1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Top 15 sojuszy Aten!

Dyskusja w 'Ateny' rozpoczęta przez użytkownika gildon, 21. Lut 2013.

  1. gildon

    gildon

    Dołączył:
    21. Wrz 2012
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    Wierz mi, że tych wojen jest za dużo :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26. Mar 2013
  2. Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    Braterstwo - sojusz Lutetii na Delfach. A tu widzę plagiat. Wiem , bo widziałem na grepostats.
     
  3. Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    Na Ateny trudno rozwinac sojusz..
     
  4. OsZczepCS

    OsZczepCS

    Dołączył:
    3. Lut 2013
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!



    No jak się zaczyna w maju 2013 to tak .
     
  5. damianas

    damianas

    Dołączył:
    12. Maj 2013
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    1 Święta Inkwizycja 41569736
    2 AMATERASU 37806733
    3 *BRATERSTWO* 19276575
    4 eSKa 15449690
    5 Public Enemy 9197925
    6 Lwi Pazur Triady 8606476
    7 Banici 8355249
    8 Maskotki 7351911
    9 ATLANCI 6965040
    10 VENDETTA 6963851
    11 JARMARK EUROPA 6954961
    12 RÓWNI SABBATH 5777973
    13 The Wolf 5622866
    14 NO NAME 3992475
    15 Armia Leonidasa 3959400
     
  6. Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    Wielkie zmiany na top 15
    Ja sam osobiście miałem trudno rozwinąć sojusz ale te 20 tys pkt jest, bo sam mam 1,5 K :p
     
  7. *Adasko*

    *Adasko*

    Dołączył:
    27. Paź 2011
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    kolor czerwony -> przeciwnik SI

    1 Święta Inkwizycja 43829511
    2 Wyznawcy Ognia 39202637
    3 *BRATERSTWO* 19131945
    4 eSKa 16827863
    5 VENDETTA 11444632
    6 Lwi Pazur Triady 9392077
    7 Banici 9132985
    8 Maskotki 7677670
    9 JARMARK EUROPA 7383885
    10 ATLANCI 6971648
    11 The Wolf 6626076
    12 RÓWNI SABBATH 6237108
    13 Elite Team 5487892
    14 PUNNICY PIRACI 4756167
    15 VIKINGOVIE 4589091
     
  8. Ciast3Q

    Ciast3Q

    Dołączył:
    1. Cze 2013
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    i chłopaki z SI się jeszcze trzymają to niesamowite
    chyba jeden z najlepszych sojuszy który widziałem

    gratuluje :D
     
  9. OsZczepCS

    OsZczepCS

    Dołączył:
    3. Lut 2013
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    To, że SI ma kogoś na czerwono nie znaczy , ze reszta ma ze sobą pakt ;)
     
  10. -marek9-

    -marek9- Guest

    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    bu haha to się pośmiał
     
  11. OsZczepCS

    OsZczepCS

    Dołączył:
    3. Lut 2013
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    Ty masz chyba wyższy poziom inteligencji niż cały serwer , bo nie wiem czy ktoś rozumie twoje posty.
     
  12. -marek9-

    -marek9- Guest

    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    no niestety sam mówisz że brak ci inteligencji :)
     
  13. OsZczepCS

    OsZczepCS

    Dołączył:
    3. Lut 2013
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    Miałem rację tylko Ty bierzesz sarkazm dosłownie .
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
    Tutaj masz wyjaśnienie byś nie musiał szukać "trudnych" słów w przeglądarce.
     
  14. *Adasko*

    *Adasko*

    Dołączył:
    27. Paź 2011
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    dziewczynki dojdźcie najpierw do 1 mln pkt a potem się spierajcie kto jest lepszy
     
  15. OsZczepCS

    OsZczepCS

    Dołączył:
    3. Lut 2013
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!


    Jakoś mi się nie chce ;)
     
  16. polakgrze

    polakgrze Grepolis Team

    Dołączył:
    11. Lip 2012
    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    Spierajcie się ale bez wycieczek osobistych. To mówię ja, Jarząbek, Wasz ukochany moderator.
     
    OsZczepCS lubi to.
  17. -marek9-

    -marek9- Guest

    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    bu haha znam definicję tego słowa :)
     
  18. kapikk

    kapikk Guest

    Odp: Top 15 sojuszy Aten!

    od poczatku roku prawdziwiy kapikk przestal z dnia na dzien grac
    i ktos posiadal dane do konta i po prostu zabral konto wiec
    nie biore odpowiedzialnosci co sie dalej wyrabialo
    pozdrawiam kapikk aka szelma5
     

Do góry