[Omawiane] Taktyka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24647
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24647

Guest
Witam.

Chciałbym się Was zapytać o skuteczną taktykę w Grepolis. Obecnie odstaję od reszty sojuszu pod względem pkt walki oraz zwykłych pkt. Proszę Was o podanie skuteczniej taktyki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Taktyka

Taktyk w grepolis jest wiele. Jak ochrona dla początkujących dopisuję, ja polecam szybką rozbudowę miasta. Szczególnie senatu i eko. Potem robisz wojsko, w zależności od aktywności oraz typu podboju. Można następnie znaleźć jakieś słabsze miasta na wyspie i częściowo wyciągać z nich surowce. Tak jak powiedziałem, taktyk jest wiele. Najlepiej samemu do tego dojść a potem wszystko się rozkręci.
 

DeletedUser24647

Guest
Odp: Taktyka

A ty jaką masz taktykę jeśli mogę zapytać ?
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Taktyka

Witam.

Chciałbym się Was zapytać o skuteczną taktykę w Grepolis. Obecnie odstaję od reszty sojuszu pod względem pkt walki oraz zwykłych pkt. Proszę Was o podanie skuteczniej taktyki :)

Jedna z moich rad jest taka:jeśli uważasz kogoś za słabego to pokazuj mu że jesteś silny to w końcu wymięknie
 

DeletedUser24647

Guest
Odp: Taktyka

A co jeśli jestem otoczony przez sojusz Top1 ? :p Jak tu coś wg ugrać.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Taktyka

Dołącz do tego sojuszu
ally.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Taktyka

Taktyka jest prosta.

Na samym początku (z ochronką) wykonujesz Samouczka, no a początek jest dość nudny i trzeba go wytrwać :D I jeszcze jedno, nie graj pod Boba Budowniczego, tylko pod mocne jednostki, bo same punkty jednak to tylko połowa (albo mniej) sukcesu dobrego gracza Grepolis. Zawiąż też z kimś równym sobie sojusz i żeby ta gildia miała potężnych ludzi, którzy potrafią pomagać, wysyłają zgrane ataki, dobrze wspierają, gdy ktoś Cię podbija :rolleyes:

W uproszczeniu

Taktyka jest łatwa. Wystarczy, że bardziej (ale bez przesady, że tylko to) zaangażujesz się w jednostki i dołączysz do zgranego sojuszu i jeśli tak, to znajdź mądrych ludzi, którzy doskonale grają i znają dobre taktyki na swoich przeciwników :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Taktyka

A co jeśli jestem otoczony przez sojusz Top1 ? :p Jak tu coś wg ugrać.
Proponuję ponowny restart, bo sojusz top1 po kilku miesiącach serwera zawsze ma dobry arsenał i zgranie, więc nawet największy bunkier rozwalą. Ewentualnie możesz próbować dostać się do tego sojuszu lub zgrać z sąsiednimi wyspami tworząc koalicję, która stopniowo mogła by powstrzymać taki sojusz.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Taktyka

Witam.

Chciałbym się Was zapytać o skuteczną taktykę w Grepolis. Obecnie odstaję od reszty sojuszu pod względem pkt walki oraz zwykłych pkt. Proszę Was o podanie skuteczniej taktyki :)

Ile graczy tyle taktyk :)
 

DeletedUser24647

Guest
Odp: Taktyka

To znaczy, każdy ma swoją taktykę :p Ja swoją podałam, i mam nadzieję, że nikt tego nie wykorzysta :D Tak poza tym, gdzie autor pytania gra?


Na świecie Baris. Obecnie jestem na morzu 77 ale badam kolona i przenoszę się na M54 aby powalczyć z Magnatami.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Taktyka

Popełniasz błąd.Tak nie zbudujesz wielkiego polis.
 

DeletedUser24647

Guest
Odp: Taktyka

Popełniasz błąd.Tak nie zbudujesz wielkiego polis.

Mi nie o to i tak chodzi. Już miałem szansę na tym świecie i ją zmarnowałem przez brak internetu. Teraz wracam (po 2 miesiącach) i chcę jakieś doświadczenie zdobyć i pomóc SGG (w jakimś stopniu) w wygraniu świata. Oczywiście doświadczenie mi potrzebne na nowe światy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20063

Guest
Odp: Taktyka

Na świecie Baris. Obecnie jestem na morzu 77 ale badam kolona i przenoszę się na M54 aby powalczyć z Magnatami.

Nie radzę, wielkim graczom pod koniec świata zawsze nudzi im się gra i często kończą grę, i front zazwyczaj przenosi się w inne rejony świata, zazwyczaj na peryferie m66 67 64 itd itd
 

DeletedUser24647

Guest
Odp: Taktyka

Nie radzę, wielkim graczom pod koniec świata zawsze nudzi im się gra i często kończą grę, i front zazwyczaj przenosi się w inne rejony świata, zazwyczaj na peryferie m66 67 64 itd itd

i tak poplyne tam. chce chociaz 100k pkt walki zdobyc. (rekord moj to 94k)
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Taktyka

i tak poplyne tam. chce chociaz 100k pkt walki zdobyc. (rekord moj to 94k)

Nie wiem czy zdobędziesz chociaż 13k pkt zanim Cie przejmą, jeśli chcesz coś osiągnąć to musisz uzbroić się w cierpliwość.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Taktyka

Na Baris morale są aktywne, to może trochę tam pograć...tym bardziej jakby dostał wsparcie od jakiegoś sojuszu. Jednak taką akcję lepiej zrobić po cichu, a nie ogłaszać się z tym na forum. Nie raz się takie rzeczy robiło i zapraszało znajomych, aby założyli miasto w centrum wroga. Wróg olewał "liliputa", pozwalał się rozwinąć trochę...surka leciała strumieniami, w mieście przede wszystkim rósł mur i akademia, a na miejsce spływało sporo wojska po punkty:)
 
Do góry