Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Laina... koalicja żabek jest zbyt potężna... jadą kogo chcą i kiedy chcą... i na dodatek jeszcze jak chcą :D

Mnie zjechali ostatnio i farmią ile wlezie :p Chyba się rozpłaczę i poddam ;) Albo wskoczę do stawu i się utopię :p :D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Nosz kurczaki, mam jedną pszczółkę na wyspie i przyznam się szczerze że miałam sporą ochotę na nią/niego :p

Jest takie powiedzenie "Nie możesz ich pokonać? Przyłącz się do nich." ;]
 

DeletedUser

Guest
Nie ma takiej opcji :D:D:D

niech jeszcze zbiorą więcej graczy i zaczną piorunami napierać ....
Po Teo . :p można wszystkiego sien spodziewać :p
 

DeletedUser3260

Guest
Laina po Żółtych Pszczółkach są już Krwawe Biedronki :p!
 

DeletedUser

Guest
Ogłoszenie :
Żabi król został zdetronizowany i zesłany na wygnanie. Okazało się że jedyne co potrafił, to gadanie :)
Koniec ogłoszenia

Któż będzie nowym żabim królem? :p
 

DeletedUser

Guest
No własnie też jestem ciekaw co będzie teraz w żabkach. Stary żabi król nie grzeszył elokwencją i zjednywaniem sobie sojuszników, może nowy będzie miał więcej oleju w głowie,a przynajmniej nie będzie walił takimi tekstami jak ś.p. Theodicus.
 

DeletedUser

Guest
Z doświadczenia z innych gier tego typu: sojusze klanów z topki ( 1,2,3) przeważnie nie mają szans na przetrwanie próby czasu ))) Wcześniej czy poźniej zaczynają się napierd..... między sobą no bo jaki jest sens walczyć z dużo słabszymi? )))
 

DeletedUser

Guest
koalicje - jak mamy przykład z naszych rządów - są tylko do pewnego czasu

później to afery, haki, pluskwy... i eliminacja :)
 

DeletedUser

Guest
Co do rozpadu topki z 1,2,3 miejsca nie zgodze sie. Owszem Theodicus to byl zapatrzony w siebie ignorant ktory myslal ze pozjadal wszystkie rozumy xD, ale my na 1 miejscu nie jestesmy z powodow takich jak: masowe przyjmowanie ludzi, nabijanie pkt olanie wojska zdobylismy je "ciezką praca" :p jak na realia tej gry jest nas garstka lecz kazdy jeden gracz jest aktywny i wie co ma robic.
Dodam ze po odejsciu Theodicus`a nikt sojuszu nie opuscil wrecz przeciwnie :)
Nie zatrzymacie nas ropuchy ;)
 

DeletedUser

Guest
Hihot, garstka to była nas:p i nadal jest nas znacznie mniej niż Was, a dajemy radę z nawiązką ;) zwłaszcza, jeśli o działania militarne chodzi. A co do Theo to było do przewidzenia... na alfie winny sojusz i na zecie też. On przecież nie jest niczemu winny, a swoje polis ofiarował nam w darze:)
 

DeletedUser

Guest
Nari my zaczynalismy z podobna liczebnoscia ale masz racje ;P
Co do dzialan militarnych hmm zobaczymy nie ma co gdybac.
Aczkolwiek dobrze ze jestescie bo z kims wojna musi byc ;]
 

DeletedUser

Guest
Nari my zaczynalismy z podobna liczebnoscia ale masz racje ;P
Co do dzialan militarnych hmm zobaczymy nie ma co gdybac.
Aczkolwiek dobrze ze jestescie bo z kims wojna musi byc ;]

Zaczynaliśmy razem, a kiedy stworzyliśmy własny sojusz Was było około 80, może więcej:p

A działania militarne wydaje mi się są na wysokim poziomie, prawda?
 

DeletedUser3260

Guest
Gromkom padła okupacja :p! za mało zgrania ^^

Jak to mówią pozdro i poćwicz :D!!
 

DeletedUser

Guest
Padła z przyczyn przyrodniczych:p Ale to nie koniec ;-) i jak na razie nadal mamy sporą przewagę.
 

DeletedUser

Guest
Wygrana Bitwa nie koniecznie musi oznaczać wygraną wojnę.

Żabki jak i Gromowładni wrzucili kolejny bieg, należy jednak pamiętać że to nadal tylko gra, zabawa...
Mam nadzieję że mimo iż prowadzimy zaciekłą wojnę, będziemy darzyć się wzajemnym szacunkiem, nie obrażając jedni drugich.
 

DeletedUser

Guest
Nie inaczej:) Ja rozmawiam grzecznie i milutko nawet z osobami, które atakuję - włącznie z osobą, u której zacumowałam kolonizator na pewien czas...
My się dobrze bawimy i raczej znaczna większość nas, jak nie wszyscy z dystansem do tej gry podchodzi. I humorem :)
 

DeletedUser

Guest
Wiadomosc od IMPERIUM SŁOŃCA
"Dozu dzisiaj o godz. 15:10
Witam

Ogłaszamy że doszliśmy do 1 miejsca w rankingu sojuszy i pragniemy też ogłosić że "SGO Zielone Żabki" słabną i niedługo nic z nich nie zostanie nie dawno mieli 120 członków a teraz mają 98 trzymać tak dalej.

Rada Sojuszu"
Strategia szaranczy zobaczymy jak im to wyjdzie xD

ps.
..................................pk ataku
Zabki...........................138316
gromki..........................100105
aod..............................39036
pszczolki.......................31813
imp greckie....................19916
biedronki.......................19654
IMPERIUM SŁOŃCA......18971 (357 graczy)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hehe :) Zabawne...

A nas to już nikt nie chce zniszczyć prócz żabek? Kurcze, albo jesteśmy tacy fajni, albo króluje moda na dania francuskie :)
 
Do góry