Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Podpisuje sei w pelni pod tym co napisal Pullo.

Chcialbym tutaj jeszcze zapytac sarkastycznie (prosze Marlat przeczytaj co to znaczy zanim to skomentujesz ) czyzby ludzie byli u Was podzieleni na lepszych i gorszych, ze jak slusznie zauwazyl Pullo, proby odbicia o ile wogole sa to bardzo mizerne. Przy 136 osobach w sojuszu mozna by sie spodziewac czegos lepszego ;d
 

DeletedUser

Guest
Halo halo co tak cicho przecież chyba tylko waluś bawi się bananem :)

RP umilkło jak go nie ma :( chyba są bardzo zajęci :(
 

DeletedUser

Guest
nie chce mi sie teraz wchodzic na grepostats, ale napewno wiecej niz 1 gracz stracil u Was masowo wioski na korzysc RP :))

teraz bedzie co raz ciezej bo widze ze tez koalicja sie tworzy z Waszej strony hehe :D ale niestety percia nie odbiliscie :p
 

DeletedUser

Guest
bo masz rację nie był to jeden gracz ... ale jeden tylko był aktywny :)

ciężko się broni jak nie wiadomo co bronić :)

no i wszystko w swoim czasie :p :x
 

DeletedUser

Guest
My Percai nie odbilismy, Wy waszych graczy nawet nie probujecie mimo, ze ilosc birem, ktore tam stoja jest znacznie mniejsza :)
 

DeletedUser

Guest
argument ze ktos jest nieaktywny to dla mnie zaden argument, jako zalozyciel czy tam radny widzisz chyba aktywnosc gracza, wiec jak trzymasz go mimo czerwonej kropki to juz Twoj problem ;)

skoro tak odbijacie swoich graczy to ciekaw jestem czemu greenpeace i steffan stracili swoje wioski bez praktycznie zadnych ogni z Waszej strony
hehehe :)
latwo jest wytykac bledy przeciwnika ale trudniej zobaczyc swoje ;]
miasta gregora odpuscilismy bo byly w fatalnym polozeniu i on sam juz ich nie chcial i nawet nie prosil o odbicie
 

DeletedUser

Guest
no to na jedno wychodzi, ale to Wy napisaliscie ze Wam nie udalo sie odbic percia (mam na mysli Wy jako nowa koalicja :) ) a my nawet nie probojemy, to podalem Wam przyklady gdzie Wy tez nawet nie probowaliscie i kwita ;)
 

DeletedUser

Guest
lol

z jednym graczem im się udało :)

Z drugim jakoś ciężej im chyba :)

wreszcie jestem po "bananie" hehe

no cóż z jednym ciężej , z drugim lżej hehe
ale mimo wszystko my wyszlismy na 1 do przodu , pomimo "naporu " hehe wy nadal jestescie na 0 hehe

wal dalej a i tak nic nie zyskasz VIL hehe



ale prócz tej wzmianki mam kilka słów do BP


wybaczcie - nie chce nikogo obrazaż ale polityka BP padła - ponizej ....


TO własnie BP namówiło nas (RP) do wojny z HEG
teraz co ???
BP zostało przekupione hehe??? - nafta za darmo ????

jeżeli nawet dogadam sie kiedys w przyszłosci z HEG ( oni wiedza o co chodzi ) to BP nie daruje takiego postepowania
nie spotkałem do tej pory sojuszu , który najpierw wiąże koalicje - przeciw X
, a w efekcie wstepuje do X aby walczyc z zawiazaną koalicja hehe


nic wiecej nie napisze do BP
nie odpowiem na żadne zdanie członka BP - ( niewarto - są niesłowni i nie chce cytowac namów ich załozyciela )

uwazam takie postepowanie za niegodne gracza GREPOLIS - GAMMA
 

DeletedUser

Guest
Co do nieslownosci to tak samo walus jest z Toba, jesli nie wiesz o co chodzi to przypomnij sobie swoje rozmowy z inspim, jesli to nadal Ci nic nie wyjasni to jestes nieslowny i masz problemy z pamiecia.

Co do BP nie wiem czy zauwazyles ale w ich skladzie zaszly dosc powazne zmiany i to one byly glownym powodem naszego sojuszu :)
Teraz w koncu mozemy spokojniej przeniesc czesc swoich sil na inny front :)
 

DeletedUser

Guest
rozmowy z inspi ???
doskonale wiem , że namawiałem go do zmiany frontu - jak równiez do tego że mówiłem mu "że OSOBISCIE uwazam że powinnismy byc po jednej stronie barykady ( RP i HEG ) " ale osobiscie nie oznacza ża RP - jasne ?
jak powiedziałem ci na innym forum nie opuszcze RP - bede z tym sojuszem do końca mnie - wiec nie negój moich słow ok ???
 

DeletedUser

Guest
Dobrze ze heg jest takie slowne i trzyma sie ustalonych wczesniej zasad - przyklad z zycia: 7 dniowy okres wypowiedzenia nic dla Was nie znaczyl po zerwaniu sojuszu z nami ;-] naprawde godne podziwu :)
 

DeletedUser

Guest
nawet - to uważam za błachy problem
no cóż ONI SĄ GÓRĄ nie ??
i im wszystko wolno hehe
namiawiali RP ,do sojuszu - nie udało sie , później BP I.... sukces hehe
teraz pogadaja z KP i Eforami
pytanie kiedy z Aniołkami sie dogadacie ?????
Za duży problem dla samego HEG stanowi RP hehe

witam w prawdziwej wojnie - z prawdziwym sojuszem
 

DeletedUser

Guest
chyba 'neguj' widze za duzo piszesz z Marlatem ^^

No to powiem CI, ze masz problemy z pamiecia bo bylo wiecej rozmow z inspi, nie bede przypominac bo my w przeciwienstwie do Was nie staramy sie za wszelka cene przedstawiac naszych oponentow w zlym swietle. Ta dzialke zostawimy Wam.

Ty big znowu z tymi swoimi pro docinkami. Temat walkowany 20 razy i widz, ze po raz 21 trzeba to napisac. Gracze, ktorzy przez nas byli atakowani pochodzili z SGP i to przez nich zostal sojusz rozwiazany miedzy nami. Zanotuj to sobie nad lozkiem jesli nie potrafisz zapamietac i masz sie czepiac przy kazdej mozliwej okazji.

Co do sojuszu RP to ja wysunalem taka propozycje po twoich wypowiedziach, ktore zostawie bez komentarza.
BP po raz kolejny, nie znasz sprawy to sie w niej nie wypowiadaj.
Szkoda, ze na forach nie mozna przeklinac bo moze dobitniejsze slowa pozwolilyby wam niektore rzeczy zrozumiec.
Jak bedziemy miec ochote to zaczniemy rozmowe z KP i Eforami (zapomniales o NEMEZIS), Aniolki odpadaja, chocby dlatego, ze to twoi kumple z podworka.

Prawdziwa wojna to dopiero bedzie kiedy zachce nam sie walczyc offowo ^^
 

DeletedUser

Guest
HAHAHAHAHAHAHAHAHA


walus72 "Don't Cry for Me Argentina"
PO 1 w życiu z Tobą o niczym nie rozmawiałem procz tego iż zerwałeś sojusz bo zaczołem lać Eforow a "WY" chyba z nimi macie jakis potajemny układ jak sobie przypominam z rozmowy, bo dziwne że zależy ci bardziej na sojuszu z Eforami niż z nami.
Nastepna sprawa nie ja wyszedlem z paktu tylko Ty bo ?? Lalem oprocz ZE inne sojusze LOL?!ale dla mnie jesteś najwiekszym przypadkiem i kombinatorem tej gry. Jak pisalem musze poukladac sojusz bo jestem po fuzji i to robie lejac Eforow bo sobie czyszcze swoje morza. WY natomiast choc nie wiem czy Bonzoo sie podpisuje pod Twoimi slowami maszukłady z Eforami , i KP ktorzy leja albo raczej sa lane przez AH. Prawda jest taka że jeśli znajde twoja wiadomosc na pw i to jak zerwales sojusz i co napisales tzn to co nakazales zrobic BP czyli albo sie dogadam z Eforami albo nie bedzie paktu z Wami. Jeśli RP układa sojusze pod siebie to N>A>R>A
Choć tak jak pisze pisalem od poczatku z Bonzoo bylo ok napisalem sty i all sie posypalo. Pozdraiam i zycze milej gry
 
Do góry