Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odnośnie czego teraz mówisz? Królików czy Zajka?

Po prostu gratuluję Ci 30 pochodów więc powinieneś się cieszyć bo chyba po to o tym nas informujesz. A to, że to żałosne przechwałki, które w gruncie rzeczy nikogo nie interesują, to swoją drogą. No ale fajnie...napisz coś jeszcze.
 

DeletedUser

Guest
jakoś dużo sie nie zmieniło na eta po waszej fuzji a podobno miała być rewolucja i wielkie zmiany
jak masz cos do mnie to naco wciagasz i sojusz? wcale naco takie komentaze ? a co do pochodow to tylko gratuluje grasz graj sobie cicho a nie spamuj tu na forum i nie szukaj zacepek bo pod koniec wyjdzie ze tak czy siak ty u nas pro gracz i nie mozemy ci nic powiedziec,a co do szczekania to mozesz pszejzec cale te forum co tu pisales i zawsze te krytykujace wypowiedzie szkoda czytac czasami...

Wybacz,ale nie wyobrażam sobie dojścia do wroga,jakie by to nie były okoliczności... jedni uznają że to pusty slogan ale i tak nigdy nie zobaczą mnie ani w HARDCOROWCACH , ani w WD .Niektórzy zrobią wszystko by tylko pograć sobie dalej, i tak zrobiła by większość.

Darujcie sobie docinki.
no kazdy ma swoje poglady,od wroga do kolegi malutki szag,w wrogim sojuszu tez sa liudzie wiec nie widze nic strasznego,a jak kiedy jaka grupka graczy zachce dalej grac i pojdzie gdzie im bedzie cieplo a nie bedzie siedziec z grupa baranow kture niechca nic robic i tona w tej swojej lodzi,wiec kto jak z jakiej strony popatrzy i nie badzcie juz takie katygoryczne czy bedziecie pracowac na pracy gdzie nie placa pieniedzy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4313

Guest
Nie chcąc się mieszać do głównego nurtu dyskusji, który jak rozumiem (być może źle ;) ) polega na wzajemnym opluwaniu się przez kilka głównych sojuszy na tym serwerze miałbym małą prośbę do Zajka123:

Weź kurna, zainstaluj sobie jakiś moduł sprawdzający pisownię, bo jak czytam Twoje posty to aż mnie zęby bolą !

ukłony
festin

P.S.
No chyba, że język polski jest Twoim drugim językiem (wtedy przestanę się czepiać)
Bo chyba ktoś, dla kogo polski jest pierwszym nie dał by rady czegoś takiego "wysmażyć" ;-) :
z czasem staje sie takie ze pszechodzi do ich,tak stalem sie pszyjacielem poznalem tam duzo pieknych osob i nie zaluje ze tam pszeszlem a co do ciebie to wszyscy tobie sa dreni jeden ty guz swiata,opusc sie na ziemie i dosc szczekac jak pies
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie chcąc się mieszać do głównego nurtu dyskusji, który jak rozumiem (być może źle ;) ) polega na wzajemnym opluwaniu się przez kilka głównych sojuszy na tym serwerze miałbym małą prośbę do Zajka123:

Weź kurna, zainstaluj sobie jakiś moduł sprawdzający pisownię, bo jak czytam Twoje posty to aż mnie zęby bolą !

ukłony
festin

P.S.
No chyba, że język polski jest Twoim drugim językiem (wtedy przestanę się czepiać)
Bo chyba ktoś, dla kogo polski jest pierwszym nie dał by rady czegoś takiego "wysmażyć" ;-) :

więc masz powód by przestać.
 

DeletedUser4737

Guest
witam was sytuacja jest inna jak szedłem na urlop ale myślę że organie wszystko i miłej gry życie.
 

DeletedUser

Guest
a tak do ciebie rrobo to od kogo konto pszejales? ze tam po 30 pochodow robisz? bo jak pamietam cie to byles dosc malutki i teraz cie w ranking nie nachodze
 

DeletedUser

Guest
a tak do ciebie rrobo to od kogo konto pszejales? ze tam po 30 pochodow robisz? bo jak pamietam cie to byles dosc malutki i teraz cie w ranking nie nachodze

Z tego co pamiętam, to jak grałem z tobą to ja byłem sam na M66 a ty z całym sojuszem na 44 czy innym morzu więc z automatu byłem w tyle.
A teraz wszystko się zmieniło, stanąłem na nogi i wojuje zabierając miasta wrogowi. Może kiedyś poczujesz moje ostrze jak zbliżę się do frontu z toba
 

DeletedUser

Guest
Z tego co pamiętam, to jak grałem z tobą to ja byłem sam na M66 a ty z całym sojuszem na 44 czy innym morzu więc z automatu byłem w tyle.
A teraz wszystko się zmieniło, stanąłem na nogi i wojuje zabierając miasta wrogowi. Może kiedyś poczujesz moje ostrze jak zbliżę się do frontu z toba

jednak na moje pytanie nie odpowiedziales bo muwie nicka nie nachodze w ranking chyba ze w grepo pojawila sie nowa funkcja Zmiana Nicku za zloto :confused:i nawet by bylo ciekawie cos poczuc bo jezyk to ostry juz tym sie pszekonalem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Może lepiej się nie interesuj, Ci co powinni wiedzieć to wiedzą, raczej polegam na tych zaufanych niż osobi która zmienia z godziny na godzinę stronę barykady po której stoi.
 

DeletedUser

Guest
Może lepiej się nie interesuj, Ci co powinni wiedzieć to wiedzą, raczej polegam na tych zaufanych niż osobi która zmienia z godziny na godzinę stronę barykady po której stoi.
no to powiem ze pszejac konto i muwic ze wstales na nogi i robisz tam 30 pochodow to nie wyczyn, wiec jak sie czasami bedziesz chwalic wspomnij co swymi silami stwozyles a nie cudzymi mekami zrobione i pszejmowac sobie laury...
 

DeletedUser

Guest
no to powiem ze pszejac konto i muwic ze wstales na nogi i robisz tam 30 pochodow to nie wyczyn, wiec jak sie czasami bedziesz chwalic wspomnij co swymi silami stwozyles a nie cudzymi mekami zrobione i pszejmowac sobie laury...

Kocham takich ludzi jak ty, nic nie wiesz a wydaje się że wiesz wszystko.
Co z tego że podbiłem już 2x miast niż przez "pszejac" konta
 

DeletedUser

Guest
ja tak myślę kilka razy dziennie żeby odejść od sojuszu ale nie polega na tym gra.

Ale nadal masz ten sam sojusz i dobrze. Ale jeśli ktoś jest bez mała całą grę w koalicji przeciw et,a potem walczy po ich stronie to trochę dziwne. Ale cóż albo ma się zasady albo nie.
 

DeletedUser

Guest
Kocham takich ludzi jak ty, nic nie wiesz a wydaje się że wiesz wszystko.
Co z tego że podbiłem już 2x miast niż przez "pszejac" konta
ah jak milo,to jak czegosc niewiem pytam ale nie dostalem odpowiedzi,i znow tu szczekasz z tym pszejsciem pszeszlismy pszejdziemy i bedziemy pszechodzic gdzie nam sie chce zmien juz plyte a to jeden na jedynym pszeszlicie,poszlicie do ET itd.. co to da ze kazdy raz to muwisz?co tym mnie oczerniasz? to ci sie tak wydaje,ja to mam w jednym miejscu twoje zdanie
 

DeletedUser

Guest
Powody odejścia były znane tym, co chcieli się dowiedziec. Poza tym, to było na końcu PAŹDZIERNIKA, zejdźcie już z tego tematu, jest strasznie nudny. Lepiej zając się czymś świeższym. Np. tym, co aktualnie się dzieje i to kulturalnie, bez wyzwisk. Bo jak na to patrzę to widzę dzieciaki z przedszkola wzajemnie się przekrzykujące "a ja umiem lepiej" "ale ja mam więcej miast i pkt walki". Ludzie, to GRA. Przede wszystkim.
 

DeletedUser4737

Guest
nie wiem czy ktoś odpowie ci na pytanie ale aktualnie jest wojna
seta vs war devils a resztę wojen to nie wiem dokładnie
 

DeletedUser

Guest
Clayry i Jarmark Europa vs. Króliki Fibonacego i Legiony Zeusa

Nie zapominajmy jeszcze o KRUK i Only Pro Players które też walczą przeciwko królikom:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Clayry i Jarmark Europa vs. Króliki Fibonacego i Legiony Zeusa

Nie zapominajmy jeszcze o KRUK i Only Pro Players które też walczą przeciwko królikom:)

O krukach możemy śmiało zapomnieć w sytuacji kiedy odpuszczamy sobie już przejmowanie miast lidera kruków bo mamy istotniejsze cele:). Kruk to komiczna nic nie znacząca masóweczka:)
 
Do góry