Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Pamietajcie, ze zawsze ni z gruchy ni z pietruchy moze cos wyskoczyc;) Jakies 2 mocne sojusze sie rozpadna, lepsi gracze z nich polacza i juz macie sojusz, ktory moze popsuc wszystkim plany:D
 

DeletedUser

Guest
Masz racje ale uważam ze kilka sojusz sie rozpadnie z top 15 bez obrazy ale angela i SGP są na straconej miejscu , sam mam zamiar zmieni masówkę SPQR w sojusz max do 75 gracz , tylko aby będę miał czas to wywalę z 40 graczy ,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A dla czego SGP jest na straconym miejscu bo sojusz liczy 100 osób?? Po prostu nie bardzo łapie Twój punkt widzenia:confused:
 

DeletedUser

Guest
Paweł co Ty za herezje szerzysz???Angel sie rozpadnie?Chyba w Twoim śnie.To że tracimy osady nie znaczy że juz po nas.
 

DeletedUser

Guest
Malart nie szczerze życzę w 100 lat pomyślność ale jak czytam forum to wasi przeciwnicy was atakują a wy się bronicie , gratuluje wam udane obrony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"masówka tak jak Twoja i moja " ???
co to miało byc hehe

nie masz czasu zając sie swoim sojem - nie wypowiadaj sie o innych


poza tym widziałem pawle twój raport z ataku - dla mnie ZGROZA - i ty jesteś tam szefem ??? i atakujesz deffem ???

no to jak swoim sojem tak zarządzasz jak własnym wojskiem - to współczuje


co do masówek tez jestem im przeciw - dla mnie masówka to już powyżej 50 osób w soju - dlatego nie przekraczamy nawet 40 hehe
 

DeletedUser

Guest
walus72 mam pomocników wiec sie nie martw o zrządzanie ,a po do drugie gratuluje Malart zorganizowanie udane obrony wiec ?? nie rozumie twoje komentarza
 

DeletedUser

Guest
"angela i SGP są na straconej miejscu"

ja do tego twojego sformułowania hehe
 

DeletedUser

Guest
ha to co napisałem tam było do poprzedniej strony w których szereg ludzi pisze o rozpadzie nie których sojuszów
 

DeletedUser

Guest
Paweł to stawiaj na swój sojusz bo mojego nie znasz i mnie nie znasz.Mój się napewno nie rozpadnie.Bo jakby sie rozpadł to Gravoria podbiła by ten swiat juz wtedy na amen.My jestesmy przedmurzem Gravorowym.Dzieki nam inne sojusze maja trochę spokoju.

Chyba mam racje.
Na pewno z tym ze sie nie ropadniemy:)))

AVE.
 

DeletedUser

Guest
Tutaj muszę Cię poprawić bo atakujemy tez inne sojusze np. waszych kolegow Evzonów
 

DeletedUser

Guest
W sumie to raczej nie patrzymy kogo atakujemy, ja farmie wszystko do o koła :)
 

DeletedUser

Guest
Malart pisałem o twoim a mój się rozpadnie :) bo robię fuzje z inny sojuszem , bo nie warto być w takim w którym 30 gracz walczy a reszta domki sobie budują

I już postanowione fuzja na 100% tylko czekam za zgodę reszty graczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no ja tak samo raczej nie patrze kogo atakuje. tylko zorganizowane ataki sa na Angeli
 

DeletedUser

Guest
Powiem szczerze że po za tą wojną z SGP to mamy nudno na tej naszej czterdziestce piątce.....
 

DeletedUser

Guest
to ja coś powiem ;p ah sie przeprowadza na m46 ;]
z tego co mi sie obiło o uszy wy też ostrzycie sobie ząbki na m46 ;p
 

DeletedUser

Guest
A skąd masz takie nie prawidłowe informacje? My jesteśmy bardzo położeni na drugim końcu morza :)
Mam taka cichą nadzieję że jakaś porządna, młoda konkurencja się na M45 się narodzi ;).
 

DeletedUser

Guest
oj maciek mapy grepolis nie znasz ;] m46 jest zaraz pod m45 ;] ju jest inaczej jak w plemionach.
 
Do góry