Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

dorocia

Zespół Grepolis
Do bulena

Bulen napisal
"Wyluzujcie poślady panowie i panie. Piszę to do wszystkich i zacznijcie się bawić jak należy zamiast mieszać z błotem kogo tylko popadnie i wyzywając się wzajemnie."

Widze, ze to o posladach to jest twoje ulubione powiedzonko. Kilkakrotnie mnie nim "raczyles". A jezeli zabawa jak nalezy nazywasz wulgarne, wybiegajace poza normy przyjete przez kulturalnych ludzi uwagi dotyczace zycia prywatnego, to moge Ci tylko wspolczuc. Piszesz takze o NIE obrzucaniu sie blotem i NIE wyzywaniu sie wzajemnie.Moze dobrze by bylo, gdybym przytoczyla tu Twoje posty adresowane do mnie. Kiedys o takich osobach mowiono, ze "brak im klasy" - i nie chodzi tu o wyksztalcenie.
Grepolis ujawnilo Twoje kompleksy z realu...

PS.1. nie, nie umowie sie z Toba do kina ani na lody.
PS.2. zdaje sobie sprawe, ze teraz naprawde musze swoje miasto zabunkrowac...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Czy mógłbym wiedzieć,dlaczego usunięty został post,w którym jeden z użytkowników zwrócił uwagę moderatorowi na ortografię? Skoro Modki mogą edytować posty i zwracać NAM uwagę,to dlaczego MY nie mamy takiego prawa?

No :) Post mi usunęli, ale błędu nie poprawili ;D ;**
 

DeletedUser

Guest
EV dzięki za cytat, bo mnie cenzurują... hyhy

Eta x2 z bonusem do 6, bez morale to jatka :)

Lambda x1 z bonusem do 8 z morale to przy tym jak gra dla dzieci i to mi się podoba. Po za tym jest coś jeszcze...
 

DeletedUser

Guest
ELITE TEAM się nie skończyło ;D Przeżywa drugą młodość razem z Angels of Mercy :D
 

DeletedUser3278

Guest
Piotrek, nieważne jak się sojusz nazywa ważne kto w nim gra przyjacielu :)
 

DeletedUser6709

Guest
zwlaszcza ze jako JEDYNY SOJUSZ z GÓRNEJ PUŁKI sa to sami aktywni gracze he he, czas pokaże czy te połaczenie udało sie czy nie :cool:
 

DeletedUser

Guest
Z ciekawosci co tam na Ecie nowego slychac bo tydzien na urlopie bylem i jakos nie wiem co sie dzieje bardzo... Jakies nowe wojenki? :D
 

DeletedUser

Guest
Pozdrowili się po przyjacielsku z Piotrusiem Panem na czele, złożyli sobie gratulacje, wywróżyli sobie nawet świetlaną przyszłość.
Jest nadzieja, jest wiara, optymistycznie patrzą w to co nastanie... przyklasnęli ochoczo i zgodnie.
No "króliczki" muszę przyznać, że to jest ciekawy ruch. Zobaczymy na jak długo wystarczy wam mocy i na jakich "bateriach" będziecie działać.

Jedno jest pewne będzie się działo co mnie bardzo cieszy.
Czas naładować strzelby, zastawić sidła, spuścić psy i rozpocząć polowanie :D
 

DeletedUser

Guest
nie wiem co w moim poście było takiego okropnego, że zainterweniował moderator...
 
Do góry