Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
wow, znikające posty ale jazda:eek:
ale żeby nie odbiegac od tematu tak to prawda zmiany typu luzaki mają pon z nie luzakami to mogą namieszac drżyjmy wszyscy :D
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze nie wiemy jak świat się ukształtuje... ale wiesz - my się dostosowujemy... :D
Tak czy inaczej - jak na 'masówkę' radzimy sobie całkiem nieźle i istniejemy już kawał czasu - zawsze wojując :D
Słyszałem, że coś szykujecie... zwiedzacie się razem z dragonami... dragony i =AoD= nas podglądają... przeszpiegi :D
 

DeletedUser

Guest
Huh,z tego co widzę to chłopaki Luzaki muszą się jeszcze wiele nauczyć,tak troszkę się porwali z motyką na słońce ;P

Wiatru w żagle złapali bo udało się przejąć nieaktywnego gracza (przy 2 albo 3-cim podejściu)....z aktywnym nawet do muru nie podeszli :)

Szkoda że nie zechcieli odbić okupacji którą im założyłem :(
 

DeletedUser

Guest
Pables ilość graczy nie miała tu znaczenia jest nas mniej jak 40 i kolega został rozebrany w 2 dni tu zadziałało zgranie.Kiedy wpadły pierwsze ataki zrozumiał co się dzieje ale już było za późno na reakcje choć próbował się jeszcze bronić brak pomocy ze strony sojuszu ułatwił akcje choć szanse rozbicia były małe (nie wiedziałem nawet ze tyle birem mamy )

brak pomocy wynikał z braku informacji, po info o ataku zamilkł, zapadł się pod ziemię, a może popełnił z rozpaczy..., a że nigdy za bardzo się w sojuszu nie udzielał to i nikt się z pomocą zanadto wyrywny nie był
 

DeletedUser

Guest
Ja mu się nie dziwie :) tyle ataków zobaczyć to można szoku dostać :)
Ale to pokazało mi że nie jesteście tak zgrani co mnie cieszy w erze nowoczesnej technologii są takie rzeczy jak telefon :D
 

DeletedUser

Guest
jak podaje wszechwiedząca wiki (Komorowski się powołuje, to i ja mogę!) powstanie telefonu datuje się na 1876 r.

te nowoczesne technologie!

to mi daje dowód, że nie jesteście aż tak inteligentni jak myślałam;) a szkoda:cool:
 

DeletedUser

Guest
ojejku, wojownik słońca,który tutaj tak spamował nam ucieka z tego świata...szkoda :(

Pables,czemu nam tobisz?:)
 

DeletedUser

Guest
Bo kiedy Kali rzucić błyskawica to dobrze, ale kiedy Kali dostać błyskawica to już nie być tak dobrze. :D
 

DeletedUser

Guest
Wakacje zapowiadają się spokojnie:) Zmiany na zecie zaczynają być coraz bardziej wyraźne:p
 

DeletedUser

Guest
no niestety :/

z kim ja potem będę walczył? :p

ale i tak mam lepiej niż niektórzy u nas w sojuszu :) bo ja jeszcze mam z kim walczyć :)
 

DeletedUser

Guest
ojejku, wojownik słońca,który tutaj tak spamował nam ucieka z tego świata...szkoda :(

Pables,czemu nam tobisz?:)

Wybacz, ale nie mam teraz czasu na grę - muszę się zająć córką - zaczęła mi chorować ze 2 tygodnie temu, a rodzina najważniejsza...
Może kiedyś zagram w grepolis... ale nie tak szybko.

Życzę wszystkim powodzenia w grze. Od czasu do czasu zajrzę na forum, tak żeby wam smutno nie było i żeby forum jeszcze działało ;)
 

DeletedUser202

Guest
czy tutaj się jeszcze coś dzieje czy wszyscy już pojechali na wakacje???
 

DeletedUser

Guest
Nudy straszne nie ma kogo lać =AoD= mi się kończy już :( trzeba znaleźć nowego wroga zanim się zanudzę na śmierć :(
 

DeletedUser202

Guest
to prawda chyba będzie trzeba diametralnie zmienic okolice bo w pobliżu tylko Gromki i przyjaciele :)
 

DeletedUser

Guest
tak jak przepowiadałem - ja się wycofałem i forum nieaktywne:D

opowiadajcie, jak tam sytuacja na świecie ;)
 

DeletedUser202

Guest
wakacje, wszędzie jest leniwy okres :D
no chyba że coś ciekawego się u Was dzieje opowiadajcie :D
 

DeletedUser

Guest
żeby jeszcze było o czym, na Woodstock czekam... troche poczekam jeszce :D


EDIT: Wakacje są, ale na Zecie nieustanna walka ;) zrobiliśmy "małą" reorganizację sojuszu ;) mowa oczywiście o selekcji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry