Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie powinienem tutaj tego wkleić,ale chciałbym pokazać Tobie i innym,że my nie boimy się tracić miast.


"Danielus1983 22-01-2011 12:33

biore urlop sprawy osobiste"


piotrkcynia 03-02-2011 06:56

bede nieobecny - urlop x.xx- x.xx"

Bardzo proszę :*
 

DeletedUser

Guest
Nie powinienem tutaj tego wkleić,ale chciałbym pokazać Tobie i innym,że my nie boimy się tracić miast.


"Danielus1983 22-01-2011 12:33

biore urlop sprawy osobiste"


piotrkcynia 03-02-2011 06:56

bede nieobecny - urlop x.xx- x.xx"

Bardzo proszę :*

smarkacze z rodzicami na ferie wyjeżdżają :D
 

DeletedUser

Guest
My jak sam widzisz,używamy głowy i skupiamy się na wyeliminowaniu poszczególnego gracza z dalszej rozgrywki.Droka mógł równie dobrze wybrać "bezstronny" sojusz który znajdował się w jego okolicy.Przyjęliście go pomimo danej odległości,a teraz śmiecie płakać,że ciężko z wysyłaniem wsparcia do miast przez nas podbijanych? Nie uważasz,że to śmieszne?
droka1 wybrał jednak solidny,uczciwy i wierny sojusz.Wierny dla Clayry.To,że Clayry nie docenia tego pozostawiam ich sumieniu.
Pomijając fakt ucieczki na urlopy graczy WD,sam ilość podbitych miast nie przedstawia sie dla was rewelacyjnie.
Już tylko suche fakty 37:33 dla SEta o czymś świadczą.Z tego 23 stracił droka1
Godne polecenia dla SEta są niewątpliwie fajnie brzmiące wszystkie
AGGREESIVE :)
 

DeletedUser

Guest
Średnia wieku graczy War Devils zapewne jest niska,więc się bulwersujesz:p
 

DeletedUser4737

Guest
Desiderata ile masz birem w miastach? ja mogę ci powiedzieć że zostało mi 0 a wiesz dlaczego bo robię same ognie :)
 

DeletedUser

Guest
Wiem drogi wrogu,dlatego pozwoliłem sobie ostatnimi czasy wypłynąć ze swojego portu by poszukać wrażeń w Twojej mieścinie.
 

DeletedUser4737

Guest
droka1 wybrał jednak solidny,uczciwy i wierny sojusz.Wierny dla Clayry.To,że Clayry nie docenia tego pozostawiam ich sumieniu.
Pomijając fakt ucieczki na urlopy graczy WD,sam ilość podbitych miast nie przedstawia sie dla was rewelacyjnie.
Już tylko suche fakty 37:33 dla SEta o czymś świadczą.Z tego 23 stracił droka1
Godne polecenia dla SEta są niewątpliwie fajnie brzmiące wszystkie
AGGREESIVE

to było by na tyle poczytam was za tydzień bo nie mogę więcej infa podawać bo idą na urlop

droka1 na urlop poszedł :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Średnia wieku graczy War Devils zapewne jest niska,więc się bulwersujesz:p

"Zapewne" ? Nie masz prawa nas oceniać w momencie,kiedy nic o nas nie wiesz. Po Twoich wypowiedziach,równie dobrze ja mogę stwierdzić,iż jesteś osobą poniżej 18'stego roku życia.
Ja się nie bulwersuję,tylko denerwuje mnie takie gadanie. My tylko,przedstawiamy reszcie sytuację na świecie,gdyż tego dotyczy ten temat. Ty natomiast zrobiłeś sobie z niego czat,na którym bezkarnie nas oceniasz.
Proponuję zakończyć ten spór i wrócić do rozmów na temat ETY :)
 

DeletedUser

Guest
Trzeba było przerwać ten czat i nie odpisywać czyścioszku:p

Kiedyś pisałeś że mógł byś byc moim ojcem,to bardzo ciekawe 18-letni Łukaszu:p.Na wszystkich forach Polskich światów są mniejsze lub większe kłótnie.O czym ty chcesz rozmawiać jak nie o wojnie? wylewając swoje żale pokazujemy właśnie co się dzieję na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Nie chodziło mi wtedy o wiek,tylko o zachowanie i kulturę jaką w danym momencie przedstawiłeś :)
Ja się swojego wieku nie wstydzę i jak sam widzisz nie podaję liczb z kosmosu :)
 

DeletedUser4737

Guest
Desiderata powiedz jaką strategię obraliście bo ja myślę że chcecie nasz wyrzucić z morza 35 mam racje?
 

DeletedUser

Guest
Jako, ze zakladka dotyczy swiata a nie glupich klotni pozwole sobie wrzucic ranking ostatniego miesiaca.


Rank Alliance Colonizations
1 Angels of Mercy 338
2 SEta 313
3 Clayry 283
4 War Devils 272
5 LEGIONY ZEUSA 229
6 JARMARK EUROPA 213
7 AKADEMIA JARMARK EUROPA 211
8 ELITE TEAM 198
9 Invictus 108
10 Only Pro Players 90
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli chcemy być tacy drobiazgowi, to zauważ, że podałeś liczbę przejętych miast przez cały sojusz, nie uwzględniając ilości członków. Tak się składa, że SEta, Clayry i AoM mają tych członków odpowiednio 110, 103 i 92, a War Devils tylko 65, co w przeliczeniu na jednego członka zapewne inaczej ułoży tą klasyfikacje. ;)
 

DeletedUser

Guest
Dobrze sempol tyle czasu miałem i proszę oto lista wyników ostatnich 28 dni TOP 10 sojuszy.
Liczyłem tak (miasta przejęte - miasta stracone)/ilość graczy w sojuszu. Wyniki są następujące:

1.War Devils 3,15
2.AKADEMIA JARMARK EUROPA 2,30
3.Only Pro Players 2,18
4.Clayry 2,06
5.JARMARK EUROPA 1,65
6.SEta 1,55
7.Angels of Mercy 1,39
8.LEGIONY ZEUSA 0,70
9.Invictus 0.10
10.ELITE TEAM -0,5

Co ciekawe w TOP 3 zestawienia nie mieści się topka najlepszych kolonizatorów czyli SEta, Clayry czy AOM ;)
 
Do góry