Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No teraz mnie rozbroiłeś. Wykorzystałeś fakt,że praktycznie cały czas siedziałem na My (Ty tam tyle nie siedzisz,gdyż jesteś farmą),wiedziałeś o tym a teraz śmiesz po raz kolejny się napinać?
Dzięki temu atakowi wróciłem na Etę,tak więc chyba muszę Ci podziękować.
A co do akcji-one przyjdą z czasem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Może i się napinam na FO , za to ty neirogu napinasz się na pw:pspełnisz tę obietnice?

Mariuszu,lepiej być napinaczem niż takim pachołkiem na stanowisku dyplomaty:p

Do dzisiaj nie mogę uwierzyć w to,że ktoś ci te prawa dał i to w takim sojuszu:p

oczywiście zniszczyłeś wszystko co zbudował poprzedni założyciel.

To jest napinka? stwierdzanie faktu raczej nią nie jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Przypominam że słowa ocenzurowane, są uwarzane jako przekleństwa.
 

DeletedUser

Guest
Może i się napinam na FO , za to ty neirogu napinasz się na pw:pspełnisz tę obietnice?

Mariuszu,lepiej być napinaczem niż takim pachołkiem na stanowisku dyplomaty:p

Do dzisiaj nie mogę uwierzyć w to,że ktoś ci te prawa dał i to w takim sojuszu:p

oczywiście wszystko co zbudował założyciel.

To jest napinka? stwierdzanie faktu raczej nią nie jest


Napinam się? Ja tylko podziękowałem Ci za ten atak,dzięki któremu naszła mnie chęć na kontynuowanie gry na Ecie.
Zresztą ja przynajmniej coś robię,dzisiaj rano miałeś małą dawkę tego,co wkrótce Cię czeka.
 

DeletedUser

Guest
Desi... Chciałbym poznać motywy, które Tobą kierują. Piszesz tyle ciekawych rzeczy, rządzisz, dzielisz i władasz Etą. Skończ już tyle gadać, zamiast siedzieć na FO zacznij lepiej jakieś solidne miasta przejmować, bo wg statystyk na ostatnie przejęte przez Ciebie 20 miast, 9 przejąłeś po członkach swojego sojuszu, 3 szaraczki, a reszta to byli gracze z kilkoma miastami bez żadnego sojuszu. Punkty agresora również nie posuwają się za dużo do przodu.
Proszę Cię, daj już sobie spokój z tym marudzeniem i weź się za grę.
 

DeletedUser

Guest
Daleko mi do pro gracza:p

Sempolku nie wiem czy znasz moje położenie:pprzejąłem 1 miasto WD bo po prostu na więcej mi sytuacja nie pozwala.Jestem w defensywie.
 

DeletedUser

Guest
Desi... Chciałbym poznać motywy, które Tobą kierują. Piszesz tyle ciekawych rzeczy, rządzisz, dzielisz i władasz Etą. Skończ już tyle gadać, zamiast siedzieć na FO zacznij lepiej jakieś solidne miasta przejmować, bo wg statystyk na ostatnie przejęte przez Ciebie 20 miast, 9 przejąłeś po członkach swojego sojuszu, 3 szaraczki, a reszta to byli gracze z kilkoma miastami bez żadnego sojuszu. Punkty agresora również nie posuwają się za dużo do przodu.
Proszę Cię, daj już sobie spokój z tym marudzeniem i weź się za grę.

A ja do tego co powiedział sempol jeszcze dodam:


Najpierw zabunkruje swoje miasta , potem walnie kilka niemiłych słówek na forum i czeka aż same mu się pkt wbiją. tak właśnie jest czyż nie?
A jak straci się kilka miast , to bez wysiłku odbije się kolejne od jakiegoś nieaktywnego .. nieprawdaż?
 

DeletedUser

Guest
nieprawdaż:p

To że nie atakowałem Ciebie,nie znaczy że nie atakuję w ogóle.

Nie wale na ślepo,analizuje każdy strzał:p

Prawda Łukaszu?:D
 

DeletedUser

Guest
Nie chciałbym się powtarzać ,ale muszę;mam położenie jakie mam , nie siedze 14 h dziennie jak niektórzy,rozwalacie mi offa jak mnie nie ma.Nie wiem czego się spodziewasz:p

I tak,to jest wytłumaczenie.

PS.Pamiętasz drogi Sempolku jak w Clayry trzymałem wsparcie u Ciebie bo Cię atakowali?;)
 

DeletedUser

Guest
PS.Pamiętasz drogi Sempolku jak w Clayry trzymałem wsparcie u Ciebie bo Cię atakowali?;)

Owszem, pamiętam. Czasy się jednak nieco zmieniły.

Większość graczy potwierdzi, że miałem niemalże identyczną pozycję co Ty teraz. Wszędzie czerwono, ciągłe ataki i prośby o wsparcie. Ty jeszcze nie wiesz co oznacza zorganizowana akcja na połowę Twoich miast, gdzie nie masz szans się obronić, więc jeszcze wszystko przed Tobą ;)
 

DeletedUser

Guest
Coś Ci się pomyliło;)

to się pewnie skończy gdy zaczniecie atakować konkretnie:D
 

DeletedUser

Guest
Czy mógłbym wiedzieć,dlaczego usunięty został post,w którym jeden z użytkowników zwrócił uwagę moderatorowi na ortografię? Skoro Modki mogą edytować posty i zwracać NAM uwagę,to dlaczego MY nie mamy takiego prawa?


A co do Ety,desi Ty się mniej napina,a więcej nas atakuj :)
 

DeletedUser

Guest
... Czy to dużo i wystarczająco żeby się spinać jak gacie w szpagacie?

hehe cała wasza dyskusja jest wielce interesująca ;) jednak zacytuje coś co mi dziś humor poprawiło (nie chodzi do kogo jest kierowany tekst, ale sam w sobie - jest poprostu uroczy hehe)
prawie się popłakałam jak miło :p
 

DeletedUser4387

Guest
hehe cała wasza dyskusja jest wielce interesująca ;) jednak zacytuje coś co mi dziś humor poprawiło (nie chodzi do kogo jest kierowany tekst, ale sam w sobie - jest poprostu uroczy hehe)
prawie się popłakałam jak miło :p

...TY potrafisz płakać...niemożliwe.
 
Do góry