Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Bez premium też idzie sobie na początek bardoz dobrze poradzić, fakt, ma się mniejsze szanse na objęcie TOP 1 ale przecież nie tylko premium o tym decyduje ale również to, co kto potrafi.

Przy większej np 200 ilości miast premium to norma bo nie idzie tego ogarnąć ^^

Dość gadania, brać się do roboty!

WujekJohn
Hattrick
 

DeletedUser

Guest
HEGEMONIUM ma największe szanse na TOP 1 w najbliższym czasie z tego co widzę. Najlepiej się rozwijacie, powodzenia :)
 

DeletedUser

Guest
Raczej z Top 1 bedzie ciężko za dużo masówek, minie jeszcze sporo czasu zanim np HEGEMONIUM sie przebije przez te progi punktowe.
No ale Bezapelacyjnie będą jednym z najlepiej rozwiniętych sojuszy.
 

DeletedUser

Guest
Już jesteśmy top 1 na M54, ogólny ranking na tym etapie gry nic nie znaczy, masówki rox.
 

DeletedUser

Guest
Masz racje masówki psują cały ranking, a połowa graczy to statyści.
 

DeletedUser

Guest
Jaką taktykę obieracie - w każdym nowym polis inny bóg czy jedziecie w jednego sprawdzonego ?
 

DeletedUser

Guest
hmm. Moge sie mylić, ale moim zdaniem trzymanie sie tylko jednego boga we wszystkich Polis < to same bóstwo > Było by bez większego sensu.
hera Jest dobrym bogiem wspomagającym rozwój polis.
Zeus jest bogiem bardzo cenionym w walce no i ma najlepszą jednostkę offensywną <mantykora>
czary Ateny ochraniające polis przed innymi bóstwami oraz powiększające nasza armie...
chyba najmniej godny uwagi jest Posejdon.. ale nie zapominajmy że gramy na morzach-wyspach i bitwy morskie są nie uniknione wiec sztorm Posejdona może okazać sie nie oceniony... no i jeszcze trzęsienie ziemi niszczące mur niby slabe ale może sie przydać.

Podsumowując Każdy znajdzie coś dla siebie i coś pod swój styl gry, ale ograniczanie sie do tylko jednego boga będzie raczej bez sensu i krótkowzroczne.
 

DeletedUser2328

Guest
Jak dla mnie Hera... Na pewno na samym początku , sprzyja rozwojowi ekonomicznemu i militarnemu , szczególnie akcentując na drugi rozwój.. 100% szybciej w koszarach za 80 łask to super bonus ... w dodatku rzucając czar można ustawić kolejkę pod koniec jego działania i nawet po jego upływie wojsko robi się szybciej ;) W dodatku jednostki mityczne : Harpia , lata bez statku , mało zabiera łask i ma wysokie staty w broni obuchowej , meduza zaś w tnącej dodatkowo najuniwersalniejszy stówr w obronie ;D
 

DeletedUser

Guest
a nom + jeszcze dla harpi i meduzy za to że zajmują stosunkowo mało miejsca w zagrodzie.
 

DeletedUser

Guest
Przywitanie

Witam wszystkich jako jeden z załozycieli ANGEL na swiecie gamma.Dzisiaj sie tu zarejestrowałem dopiero i postaram sie uzupełnic wiedze jaka została tu przelana w róznych wypowiedziach.
Powodzenia dla wszystkich w grze dla sojuszników i wrogów.
Zycze wszystkim miłej i na poziomie gry.
 

DeletedUser2328

Guest
Witam wszystkich jako jeden z załozycieli ANGEL na swiecie gamma.Dzisiaj sie tu zarejestrowałem dopiero i postaram sie uzupełnic wiedze jaka została tu przelana w róznych wypowiedziach.
Powodzenia dla wszystkich w grze dla sojuszników i wrogów.
Zycze wszystkim miłej i na poziomie gry.

Witam serdecznie ! noom nic milego na temat swojego sojuszu niestety się nie doszukasz raczej:D
ave!
 

DeletedUser

Guest
Powiedz mi przyjacielu czy tez nie przyjacielu gdzie jest okreslone od jakiej liczby jest masówka.Co powiesz jak za granicą w tej grze sa sojusze co maja po pare tysiecy graczy?Ponadto nie obchodzi mnie krytyka i porównanie do masówki...Jest mi to obojetne.
Dla mnie liczy sie to ze u mnie jest porzadek w soju i wszystko sie kreci.Juz o tym mogli sie przekonac nasi wrogowie z sojuszu Gravoria Manet.
Nie liczy sie liczba w sojuszu tylko jak ta liczba graczy jest zarzadzana.A ja jestem w stanie zarzadzac nawet 1000 graczy i sie nie pogubie.
 
Do góry