Top 15 sojuszy Aten!

Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Wierz mi, że tych wojen jest za dużo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PogromcaZeusów

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Braterstwo - sojusz Lutetii na Delfach. A tu widzę plagiat. Wiem , bo widziałem na grepostats.
 
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

1 Święta Inkwizycja 41569736
2 AMATERASU 37806733
3 *BRATERSTWO* 19276575
4 eSKa 15449690
5 Public Enemy 9197925
6 Lwi Pazur Triady 8606476
7 Banici 8355249
8 Maskotki 7351911
9 ATLANCI 6965040
10 VENDETTA 6963851
11 JARMARK EUROPA 6954961
12 RÓWNI SABBATH 5777973
13 The Wolf 5622866
14 NO NAME 3992475
15 Armia Leonidasa 3959400
 

OwcaTerrorystka

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Wielkie zmiany na top 15
Ja sam osobiście miałem trudno rozwinąć sojusz ale te 20 tys pkt jest, bo sam mam 1,5 K :p
 
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

kolor czerwony -> przeciwnik SI

1 Święta Inkwizycja 43829511
2 Wyznawcy Ognia 39202637
3 *BRATERSTWO* 19131945
4 eSKa 16827863
5 VENDETTA 11444632
6 Lwi Pazur Triady 9392077
7 Banici 9132985
8 Maskotki 7677670
9 JARMARK EUROPA 7383885
10 ATLANCI 6971648
11 The Wolf 6626076
12 RÓWNI SABBATH 6237108
13 Elite Team 5487892
14 PUNNICY PIRACI 4756167
15 VIKINGOVIE 4589091
 
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

i chłopaki z SI się jeszcze trzymają to niesamowite
chyba jeden z najlepszych sojuszy który widziałem

gratuluje :D
 

kapikk

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

moze sie wtrace i przerwe ta napinke zanim wam strzela gumki w majtkach

ktos moze wie czemu kochanka kapikka jest bez soja ? :D

nie lubie V to fakt - wg mnie sa oszustami , ale im tego nie udowodnie :D , natomiast bardziej od oszustow drazni mnie wlasnie ta para casioo i kapikk noi do tego zgranego trojkata dochodzi anabibi
od poczatku roku prawdziwiy kapikk przestal z dnia na dzien grac
i ktos posiadal dane do konta i po prostu zabral konto wiec
nie biore odpowiedzialnosci co sie dalej wyrabialo
pozdrawiam kapikk aka szelma5