+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

Mam Maniek sakiewkę ze złotymi monetami i rozdaję na lewo i prawo więc tak szybko nie skończą ;)

wybacz ale jakoś mnie nie przekonałeś, dociągnij go do końca a uwierzę :)) ale i tak powodzenia - wakacje są można dzieci ponawalac i mieć radość z wygranej
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

wybacz ale jakoś mnie nie przekonałeś, dociągnij go do końca a uwierzę :)) ale i tak powodzenia - wakacje są można dzieci ponawalac i mieć radość z wygranej

Oj Maniek :D ja tu na pelnym luzie gram... no dobra - specialnie dla ciebie jutro bede top 1 :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ps. kto jest w TOP-1?? jeśli mój kumpel ściemniacz Stoner to rozjechać go szybko :)))

...a czemu sciemniacz? wileu mowilo ze juz w to nie zagra a wracaja do tego-sam tak kiedys gadales! np-co bylo na jocie ? :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

dobra dobra ale wiesz że bezemnie jest nudno nie lepiej było poczekac aż zakończe gre na EN?

a za TOP-1 dziękuje - bo ile można czekac - niech się Retryk tak nie cieszy że jest w topce haha

na En też jechał równo ale go rumuni prześcignęli z kaską

ps. gg załóż bo kontatk mi się urwał z Tobą
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

dobra dobra ale wiesz że bezemnie jest nudno nie lepiej było poczekac aż zakończe gre na EN?

a za TOP-1 dziękuje - bo ile można czekac - niech się Retryk tak nie cieszy że jest w topce haha

na En też jechał równo ale go rumuni prześcignęli z kaską

ps. gg załóż bo kontatk mi się urwał z Tobą

Maniek ja sam nie wiem jak to sie stalo ze tu zaczelem... naprawde :) mam ci zaproszenie na Fb wyslac ? :D bedziesz mnie mial 24/7 :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

no domyślam się że znowu złotą karte dostałeś i gdzieś trzeba kaskę wysłac. Nie no co Ty FB to nie dla mnie haha
teraz mam czas zawalony na tym En świecie, muszę je skończyc ale jak skończe to gdzies pewnie kiedyś padnę dla zabawy.

jutro tu wpadnę zobaczyć czy jesteś TOP-1, trzymaj się i dbaj mi o Adriana
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

no domyślam się że znowu złotą karte dostałeś i gdzieś trzeba kaskę wysłac. Nie no co Ty FB to nie dla mnie haha
teraz mam czas zawalony na tym En świecie, muszę je skończyc ale jak skończe to gdzies pewnie kiedyś padnę dla zabawy.

jutro tu wpadnę zobaczyć czy jesteś TOP-1, trzymaj się i dbaj mi o Adriana

Retryk sie zawziol i nie odda topki :D hahaha ...no chyba ze mu slotow za niedlugo zabraknie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Faktycznie wstydu to Ty nie masz dziewczyno - mam nadzieje że nikt normalny z Tobą już na PL nie zagra a jak zagra i nie jest Ciebie pewny to niech pisze do mnie a ja wszystkim dokładnie opiszę czego może się spodziewać grając z Tobą razem w sojuszu.
Jest charytatywna akcja, szukamy wariatów do gry razem z Princessą... Podobno nikt normalny już z nią nie zagra... ;-) Jakie to szczęście że jestem normalny inaczej hehe :D Szykuje nam się ciekawy sąd nad "niegodnym zachowaniem" owej kobiety. Jako że lubię rozrywkę to biorę tą sprawę w ciemno. Czy powódka zgadza się na reprezentowanie jej osoby? :) Od razu wytaczam sprzeciw, to są zwykłe pomówienia dążące do osłabienia reputacji gracza ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Nie jestem w temacie. Czyżby znowu jakiejś kobiecinie przy was odbiło? :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

Czy mój kumpel Stoner jest już w TOP-1 i wyprzedził tego retryka który tak mało miał czasu na grę ze mną??
 

DeletedUser11124

Guest
Odp: +/- top 10

Czy mój kumpel Stoner jest już w TOP-1 i wyprzedził tego retryka który tak mało miał czasu na grę ze mną??


Niestety Maniuś... ^^ I nie nie miał czasu tylko całkowicie nie mam czasu na grę... Ale teraz już ma... ;] :cool:
ek2.png
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

no to jak teraz ma czas na grę to zapraszam tam gdzie coś zaczelismy a nie miał czasu na skończenie może teraz bedzie miał czas na skończenie - konta się znajdą :)) nawet jego haha
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: +/- top 10

no to jak teraz ma czas na grę to zapraszam tam gdzie coś zaczelismy a nie miał czasu na skończenie może teraz bedzie miał czas na skończenie - konta się znajdą :)) nawet jego haha

No i retryk tez powinien, bo jak tak raz na czas zerkam to troche pomocy PL by sie przydalo : )
Pozdro Maniek i kibicuje dalej
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: +/- top 10

a taki fajny temat kiedyś był o tłopkach sojuszy :(
 

DeletedUser11124

Guest
Odp: +/- top 10

1) IX LEGION - 709613ptk [65graczy] 195 miast ~średnia ptk 10.900
ptk: Atak 198.231 (no.1)
ptk: Obrona 84.586 (no.1)

Pełna Domiancja w rankingach. Sporo graczy w ścisłej Topce... na tenc zas nie widzę zbytnio by wrogowie mieli pomysł jak rozpracować ten całkiem dobrze wygladający sojusz...
A stawiam że jak się dograją (sporo tam widać indywidualistów) to wrogowie bez poważnych działać dyplomatycznych mogą nie być w stanie zatrzymać Przemarszu Legionu.


2) Braveheart Of Steel - 491972pkt [59graczy] 142 miasta ~średnia ptk 8.350
ptk: Atak 97.186 (no.3)
ptk: Obrona 50.548 (no.2)

Bos BoS2 Bos3 BoS4 BoS99? całkiem spora zgraja graczy, kilku całkiem dobrych, reszta to chyba "wojenne mięso armatnie" no ale wiadomo że w ilosci też siła, mogą być poważnym sojsuzem jeśli dobrze się zreorganizują... na pewno w Obronie będą cieżcy do rozbicia ze wzgledu na liczbę graczy w całej Sieciówce... ;] Nie mniej Główny przeciwnik IX LEGION. Zapowiada się ciekawa walka...


3) IMPERIUM DOMINUM - 422229pkt [62graczy] 120miast ~średnia ptk. 6.810
ptk: Atak 66.991 (no.5)
ptk: Obrona 44.587 (no.3)
Raz się rozpadało. Jedenz Wodzów przeszedł do Legionu, ogólnie tutaj nie widzę przyszłosci dla tego sojuszu... Najprzędzej rozejdą się po BoS i paktowiczach... ;o BArdziej już bratni sojusz *IMPERIUM DOMINUM* wygląda na poważny... Niemniej kłopotem tego sojusuz jest położenie na m55 gdzie grasuje cała rzesza głodnych Barbarzyńców i kolegów (znów) z Legionu


4) Barbarians - 360612pkt [46graczy] 102miasta ~średnia ptk. 7.839
ptk: Atak 101.000 (no.2)
ptk: Obrona 27.106 (no.16)

Zgrani. Silni. Aktywni. obrze położeni... W ataku gonią jak szaleni. ;] graczy widać mają na poziomie, mozę to być przyszły pretendent do Tronu... ;] ale na ten czas warto mieć ich na uwadze, maja jeszcze sporo miejsca, wiec mogą dobrego Sojsuza w Siebie wciagnąć ;]


5) Ekipa Elmera - 330138pkt [48graczy] 95miast ~średnia ptk 6878
ptk: Atak 61.391 (no.6)
ptk: Obrona 10.726 (no.39)

Mała? Kameralna? Ekipa ;p widać ze dopiero się rozwijają, wchłaniają graczy, na ten czas ciezko powiedzieć o nich coś wiecej, nie wyróżniają się z tłumu, ale o torcik widać wiedzą jak walczyć.


6) HOOLIGANS - 326496pkt [66graczy] 100miast ~średnia ptk 4.947
ptk: Atak 49.436 (no.8)
ptk: Obrona 34.816 (no.7)

Duży sojusz, o średnich wynikach. Zapewne się rozkręcają... ;p nie mniej są w atrakcyjnej dzielnicy, i tylko od nich zależy czy zarobią cyz stracą na tym...


7) Ciasteczkowe potwory- 315231ptk [51graczy] 90miast ~średnia ptk 6.181
ptk: Atak 71.121 (no.4)
ptk: Obrona 20.756 (no.24)

Wersja Light Legionu... tak samo armia starych wyjadaczy... Rozgromili już "Bogów Wojny(obecnie BoS4)" i widać dalej im mało Ciastek... Bardoz poważny pretendent do stołka ;] m45 będzie ich twierdzą i nie wróżę nikomu tam dobrego jak będzie chciał wejść... xD


8) Elite Army - 311935pkt [65graczy] 101miast ~średnia ptk 4.799
ptk: Atak 39.573 (no.12)
ptk: Obrona 28.107 (no.14)

Zlepek graczy z rozpadających się sojuszy... ;o Nie mniej wydaje się że Władzia wie co zrobić by to ogarnąć... ;] do tego czasu są tylko wypelnieniem dla głównego nutru ...


10) Infinity - 231769pkt [62graczy] 73miasta ~średnia ptk 3.738
ptk: Atak 53.599 (no.7)
ptk: Obrona 35.647 (no.6)

Profilowo: "TO NIE JEST ZLEPEK BYLE JAKICH LUDZI ANI MASÓWKA! "
ale patrząc na obecne dokonania graczy, ciezko coś powiedzieć konkretnego. NA starcie łądnie wyglaali, teraz niedelikatnie przycichli... ;o Nie wiem. może sie coś ruszy... świat jest jescze młody


11) Symmachia Spartańska- 225280pkt [66graczy] 78miast ~średnia ptk 3.413
ptk: Atak 33.435 (no.16)
ptk: Obrona 32.573 (no.10)

Kolejny raz "SS" kolejna klasyczna podróbka... Ponoć chcą wygrać ten świat... ;p Ale jak to z plotkami bywa.. lubią się mieszać...



Ranking CIASNY ale własny... ;] Cyferki aktual;ne na godzinę (9:00)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

Odnośnie Legionu -- sojusz wygląda bardzo dobrze ale znając życie i tych graczy co tam grają nie pociągnie dłużej niż 1-2 miechy. po tym czasie zostanie kilka osób a reszta bedzie z łapanki by topke zatrzymać.

reasumując nie daje im większych szans.
 

DeletedUser11124

Guest
Odp: +/- top 10

Odnośnie Legionu -- sojusz wygląda bardzo dobrze ale znając życie i tych graczy co tam grają nie pociągnie dłużej niż 1-2 miechy. po tym czasie zostanie kilka osób a reszta bedzie z łapanki by topke zatrzymać.

reasumując nie daje im większych szans.


Przykto mi Maniek, ale nie każdy uznaje włądzę totalitarną za jedyną słuszną drogę.. ;p jak się gra 4fun na luzie, to są i osiagi i gracze długo zostaja. bo nie ma spinki na słąnie co 3 dnii offa na sekundy... napinki na deffy i cokolwiek... ;]

gram bo lubię, nie bo mi tak rozkazali.. ;p mała róznica w prowadzeniu sojuszu... ;p mozę start Byś lepszy zrobił. ale u Ciebie gracze padają jak muchy z przemeczenia nagonką... xDD
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

no i to napisał koleś co jest TOP-1 :)) bez spinki tylko zabawa i duża kasa haha
 
Do góry