The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

  • Rozpoczynający wątek Bóg Słońce
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wie ktoś czemu TBC znikło z mapy grepolis i czemu gracz jodlarz kiedyś najlepszy ma teraz 1 miasto (175.pkt) ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

Jodlarz skończył grę. TBC nie miało założyciela, więc teraz jest sojusz inny o tej samej nazwie : The Black Company. Niedługo zmienimy nazwę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

Ale juz sie zresetował. Zapraszamy wszystkich serdecznie do sojuszu. Bóg Slońce chciałbyś dołączyć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

*H*P*W* - to mój sojusz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

hehehe Princeska ty zawsze z tymi minkami na koniec tekstu mnie rozbrajasz :*
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

zapraszam ^^ wycofam tylko deff morski i połowę lądowego żeby były równe szanse ^^ lol2 :rolleyes: hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

No Szkoda :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

Jodlarz wystawił swoje konto na allegro dlatego został zbanowany ;) Nie wiem czy na tym forum można wklejać linki, jak można to wam dam xD.
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

EagLe PL, ty lepiej powiedz co stalo sie z TYwoim sojuszem?? Fuzja, czy rozlam byl i odrazu selekcja:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

Nie ważne... :) Nic się nie dzieje ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

Jodlarz wystawił swoje konto na allegro dlatego został zbanowany ;) Nie wiem czy na tym forum można wklejać linki, jak można to wam dam xD.
Nowa wersja widzę. Rozmawiałem z Jodlarzem kilka minut przed jego likwidacją konta i mam inne zdanie ale zastaqnawiałem się czy w Grepo można zlikwidować konto kiedy mamy więcej niż jedną wioskę.
Oficjalnie Jodlarz wyjechał na saxy.
Nieoficjalnie nie dał rady na dłuższym dystansie. Jak się jest topem ciśnienie jest duże.
Tak czy inaczej go nie ma a część TBC okazała się chłopcami w pieluszkach a że nie było mamy Jodlarza uciekli do taty Dziedzica i wójka Wojtgena i z Pamembuckiem im na drogę..
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

Nowa wersja widzę. Rozmawiałem z Jodlarzem kilka minut przed jego likwidacją konta i mam inne zdanie ale zastaqnawiałem się czy w Grepo można zlikwidować konto kiedy mamy więcej niż jedną wioskę.
Oficjalnie Jodlarz wyjechał na saxy.
Nieoficjalnie nie dał rady na dłuższym dystansie. Jak się jest topem ciśnienie jest duże.
Tak czy inaczej go nie ma a część TBC okazała się chłopcami w pieluszkach a że nie było mamy Jodlarza uciekli do taty Dziedzica i wójka Wojtgena i z Pamembuckiem im na drogę..

Wielkie pozdrowienia dla gracza z cysiu1233, który jak sie dowiedział, że rozwiązujemy pakt z BOSami od razu uciekł skacząc na jednej nóżce do nich. trzymaj się zdrów kolego bo niedługo bedziesz lizał nasze opony od rydwanów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: The Black Company i Jodlarz z 1 miejsca na ostatnie xD

i spalona guma:cool:
 
Do góry