Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

= A Ty sąkd takie info :p ? Kolejna 60-siona się ujawniła na poprzednim serwie :) :p


= Kolego mój Sąsiedzie :) żeś pojawił się znikąd i lecisz po forum jakbyś minimum grał tutaj dobre 5-10 lat i wjeżdżasz mi tu w psycholodżik - medżik mojego zacnego kumpla Leito i nie tylko. Ja rozumiem, że piórka urosły po jednym wygranym serwie za free, no ale.... Panie... skrzydełka moż(sz)na szybko uciąć, a nie daj boże, jak kilku się spiknie i skopie pupę :p

Co do obszernego wpisu Lejto - kurcze jakie to prawdziwe, że aż nie chce się uwierzyć, że to już nadszedł koniec końców XD
kolejne dziecko co podłapało termin 60ki xD i używa go nie mając pojęcia co oznacza
 
Mam nadzieje ze nie //ciach// pomyliłem światów ale ja tak z innej beczki.. ja się nie znam jestem nowy uczę się grepo tym bardziej na nowym trybie ale swoje grac umiem i głupi nie jestem...ale chciałem się odnieść po kilku dniach gierki tam i zrozumieniu pewnych kwesti być może a być może a przedwszystkim swojej interpretacji.. ale ej ej byczki krówki i inne soczyste wołowinki...tacy mocni takie sojusze rzekł bym kolacje i to wszystko zachowanie wobec jak mniemam kobiet oj nie ładnie nie ładnie. Noże w plecy jakieś krety dziurę ryja ale po co l takie zagrywki jak się tak czujecie mocni. Pamiętajcie że czasem jeden krok w tył robi się po to żeby dać dwa do przodu. Ale swoją drogą to chodzmy poprostu na ustawke fajnie ze wiecie wszystko to lecimy sobie ognie na biremy i się bawmy a nie jacys wewnętrzni łask u was szukają. A kobitki ha ha kobitki wam jeszcze pokażą ,) widzieliście jak wyszły na ulicę no to poczekajcie. A wy dalej sobie grajcie i komibnurcie jak dokładnie te krowy na granicy hala pozdrawiam jeszcze długa gra przed nami ; ) bawmy sie. Ja się nie znam gram tydzień max. =] kolor .!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy my tutaj jakąś mocną libację mieliśmy?
Co to za zachowania wobec kobiet, które rogate ranczo brzydko uskutecznia? W ramach nawiązania do wyjścia na ulice ktoś z sojuszu wyjdzie?
 
Ostatnia edycja:
annsa ty dobrze sie czujesz?
wytrzezwiej lepiej zanim cos tu napiszesz
A ja wiem o co chodzi - Ania się niekulturalnie wypowiedziała w prywatnej korespondencji (co jej się zdarza czesto) i poszło na Ciebie. Ona po prostu już nawet nie wie z kim i co pisze. Zamiast po fakcie szukać donosiciela, wystarczy nie łamać zasad
 
W świecie, gdzie ryzykowne są o wiele prostsze działania, wyrażać się niekulturalnie? Brawura granicząca z głupotą.
 
Mam nadzieje ze nie //ciach// pomyliłem światów ale ja tak z innej beczki.. ja się nie znam jestem nowy uczę się grepo tym bardziej na nowym trybie ale swoje grac umiem i głupi nie jestem...ale chciałem się odnieść po kilku dniach gierki tam i zrozumieniu pewnych kwesti być może a być może a przedwszystkim swojej interpretacji.. ale ej ej byczki krówki i inne soczyste wołowinki...tacy mocni takie sojusze rzekł bym kolacje i to wszystko zachowanie wobec jak mniemam kobiet oj nie ładnie nie ładnie. Noże w plecy jakieś krety dziurę ryja ale po co l takie zagrywki jak się tak czujecie mocni. Pamiętajcie że czasem jeden krok w tył robi się po to żeby dać dwa do przodu. Ale swoją drogą to chodzmy poprostu na ustawke fajnie ze wiecie wszystko to lecimy sobie ognie na biremy i się bawmy a nie jacys wewnętrzni łask u was szukają. A kobitki ha ha kobitki wam jeszcze pokażą ,) widzieliście jak wyszły na ulicę no to poczekajcie. A wy dalej sobie grajcie i komibnurcie jak dokładnie te krowy na granicy hala pozdrawiam jeszcze długa gra przed nami ; ) bawmy sie. Ja się nie znam gram tydzień max. =] kolor .!
aha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam nadzieje ze nie //ciach//pomyliłem światów ale ja tak z innej beczki.. ja się nie znam jestem nowy uczę się grepo tym bardziej na nowym trybie ale swoje grac umiem i głupi nie jestem...ale chciałem się odnieść po kilku dniach gierki tam i zrozumieniu pewnych kwesti być może a być może a przedwszystkim swojej interpretacji.. ale ej ej byczki krówki i inne soczyste wołowinki...tacy mocni takie sojusze rzekł bym kolacje i to wszystko zachowanie wobec jak mniemam kobiet oj nie ładnie nie ładnie. Noże w plecy jakieś krety dziurę ryja ale po co l takie zagrywki jak się tak czujecie mocni. Pamiętajcie że czasem jeden krok w tył robi się po to żeby dać dwa do przodu. Ale swoją drogą to chodzmy poprostu na ustawke fajnie ze wiecie wszystko to lecimy sobie ognie na biremy i się bawmy a nie jacys wewnętrzni łask u was szukają. A kobitki ha ha kobitki wam jeszcze pokażą ,) widzieliście jak wyszły na ulicę no to poczekajcie. A wy dalej sobie grajcie i komibnurcie jak dokładnie te krowy na granicy hala pozdrawiam jeszcze długa gra przed nami ; ) bawmy sie. Ja się nie znam gram tydzień max. =] kolor .!
Ło panie ty nie tylko serwery pomyliłeś ale i światy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam nadzieje ze nie //ciach// pomyliłem światów ale ja tak z innej beczki.. ja się nie znam jestem nowy uczę się grepo tym bardziej na nowym trybie ale swoje grac umiem i głupi nie jestem...ale chciałem się odnieść po kilku dniach gierki tam i zrozumieniu pewnych kwesti być może a być może a przedwszystkim swojej interpretacji.. ale ej ej byczki krówki i inne soczyste wołowinki...tacy mocni takie sojusze rzekł bym kolacje i to wszystko zachowanie wobec jak mniemam kobiet oj nie ładnie nie ładnie. Noże w plecy jakieś krety dziurę ryja ale po co l takie zagrywki jak się tak czujecie mocni. Pamiętajcie że czasem jeden krok w tył robi się po to żeby dać dwa do przodu. Ale swoją drogą to chodzmy poprostu na ustawke fajnie ze wiecie wszystko to lecimy sobie ognie na biremy i się bawmy a nie jacys wewnętrzni łask u was szukają. A kobitki ha ha kobitki wam jeszcze pokażą ,) widzieliście jak wyszły na ulicę no to poczekajcie. A wy dalej sobie grajcie i komibnurcie jak dokładnie te krowy na granicy hala pozdrawiam jeszcze długa gra przed nami ; ) bawmy sie. Ja się nie znam gram tydzień max. =] kolor .!
Biegun południowy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry