Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

kilka lat temu tak było, kilka ekip które nawalało się co serwer, potem pojawił się serwer gdzie wszystkie ekipy z nowego i starego wbiły:) to co dzieje się teraz to efekt odejścia wielu graczy z tej gry, każda ekipa chciała się ratować więc werbowali przeciwników do siebie;) obecnie to chyba nie ma nawet 2 równych ekip na starym systemie które mogły by rywalizować o wygraną a jak jest z nowym systemem to nie wiem:p jak tam jest więcej ekip to fajnie a jak to samo to przyczynę nasz team właśnie poznał
Nowy świat właśnie może zaskoczyć jest z 5 narazie wyglądających na rownozedne ekip .Czy poziom będzie z tego powodu wysoki to się jeszcze okaże .Tak czy inaczej będzie to jeden z ciekawszych napewno światów ostatnich lat .
 

DeletedUser35664

Guest
Trzeba będzie obserwować, a tymczasem warto się ugadywać
 
to juz wiemy czemu wam wioski padaja
= A Ty sąkd takie info :p ? Kolejna 60-siona się ujawniła na poprzednim serwie :) :p
Ty byś zaczął grać a nie tylko forum :)

= Kolego mój Sąsiedzie :) żeś pojawił się znikąd i lecisz po forum jakbyś minimum grał tutaj dobre 5-10 lat i wjeżdżasz mi tu w psycholodżik - medżik mojego zacnego kumpla Leito i nie tylko. Ja rozumiem, że piórka urosły po jednym wygranym serwie za free, no ale.... Panie... skrzydełka moż(sz)na szybko uciąć, a nie daj boże, jak kilku się spiknie i skopie pupę :p

Co do obszernego wpisu Lejto - kurcze jakie to prawdziwe, że aż nie chce się uwierzyć, że to już nadszedł koniec końców XD
 
= A Ty sąkd takie info :p ? Kolejna 60-siona się ujawniła na poprzednim serwie :) :p


= Kolego mój Sąsiedzie :) żeś pojawił się znikąd i lecisz po forum jakbyś minimum grał tutaj dobre 5-10 lat i wjeżdżasz mi tu w psycholodżik - medżik mojego zacnego kumpla Leito i nie tylko. Ja rozumiem, że piórka urosły po jednym wygranym serwie za free, no ale.... Panie... skrzydełka moż(sz)na szybko uciąć, a nie daj boże, jak kilku się spiknie i skopie pupę :p

Co do obszernego wpisu Lejto - kurcze jakie to prawdziwe, że aż nie chce się uwierzyć, że to już nadszedł koniec końców XD
Gram 10 ponad lat (ci co wiedzą na jakich nickach to wiedzą )jak większość z forum jeszcze dobrze kliknąć w myszkę nie potrafiła .Więc nie madruj tyle tylko wpierw trochę wiedzy na temat osób których chcesz obsmarować .Tym razem nie wyszło no trudno zdarza się .
 
= A Ty sąkd takie info :p ? Kolejna 60-siona się ujawniła na poprzednim serwie :) :p


= Kolego mój Sąsiedzie :) żeś pojawił się znikąd i lecisz po forum jakbyś minimum grał tutaj dobre 5-10 lat i wjeżdżasz mi tu w psycholodżik - medżik mojego zacnego kumpla Leito i nie tylko. Ja rozumiem, że piórka urosły po jednym wygranym serwie za free, no ale.... Panie... skrzydełka moż(sz)na szybko uciąć, a nie daj boże, jak kilku się spiknie i skopie pupę :p

Co do obszernego wpisu Lejto - kurcze jakie to prawdziwe, że aż nie chce się uwierzyć, że to już nadszedł koniec końców XD
W PUNKT
 
= A Ty sąkd takie info :p ? Kolejna 60-siona się ujawniła na poprzednim serwie :) :p


= Kolego mój Sąsiedzie :) żeś pojawił się znikąd i lecisz po forum jakbyś minimum grał tutaj dobre 5-10 lat i wjeżdżasz mi tu w psycholodżik - medżik mojego zacnego kumpla Leito i nie tylko. Ja rozumiem, że piórka urosły po jednym wygranym serwie za free, no ale.... Panie... skrzydełka moż(sz)na szybko uciąć, a nie daj boże, jak kilku się spiknie i skopie pupę :p

Co do obszernego wpisu Lejto - kurcze jakie to prawdziwe, że aż nie chce się uwierzyć, że to już nadszedł koniec końców XD
1676964690074.png
 
Do góry