje sporą przewagę, sytuacja się klaruje...
Podejrzewamy nawet masowe kradzieże kont, bo to, co się dzieje, to jakaś paranoja... :/
wielu ,ważnych dla poszczególnych sojuszy, graczy NAGLE zmieniło stronę...
Jedna z głośniejszych zdrad to przejście pasikonika z tc do sporków...u nas też doszło do zdrady, na dodatek mamy jakąś pijawkę!
Ludzie, bądźcie ostrożni, lepiej nie klikajcie w nieznane linki, bo nigdy nie wiadomo :-[
pozdrawiam
Dominik
 

DeletedUser

Guest
Re: No i mamy cyrk

Pewnie w Tytanach już nie ma nikogo aktywnego, więc co się mieli ludzie marnować? Piraci ich oszukali, to czemu by się nie zemścić, wszyscy (poza resztą Delty) na tym zyskają :)
@up
To był ten link ze środkiem do łysienia dla koali ;)
Więc mamy morał - nie klikajcie w te podejrzane linki takie jak ten.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Widzę że TC w rozpadzie.Niezmiernie mnie to cieszy:)
 
Do góry