Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hehe. U mnie na wyspie gra tylko może jakieś 5-6 osób, a reszta tylko konto zrobiła i koniec... Ale dobrze, bo będzie dobra farma.
 

DeletedUser

Guest
dobrze chyba że przynajmniej po tych paru graczy gra na wyspie bo farmic te małe nie ma sensu ja przynajmniej nie puszczam woja , bo przyniosą surki tyle co kot napłakał , mam jeszcze 2 po 500 2 po 400 i jednego 700p ale w sumie do mnie pisał więc on może być spokojny, no chyba że będzie mi mieszał na wyspie :)
 

DeletedUser

Guest
CMSBOSKI

NERV i A-NERV w żadnym wypadku nie były masówkami. Później Niespodzianka trochę się zmasowiła, ale wtedy wszystkie czołowe plemiona porobiły dziwne fuzje, niech wspomnę ELITE i CO? czy UNITED. Zresztą za czasów Niespodzianki i tak skończyłem grę, między innymi przez kradzież konta ale to inna bajka. Twojego nicku nie pamiętam, widać pewnie nawet do nas czy u naszych poważnych wrogów nie byłeś jakimś specjalnym graczem, a ja mam prawo być pewny siebie bo jak pamiętasz na ś32 byłem póki grałem aktywnie top 2-3 graczy bo top 1 był poza zasięgiem i założycielem plemienia top 1. Wygrałem więcej wojen dyplomacją niż ty pewnie stoczyłeś podczas całej swojej kariery. Teraz też jestem w świetnym sojusz, a i sam w top 10 jestem na Gamie. Grać potrafię, jakimś pro nie jestem ale bronią mnie wynik. A o tobie ani widu ani słychu. Bierz przykład z wacek84 on się śmiać umiem i za to go cenie.
Bo grałem po innym...:)
I tak cienki byłeś------ktoś kończył to dawał ci wioski.,bez tego byś do TOP1000 nie doszedł..:D
Ciekawe jak tu będzie;)
 

DeletedUser

Guest
Tregi :D
kojarzys z s32 pajaki ?:p ktore mialy fuzje z Krzyzacy :) ? ^^
moze kojarzysz -=sus=-, ew. lukasss5 ?:) - wodz krzyzakow :p


zeby nie bylo offtopa ;d
to powiem Wam, ze na gammie nudy narazie ;( wolno sie gra toczy :(
 

DeletedUser

Guest
no, a nie :p ? :p wolno to wszystko leci ;d senat sie buduje po 7-8h :D koszmar ;d
 

DeletedUser

Guest
CMSBOSKI skoro tak cienki byłem to czemu coś osiągnąłem a ty nie. Mówisz że wioski dostawałem, a kto ich nie dostawał. Pół plemienia jeszcze za czasów Arystokracji i początków A-NERV było obstawione moim defem, ci z którymi grałem dawali mi wioski jak kończyli i jak ja skończyłem też wioski rozadłęm tym co grali dalej i pomagaliśmy sobie nawzajem. Układ miedzy graczami którzy współpracują to podstawa plemion. Ale ty wiesz lepiej... No twoja pozycja na Grepolis wiele już mówi o tobie.

lukasss5
Pamiętam, nie raz na zascie u Bulusa słałem na ciebie ataki, potem trochę z Arystokratą się musiałem użerać, szkoda że nie miałem czasu na niego:( W mieliście od początku przerąbane z CO? a potem trafiliście miedzy nas jeszcze tzn.Arystokracje a potem A-NERV.
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie też macie problemy z otworzeniem sie strony gry???
500 - Internal Server Error

no u mnie dalej bo strona co prawda sie otwiera ale wywala mnie przy logowaniu na świat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no był problem ale już go nie ma, wczoraj też był przez chwile.
 

DeletedUser

Guest
Skąd wiesz:confused:;)
Ale nie tyle..;)
Była jeszcze jedna fuzja...i nazwa inna...byliście masówką:D
 

DeletedUser

Guest
Mówisz o Niespodzince-to była odp na fuzje CO? i ELITE oraz UNITED. Ale wtedy już kończyłem grę i nie chciało mi się wszystkiego ogarniać.
 

DeletedUser

Guest
Wczoraj posłałem małą grupkę hopków na gracza 200p. patrzę raport i wszyscy zginęli... duże było moje zaskoczenie gdy w drugim ataku w jego wiosce nie było nic...
 

DeletedUser

Guest
może w nocy , bonus nocny od 22 i jaką grupkę 20-30 10 byc może 1 atak wybił Twoje i jego wojsko
 

DeletedUser

Guest
nie atakowałem w nocy... mur miał na 1 szpiegowałem go wcześniej miał 30 szermierzy w symce zostało mi 5 hoplitów... ale cóż nie bedziemy rozmyślać nad grupką hoplitów...
 

DeletedUser

Guest
lukasss5
Pamiętam, nie raz na zascie u Bulusa słałem na ciebie ataki, potem trochę z Arystokratą się musiałem użerać, szkoda że nie miałem czasu na niego:( W mieliście od początku przerąbane z CO? a potem trafiliście miedzy nas jeszcze tzn.Arystokracje a potem A-NERV.

ehe ^^ do wakacji sie bronilem ;d ja 350k a bulus mial chyba 1 mln jezeli dobrze pamietam ;d
w wakacje ulegl moj zastepca, pojechalem na tydzien na wczasy, wrocilem a konto bylo bez woja i mialo 140k ;/ szkoda gadac :p
 

DeletedUser

Guest
ej Panowie że też chce Wam się sprzeczać kto lepszy był na plemionach zobaczymy kto tu będzie lepszy , ot i sparawa rozwiązana
 

DeletedUser

Guest
Wioletta

Nikt się nie sprzecza, wspominamy. Ja do lukasss5 nic nie miałem, mieli pecha na ś32 trafić na CO? na samym początku a potem gdy moja Arystokracja podbiła swoje K trafili w dwa ognie. Pamiętam go jako jednego z tych graczy których ceniłem, bo mimo że był wrogiem dało się z nim inteligentnie pogadać a to cenie.

Jeśli chodzi o nasz ś to narazie nuda. Zresztą dopiero Beta zaczyna ożywać:) Co tu mówić masówki na przedzie z tym że do mojego HEGEMONIUM z 200 graczy może 2 miało by szanse dojść jakbyśmy ich chcieli. Dopiero jak wybuchną pierwsze wojny i gracze będą się przejmować wtedy będzie o czym gadać...
 

DeletedUser

Guest
to fakt na razie u nas nuda
więc rozmawiajcie do woli o plemionach , szanuję ludzi że mimo iż byli wrogami potrafią docenić innych graczy

.......................usunęłam pytanie bo ciszą powiało :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry