Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Niema się z czego cieszyc, jak tak dalej pójdzie to sporki nie będą mieli z kim walczyc, przyjmują " najaktywniejszych graczy Delty" w tym swoich "wrogów".
Jeszcze teraz nastąpiła masowa rezygnacja dobrych graczy TC z którymi S.P.Q.R. miało największy problem, a wszystko to przez te cuda :/
Patrząc wstecz - S.P.Q.R. miało około dwudziestu osób w sojuszu, aczkolwiek byli tam sami dobrzy gracze, zawsze byli w "TOPCE", a po wprowadzeniu cudaków i wprowadzeniu 2.0 na Deltę stali się masówką posiadającą 163 graczy w sojuszu z czego 1/4 to są multikonta...

Tak czy inaczej S.P,Q.R. opanowało Deltę, jednakże Norki, Piraci, i pozostali z Tytanów nie poddadzą się tak łatwo :cool:

Korzystając z okazji Wszystkim graczom życzę Szczęśliwego Nowego Roku i udanych podbojów w tym roku, co niektórzy grają już prawie dwa lata (łącznie ze mną ;) )

Pozdrawiam

Świrek
 

DeletedUser

Guest
Anooo...

W moim przypadku też będą to 2 lata ;)
niestety sytuacja jaka jest, każdy widzi...a ile tam multikont..? Nie wnikam...ale nie jedno już poszło do piachu :D
 

DeletedUser12506

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A czy ktoś z dawnych Mrówek gra jeszcze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Delto, co się z Tobą dzieje?
Dawni wrogowie zawierają sojusze, a dawni sojusznicy ze sobą walczą. Cuda doszczętnie zniszczyły ten świat.
I życzę wszystkim udanego 2-lecia - sobie też.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A czy ktoś z dawnych Mrówek gra jeszcze?

Grają, grają, z tym że co niektórzy przeszli na "złą stronę mocy", a mianowicie do S.P.Q.R.

Niektóre mrówki nadal walczą przeciw sporkom, ale roszada zrobiła się totalna, dużo graczy jest zafascynowanych tymi cudami, i z tego powodu chcą się dostac do sporków...
W każdym sojuszu z Topki, dużo się zmieniło przez te nic nie warte cuda, ale chyba najbardziej po d..ie dostało TC ...
Z tego co pamiętam, to Mrówki rozwiązały sojusz dużo przed wprowadzeniem cudów.
Niemniej jednak cuda dużo namieszały, i pomimo sprzeciwów wielu graczy odnośnie wprowadzenia 2.0 na Deltę i cudów nic się nie zmieniło, i się nie zmieni.
Szkoda tylko że na prawdę dobrzy gracze przez to zrezygnowali (chodzi mi o sojuszników i tak samo o "wrogów)
Tomkulius dobrze "powiedział" -
Delto, co się z Tobą dzieje?
Dawni wrogowie zawierają sojusze, a dawni sojusznicy ze sobą walczą. Cuda doszczętnie zniszczyły ten świat.
:/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

...dołączam się do Klubu Użalających Się Nad Losem Delty... (KUSNia LuDu)

[...ć] te [...e] cuda! :mad:
 

DeletedUser

Guest
Koniec

Postanowiłem zakończyć grę.Jeśli ktoś chce moje konto niech pisze tu na forum do niedzieli.Jeśli nikt nie będzie chciał to kto chce może atakować moje wioski.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec

a wy jesteście następni :D:D:D
... a z czym to się je oO ? Czyjego postu tyczy się ta odpowiedz?

Napoleon - nikt nie będzie chciał konta z trzema nierozwiniętymi miastami, tym bardziej przy tak rozgarniętym świecie jakim jest Delta, usuń konto i tyle...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec

...w takim razie życzę powodzenia...
Najprawdopodobniej Napo dostanie global bana za to co napisał, a Ty jakiegoś piecio dniowego bana za to że chcesz przejac jegoo konto...
,,,aczkolwiek tak czy siak życczę Toboe powodzonka ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Świat Tao czy jak tam ***** mnie (Nas) obchodzi... To jest Delta, i na temat Delty tutaj rozmawiamy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Świat Tao czy jak tam ***** mnie (Nas) obchodzi... To jest Delta, i na temat Delty tutaj rozmawiamy...

Dostaniesz 90-dniowego bana za pisanie w liczbie mnogiej i 0,5 godziny za "*****" :p




Swoją drogą, temat brzmi "Sytuacja na świecie" więc co myślicie o ciągle rosnących cenach paliwa?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

a co mamy myśleć? politykiery dymają nas w De a my idziemy na nich głosować w podzięce.

eta przejmuje ten temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Czemu ban.Ja chcę oddać konto bo mi się grać nie chce.Jak on chce to mu je dam.
 
Do góry