Szybkie światy w polskim grepolis i Specjalne światy;.

  • Rozpoczynający wątek Jakubnick
  • Data rozpoczęcia

Chcecie szybkie i speciale


  • W sumie głosujących
    38

DeletedUser

Guest
Witam, jak wiecie nie ma jeszcze szybkich światów na polskim grepolis, więc proponuję tak: szybkie serwery (do 100 graczy w szybkim bezpłatnie, a pozostali premium i od dnia do 2 tygodni) oraz pierwszy specjalny świat (special 1 w Haloween na czas 2,5 miesiąca oczywiście 4 k wejściówek darmowych reszta jak powyżej) wraz z odznaczeniami: zwycięzca specjalnego i sojusznicy perfekcyjni. Jak chcecie to piszcie ;)

Uwaga! Nie podam ustawień światów. Tym zajmie się grepolis team.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Szybkie światy w polskim grepolis i Specjalne światy

Co do szybkiego nie miałbym przeciwwskazań, co d specjalnego - nie widzę sensu w tworzeniu świata specjalnie dla 2 odznaczeń więcej...

Uwaga! Nie podam ustawień światów. Tym zajmie się grepolis team.
Team zajmuje się niestety innymi rzeczami...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Szybkie światy w polskim grepolis i Specjalne światy

Jak najbardziej jestem za szybkimi światami i mam ogromną nadzieję, że będą wprowadzone w Polsce. Czas ich trwania może być różny, od kilkunastu godzin do paru tygodni. Pamiętam jak kiedyś namiętnie grałam na 'szybkich' Plemionach, mimo że prędkość wynosiła około x20 i trwał kilka tygodni, co w porównaniu z obecnymi sdsami z prędkością x400 było bardzo mało :D Specjalna runda raz na jakiś czas, która dawałaby dodatkowe korzyści? W zasadzie czemu nie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybkie światy w polskim grepolis i Specjalne światy;.

Ależ oczywiście , że nie. ;) Im więcej szybkich światów , tym prędzej zaczną się nudzić stare i mniej szybsze.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Szybkie światy w polskim grepolis i Specjalne światy;.

Jestem jak najbardziej za, skoro na niemieckim grepolis są szybkie światy dlaczego miało by ich nie być na polskim?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Szybkie światy w polskim grepolis i Specjalne światy;.

Propozycja zaakceptowana.
Póki co nie ma w planach wprowadzenia tej propozycji w życie, ale została już przekazana :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybkie światy w polskim grepolis i Specjalne światy;.

Jakby co, to jest moja stara propozycja, kiedyś miałem ten nick :). Dziękuję.
 
Do góry