Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1090

Guest
dokładnie 2;) prezesa i dickona czyli -17k pkt na 33k pkt jakie posiadasz wiec do boju...kolego czekam aż przejmiesz coś z walki xD

co do wioski tej co nie przejąłeś to "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"


hehe
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie jedną nawet nie wiesz jak jest a się odzywasz i głupoty nawalasz na tym FO:)
 

DeletedUser

Guest
Obserwując sytuację na Ecie ciekawi mnie kiedy "Elitarny" Team poprosi jeszcze support o pomoc w swoich akcjach. Zepsuliście całą zabawę, wchodząc nie powiem gdzie każdemu sojuszowi, który tylko pomógł by Wam w akcjach na Aniołki. Niby Elita a same dziewczyny :) Pozdrawiam resztę sojuszy pomagającym tym Elitarnym ciamajdą :) - Wasz Obserwator
 

DeletedUser

Guest
Ciamajdą i to pewnie z rozpadającego się sojuszu Aniołków to Ty jesteś. Natomiast komu - czemu odmienia się na "ciamajdom".
 

DeletedUser

Guest
zyra,nic się nie rozpada,po prostu większości się znudziło i woleli wakacje od gry:)
bez napinek:)
 

DeletedUser1090

Guest
Obserwator... obserwuj dalej i zostaw działania tym co sie na tym znają xD

Cykorku wiemy o tym;) i powiem ze znam ten ból bo mam tydzień ze nie chce mi sie nawet siadac a tydzień gdzie bym pograł dlatego skacze po pktacji;))

jeżeli większość z Was odejdzie to z kim będziemy grali??!!!
 

DeletedUser

Guest
zyra pierwsza urażona dziewczyna lol:) co prawda boli ? a jak chcesz wiedzieć nie jestem z aniołków. Niestety tak wygląda "Elita" w naszym kraju nieważne czy to gra czy realne życie. A co do pytania sz4lonego odnośnie z kim będziecie grać? przecież jest jeszcze tyle sojuszy co prawda z drugiej dziesiątki bo z pierwszą się zaprzyjaźniliście :D trzymajcie się dziewczyny z ET :D
 

DeletedUser1090

Guest
chyba kogoś zazdrość zżera;))

masz racje został utworzony front przeciwko Aniołkom gdyż ich zorganizowanie początkowo nas przygniotło;/ (delta) teraz już i my sie zgraliśmy wiec nawet w pojedynku 1 vs. 1 obstawiał bym mój sojusz
 

DeletedUser

Guest
Zazdrość ?? Stary ja już tam nie gram to mnie to już smyra co tam się dzieje. Ale przynajmniej potrafiłeś się przyznać jakie z was były leszcze. Czego teraz oczekujecie od Aniołków ?? Cały serwer napuściliście na nich więc nie dziwię się że olali sprawę i wolą się cieszyć z wakacji niż grać z takimi jak Wy. Ciekawi mnie co teraz zrobicie? Przerzucicie się na swoich sojuszników dzieki którym wypłynęliście? No chyba że dalej będziecie klepać sojusze z dołu tabeli to wam wychodzi najlepiej. Pozdrowienia dla jedynego godnego sojuszu na tym świecie czyli aniołków no i oczywiście dla dziewczyn z ET.
 

DeletedUser1090

Guest
nie powiedziałem ze leszcze...bo ELITA (tylko nie zgrana w przeszłości)

Cały serwer napuściliście na nich więc nie dziwię się że olali sprawę i wolą się cieszyć z wakacji niż grać z takimi jak Wy.

Tylko leszcze uciekają - Uciekłeś i usprawiedliwiasz ucieczkę Aniołków wakacjami...hehe Cały serwer napuściliśmy - pękli i taki był plan. A Ci co jednak zostają niech trzęsą "myszkami" (tak jak do tej pory) bo już niedługo wielki finał xD

PS małe sprostowanie: to aniołki podpisały pierwszy sojusz z Angry Villagers jeszcze zanim my cokolwiek planowaliśmy;)

Co do dziewczynek to fakt wiele mamy ładnych dziewcząt i kobiet w sojuszu xD "dziękuje ze zauważyłeś ;)"
 

DeletedUser

Guest
Aż prosi abyśmy sie zintegrowali wydając "Elitarne" córy za mąż "Anielskim" synom :cool:
 

DeletedUser1090

Guest
wtedy gra juz w ogóle była by bez sensu...bo jak to w małżeństwie...mezczyzna jest głową rodziny a kobieta szyją....która tą głową rusza;))
 

DeletedUser

Guest
Ta gra nie jest tylko durna naparzanka.
Polityka liczy się może nawet bardziej niż samo atakowanie.
Tak było na plemionach, tak jest i tu.
Wiele dobrych plemion/sojuszy upadło bo nie chciało się babrać w żadne układy.
A potem były dumne słowa na FO: żeby nie koalicja to byśmy wygrali; ale teraz to nam się już znudziło i idziemy na grilla.
Dobry gracz i sojusz to także polityka.

Bronieni aniołowie na pewno swoje układy mają albo nad nimi debatują. Jeżeli większość serwera Eta jest przeciw nim to na pewno sami nie dadzą rady.
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że posty są znów usuwane jak coś się tylko powie na Elytarnych :) Sz4lony pochwal się wynikami bo jakoś w rankingu Cię nie widzę? A co do dziewczyn faktycznie macie piękne dziewczyny a ich imiona to Krzysiek, Rysiek, Zdzisiek, Evelin i inni brawo. Co do trzęsienia "myszkami" to nie będę Ci przypominał kto nimi trząsł ale wy się do tego nadajecie bo jaj nie macie jaj tylko myszki.
A co do Twojej wypowiedzi koval, to większość chciałaby się tutaj bawić i pograć a nie uprawiać politykę, mało Ci jej w TV, prasie. Ale niektórzy próbują się tutaj dowartościować. W życiu ciapa to chociaż tutaj pokaże jaki jest wielki. Spiski, knucie brawo o to chodzi brawo !!!
 

DeletedUser1090

Guest
Obserwatorku kochany...kto ma wiedzieć ten zna moje osiągnięcia;) i powiem Ci ze nieźle sie trzymam w rankingu pktowym jak i agresorów;))

Moze Ty sie pochwalisz swoimi osiągnięciami? bo widzę ze potrafisz tylko walczyć słownie obrażając moich współplemieńców w tym mnie, natomiast masz za małe jajeczka by grac na Eta...hehe wiem wiem to nie Twoja wina ze Ci sie kurczą jak sie stresujesz;))


Ale chyba za bardzo oddaliliśmy sie od tematu...Cykoreczku Ty nadal grasz na Eta czy już tylko zagnieździłeś sie na nowym serwerze - gdzie nie powiem bo nieźle ci idzie;))



//Edit: Ja nie zauważyłem by jakiekolwiek posty zostały usunięte...(ale fakt jestem stronniczy bo z ELITE - któremu cały support pomaga xD
 

DeletedUser

Guest
Wchodzę tu co jakiś czas, ale już mnie ta dziecinada śmieszyć przestała - chyba za stary już jestem.

A ci co tak płaczą to nie poczytają co ten Generał w SunTzu namieszał - to dopiero niehonorowe, a jakże skuteczne :)
 

DeletedUser

Guest
jezu fatum nad aniołkami krąży jakieś,ale szkoda mi bezkarnego,tyle włożył w tą gre:/
P.S.konta już mu nie oddają od 3 dni a będzie napewno więcej o ile andrev i spółka coś zrobią w tej sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Hah i oczywiście moje piękne posty musiały zostać usunięte :) Dobrze wiedzą że mamy rację ale oni oczywiście są mądrzejsi.
 

DeletedUser17

Guest
§7. Zabronione jest komentowanie i dyskusja o pracy moderatorów oraz administratorów gry. Dotyczy to w szczególności decyzji przez nich podejmowanych oraz nakładanych kar.

Znacie regulamin?

Więc informuję wszystkich że wszystkie 13 postów dotyczyło tylko supportu więc zostały usunięte.

Macie prawo zgłosić skargę, ale to nie na forum.

Każdy kolejny post łamiący regulamin zostanie usunięty, a autor poniesie konsekwencję.


P.S. Posty usunąłem ja, a ja nie mam żadnych informacji co się dzieje w supporcie więc oskarżanie administratorów o kasowanie waszych postów celowo jest niedorzeczne-ale tego mogliście nie wiedzieć.

Pozdrawiam
Fablee
 

DeletedUser

Guest
na plemionach mam wrażenie że nie ma tak ostrego egzekwowania regulaminu jak Tutaj. Tam zamiast usuwać posty starają się zaradzić problemom ;) . Tutaj troszkę bardziej socjalistycznie.

p.s. Proszę tego nie usuwać - to nie komentarz, ani nie dyskusja. To jedynie suche stwierdzenie - więc nie łamie regulaminu.
 
Do góry