Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
podboj to podboj, jak ktos podbije to sie chwali ;-) a czy gracz byl aktywny czy nie to juz raczej nie powinno miec znaczenia - nacisniecie przycisku 'x' kolo gracza w tabelce sojusz nie boli :D
 

DeletedUser

Guest
podboj to podboj, jak ktos podbije to sie chwali ;-) a czy gracz byl aktywny czy nie to juz raczej nie powinno miec znaczenia - nacisniecie przycisku 'x' kolo gracza w tabelce sojusz nie boli :D




to dlaczego nie naciskacie tych x? :D


P.S. następna dyskusja za 3 miesiące jak mi ban minie :D :x
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak trzeba to naciskamy, ale kolego Vilge pokaz mi 1 zdanie w ktorym ktos od nas tlumaczy sie, ze przejeliscie kogos od nas bo byl nieaktywny ???? :D
Jak znajdziesz stawiam flakonik Danielsa ;)
pozdro
 

DeletedUser

Guest
wszystkie sojusznicze sojusze ostro daja popalić AH tak trzymać! niedługo znikna z pola mapy na zawsze. widać ze nie dają rady bo zaczeli szukać nagle sojuszników do pomocy ale nikt z nimi nie che podpiywać paktów. zeus nam sprzyja i to wyrażnie widać :)
przy okazji witam po forumowym banie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
Mój ban też się skończył. Te propozycje paktów o nieagresji świadczą, że coś im nie bardzo idzie, ale na zniknięcie ich z pola mapy w najbliższym czasie bym jeszcze nie liczył.
 

DeletedUser

Guest
Hehe jasne -juz znikaja

Prawda jest taka , że pomimo wojny nadal przejmuja osady i to wiecej niz traca - wiec - nie znikna szybko z mapy
 

DeletedUser

Guest
Sojusz BS miał chwilowe kłopoty hehe , ale widze , że powstaje na nowo
 

DeletedUser

Guest
taaa kolejna satelita angel xp
dosc tego ja wam pokaze prawdziwe blaszaki xP
 

DeletedUser

Guest
no i wyłazi prawdziwa strona "NEGOCJATORA" hehehe

bez urazy od dawna wiem ze twoja bolączką są BS hehe
 

DeletedUser

Guest
Nie mam urazy do ciebie gdybym sie sam wypieral swoich słów wyszedł bym na niezrównoważonego. Nie kryje tego, ten 'sojusz' zalazl mi za skore przez ich zalozycieli, teraz gra jeden a sam sojusz ma nowe wladze ale antypatia zostala.
no i jak dla mnie tych puszek cos za duzo xd

''war , war never changes..''
 

DeletedUser

Guest
Każdy z nas ma prawo do własnego zdanie - względem puszek tez - hehehe

I tak w tej grze NIC nie wiadomo

sojusznik jutro wypowie ci wojnę - przeciwnik może być Twoim sprzymierzeńcem

rywal na forum ogólnym - to najlepszy przyjaciel na PW

TO JEDNA WIELKA ZAGADKA hehe

powiem tak mam przyjaciela w radzie HEG . hehe
 

DeletedUser

Guest
i bardzo dobrze x )
ja mam wielu przyjaciół i nie kryje tego, nie zamierzam tez kryć naszych dobrych stosunków drogi walusiu ;p
Powiem szczerze, nie spodziewałm sie tak ciepłego powitania spowrotem nawet od niegdysiejszych wrogów, ale to raczej teź troszke o mnie swiadczyło jako o osobie ;)
 

DeletedUser

Guest
Każdy normalny człowiek ( gracz tu ) cieszy sie gdy do gry wraca - dobry zawodnik - czy to bedzie wróg czy przyjaciel - okaze sie później.
Ale - chodzi mi o to , ze tyl u dobrych graczy kończy grę , ze powrót innych dobrze rokuje temu swiatu.
w końcu bez nas ten swiat zgine smiercia tragiczną hehe
 

DeletedUser

Guest
masz zapewne na myśli natłok zwykłych graczy klikających domki xD
 

DeletedUser

Guest
Patrzcie.. Delta już gada o rocznicy świata a u nas cicho... Jak to jest? Przecież my rocznicę mamy wcześniej :p
 
Do góry