Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Może Was kopiują? Jakby nie patrzeć jesteście boscy, a to idealny wzór do naśladowania :D
 

DeletedUser

Guest
Hah,dokładnie tydzień czasu po reaktywacji potrzebowaliśmy,żeby przegonić 99% sojuszy w punktach walki :)
 

DeletedUser

Guest
może i kopiują... ale sądzę, że bliżej prawdy byłoby stwierdzenie, że to zemsta za wyczyszczenie jednego z Żabek... chyba z 6 razy się błysnęło nad moją wioską :D
 

DeletedUser

Guest
wielki szacun i respekt dla gromków ! w szczególności do Cykor i seti2, za bezinteresowną pomoc graczowi FleurRose !
 

DeletedUser

Guest
Mówcie, mówcie. Nie krępujcie się :] Zbieram informacje. Napiszę i opublikuje o Was artykuł w GreTimsie :D O dzielnych wojownikach z Zety :]
 

DeletedUser202

Guest
:D
...dawno dawno temu, kiedy to wacek84 namówił vidzia do odejścia z żab...
mogłoby się tak zaczynac:eek:
buahhahaa
będą pisali o nas w gazetach:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
hehe... Żabki nie powinny być Zielone, tylko raczej Błyskające :D
 

DeletedUser

Guest
a tacy ładni byli....amerykanscy xD

No to na to wychodzi że Gromowładni przejmują piecze nad światem Zeta....
wyszukujcie nas niedługo top1 w każdym rankingu ;)
 

DeletedUser

Guest
słyszałem, że jakieś spięcia były i koalicja się rozpadła ;]
z zielonych żabek powstały zielone smoki:eek:

tfu, złote smoki(kameleony jakieś):D
 

DeletedUser

Guest
hej, ostatnio zacząłem jeździć po najbliższych wioskach graczy. puściłem szpiegów i co widzę ? 5 rydwanów i 14 szermierzy. Najlepsze jest to że nie mają potrzebnych budynków na rydwany. akademię mają maksymalnie na 1 levelu i nie mają świątyni. Jak to możliwe? To już któraś z kolei wiocha która tak ma...
Jestem początkujący w grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Albo mają 2 wiochę i podesłali wsparcie, albo ktoś im puścił Boski Znak(Siły boskie Zeusa), wtedy dostają rydwan...
Ale takie zapytania, to w innej części forum.
 

DeletedUser

Guest
ok sorry. nie mają drugiej wiochy chyba że multikonto. dzięki za odp.
 

DeletedUser

Guest
Widze ze zabki tak samo jak panosza sie na Alfie panosza sie i tu. Trzeba bedzie zrobic z nimi i tutaj pozadek :D
 

DeletedUser

Guest
Część dawnych Żabek szuka już schronienia u nas (IS), chyba daliśmy im się we znaki :D
 
Do góry