Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hihot,kto tak twierdzi?Ja tylko napisałem że odbudujemy nasz ranking RO i RA, nigdzie nie pisałem że jestesmy od Was lepis,tak się składa że raz my Was,raz Wy nas....tak więc nie ma co tutaj porównywać ;)
 

DeletedUser

Guest
"Ale spoko,za tydzien bedziemy top 2,za miesiąc top 1"
Tu sie zagalopowales bo w top 1 nie byliscie ;)
A jak bedzie nikt tego nie jest wstanie przewidziec
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że Żabki nie lubią, gdy się przejmuje ich graczy i wolą wywalić delikwenta podczas okupacji niż wesprzec go :cool:

Biedny Yield ;)
 

DeletedUser

Guest
Narine ukroc troszke jezyk bo ja to zrobie.
Nie bede tu nikomu tlumaczyl kto i dlaczego jest wywalany!
Dodam tylko pkt obrony 100032
Takze udaje wam sie jedna akcja na 100 ;P
Pozdrowienia dla smiesznych ludzikow
 

DeletedUser

Guest
oj tak tak... jesteśmy masówką i z tym się zgodze... nie będe dochodził czego Yield został wywalony ale zachowaliście sie wobec niego nie fair... sojusznikom sie pomaga a nie wywala, umywa ręce i zapomina
 

DeletedUser

Guest
Żabki grają po to żeby wygrać na punkty - trzeba to zrozumieć - każdego coś kręci:) ja jestem im wdzięczny że zostawili mi miasto bez walki :) - sympatyczny gest - poprosimy o więcej, nasza masówka (IS) jest bardzo głodna.
 

DeletedUser

Guest
No wiesz Narine kto jak kto ale Ty powinnaś wiedzieć że nie zostawiam swoich graczy prawda ? Yield-a osobiście wywaliłem,gracze wchodzący na konto co 3 dni nie są mi potrzebni a już na pewno nie będę tracił wojsk sojuszu na ich obronę.Wiec jeśli nie wiecie o co biega nie komentujcie proszę w ten sposób sytuacji.
 

DeletedUser

Guest
Narine ukroc troszke jezyk bo ja to zrobie...

Mój drogi, ja do pisania języka nie używam, tylko paluszków;)

Poza tym, w swoim poście, który Ciebie tam oburzył nie napisałam nic konkretnego - pod interpretację:p Skoro Twoja własna interpretacja wywołała takie emocje, no cóż...
 

DeletedUser

Guest
Nie badz taki madry bo ci i tak nie wychodzi nie wazne czy piszemy czy mowimy zawsze w jakims jezyku...
Jestes typem goscia ktory jest strasznie cwany w necie twoja sprawa. A ja wlasnie z tego powodu koncze dyskusje na tym forum bo schodzi na psy.
Dziekuje....
 

DeletedUser

Guest
Czytając poprzednie posty Hihota stwierdzam, że musiał mówić do siebie, bo ten opis pasuje tylko do niego. :D
 

DeletedUser

Guest
może mówi do lustra, notuje a później zadowolony przepisuje na Forum :D
 

DeletedUser

Guest
No to co tam słychać w wielkim świecie zwanym Zetą?? :]
Ostatnio rozglądam się tylko po swoim podwórku i nie bardzo wiem co się dzieje na głębszych wodach.

Jakiego sojuszu należy się bać i unikać? :]
 

DeletedUser

Guest
Laina, a Ty nie masz przypadkiem konta na zecie ;) ?


Bać się należy żabek:p Terror sieją w gronie IPD :)
A lubić można nas :D (Gromowładnych znaczy) Bo jak na razie najlepiej nam wychodzi zabawa:p
 

DeletedUser

Guest
narine, mam, mam. Dlatego się pytam :D
Może kiedyś wpadnę tam do Was na jaką imprezę ;]
 

DeletedUser

Guest
Zapraszamy, zapraszamy ;)

Jak na majówkę przystało grillujemy sporo. A że stawik blisko to w menu głównie żabie udka w różnych kombinacjach przypraw i kreacjach z pysznych sałatek defowo-offowych ;)
 
Do góry