1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Top 15 sojuszy Aten!

Dyskusja w 'Ateny' rozpoczęta przez użytkownika gildon, 21. Lut 2013.

1. xCasanti

xCasanti

Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Ja wiem że statystyki kłamią ale mi wystarczy ze ja wiem o Tym a nie muszę wypisywac swoje racje na forum.

Śmieją się z Amaterasu że tylko w bobach jest Top1 jak na razie myślisz że chce mi się im tłumaczyc że z top5 sojuszy mój jest najmłodszy? Nie pierwszy raz to napisałem teraz żeby dac przykład.

Tyle z mojej strony
    Pozdrawiam.

Ps. Nie piszcie o szacunku Do mnie skoro wiem że go nie macie za grosz ani do mnie ani do Mojego sojuszu ;p

Ostatnio edytowane: 5. Mar 2013
  2. elitaszakala

elitaszakala Guest

masz racje gosiu to jest tylko gra i traktuje to jako dobra zabawe:) kiedys mowiłem ze wpadne do ciebie na kawe z wojakami :) i tak sie działa w ostatnich dniach :) pkt sa wazne nie straty w wojsku bo wojo jest po to zeby je budowac adasiu. ty mnie nie strasz banem na atenach bo ja nic złego nie robie tylko okreslam swoim zdaniem kto jaki jest, a gosie raz w zyciu obraziłem i ona dobrze o tym wie. i nigdy wiecej. wiec nie mow ze ja obrazam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wole Adasiu wysłuchac ludzi na TS niz twoje mądrosci, ostatnio przegladałem komnate chwały na polskim grepolis, ty sie przechwalałes ze byłes na kazdym swiecie na jakim grałes w topce moze i byłes w top 10 ale napewno nie byłes nigdzie po za teraźniejszymi Atenami w top3:) pozdrawiam :) zaraz pewnie napiszesz ze mnie nie ma nawet w top 10, czy tam w top 100. to ci odrazu odpowiem, mnie na tym nie zalezy, gram bo gram dla rozluznienia. koniec spinek. jak jestes taki odwazny napisz mi to wszystko na PRIV a nie oczerniasz mnie na forum gdzie to wszyscy czytaja i albo wysmiewaja sie z Ciebie albo ze mnie. koniec tematu

3. Odp: Top 15 sojuszy Aten!

moze sie wtrace i przerwe ta napinke zanim wam strzela gumki w majtkach

ktos moze wie czemu kochanka kapikka jest bez soja ? :D

nie lubie V to fakt - wg mnie sa oszustami , ale im tego nie udowodnie :D , natomiast bardziej od oszustow drazni mnie wlasnie ta para casioo i kapikk noi do tego zgranego trojkata dochodzi anabibi

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Mar 2013
  4. Gosia*

Gosia* Guest

Od **Adasko**
    Elita pomysl jak mogę być w komnacie chwał jak zakończyłem grę na serwerze zanim zaczeła się era cudów ? Grałem na PI i byłem w każdym rankingu TOP 1 i to oczywiste że jak skończyłem tam grę to tym top 1 stał się iny gracz, pomyśl troszkę :) Grałem tam na nicku *Adasko* to raz i taki nickiem się posługuje na forum bo to pierwsze konto jakie założyłem na forum także nie denerwuj mnie tymi głupotami. W komnacie chwał są tylko gracze którzy grają do tej pory na danym serwerze chyba że zostaje on zamknięty tak jak np Kappa. Zobacz sobie że komnata chwał z Kappy jest inna niż obecny ranking bo z dniem zamknięcia serwera komnata sie nie aktualizuje. Gdybyś czasem używał mózgu to byś do tego sam doszedł także sie ucisz chłopku. Na kappie byłem w top 10 jeśli chodzi o pkt walki jako atakujący i wojownik bo w domkach byłem 13. Nigdy nie interesował mnie ranking tylko pkt. Na Pi miałem komplet i to długi czas aż do zakończenia tam gry. Po moim zakończeniu jeszcze kilka miesięcy mineło zanim rozpoczeli tam cuda to oczywiste że nie utrzyałem się w rankingach tym bardziej że konto zostało skasowane przez support bo otrzymało globala. Na Atenach jestem top 1 w ataku i top 2 jako wojownik a nie top 3 ale widzę ze masz dodatkowy problem ze wzrokiem. Ja nie musze ciebie obrażać na forum bo sam się obrażasz głupotami jakie wypisujesz. Żeby być w komnacie na każdym serwerze gdzie byłem w topce musiałbym do tej pory tam grać. Tylko ciekawe jakbym znalazł na to czas. Tutaj będę grać do zamknięcia serwara żeby być w tej komnacie mimo że i tak mam to gdzieś. Ty nie musisz wiedzieć gdzie i co osiągnałem wystarczy że gracze którzy byli na danym serwerze gdzie grałem pamiętają. W grze sojusze nie przyjmują na podstawie CV :p Tym bardziej nie muszę tu nic udowadniać bo odpowiednie osoby doskonale pamiętają kto i gdzie był w topce a taki noobek jak ty nie musi. Grałeś 3 lata ? Ciekawe gdzie bo ja grałem na takich serwerach : Theta, Jota, Kappa, Ny, Pi, Omikron, Tau, miałem konto na Ypsilonie i Omedze i gram na Atenach i zakończyłem grę na Delfach. Gdzie ty grałeś skoro na tych serwerach nie widzłem twojego nicku ? Chyba bajki piszesz o 3 letnim doświadczeniu a nawet to pokauje twoja gra bo osoby które grają już ok 2 lat nie robią takich błędów jak ty i nie psują tak akademii jak Ty. Ja gram 3 lata w grepo i nigdy do tej pory nie spotkałem twojego nicku więc nie wiem co za farmazony wypisujesz skoro po grze widać że jesteś noobek bo grasz w stylu takich graczy którzy zaczeli dopiero swoją przygodę z grepo. Gdybym miał raporty ze światowki to bym ci coś pokazał bo były w twoim stylu. Tam na początku mało ludzi potrafilo dobrze grać, pamiętam kappe na światówce i na francuskim serwerze, różnice poziomu itd. Teraz światowe Grepo ma dużo wyższy poziom jak Polskie i jeśli ktoś twierdzi inaczej to niech sam się przekona. Tu nie chodzi już o brak bonusu nocnego tylko o to jak Ci doświadczeni gracze podchodzą do tych świerzych, zaczynających przygode. Przytoczę Ci sytuacje ze świata PELLA i tacy gracze jak vandrus, A?R=KICAJ nie radzili sobie z amerykanami i nawet kupa kasy im nie pomogła. Jeśli mi nie wierzysz to nawet Sisi to potwierdzi. A prawda jest taka, chcesz coś osiągnąć na światówce to musisz mieć umiejętności i czas bez tego zjadą Cie w momencie i nawet miliony złotych nie pomogą ładoane w grę. Na światowym grepo wszyscy znają mój nick nie tak jak tu. Na Gretimes był ze mną wywiad gdzie był link do wywiadu ze światówki. Jestem jedynym Polakiem który byl tam top 1 i długo nikt tego nie powtórzy mimo że poszli tam teraz ostatnio tacy gracze jak manfred i cały Legion Ateński. Na Corinth zacząlem po 3 miesiacach od startu serwera a skończyłem jako top 1 agresor i top 5 wojownik, świat Delphi wygrałem i bylem top 10 w ataku i jako wojownik ( ranking ok 30 miejsca). Nie wierzysz to poczytaj światowe forum gdzie nominowano mnie do najlepszego gracza grepolis.net za serwer Corinth i Delphi. Włozyłem kupę czasu w te 2 światy i Gosia to potwierdzi bo sama też czasem dużo siedziała. Na Corinth grałem tylko z nią mimo że na początku ściągnałem paru graczy (z kappy, Pi i joty). Światowe grepo mi sie bardziej podoba bo tam każdy do każdego ma szacunek a tutaj widać zawiść i zazdrość ze ktoś jest lepszy. Dostałem nawet bana z Gosią na światówce tylko dlatego że zrobiliśmy takie synchro że nie było szans na to aby przeciwnik się obronił, 8 ataków wchodziło na 1 sekunde przed kolonem ale oczywiście ataków bylo więcej i wchodziły w ciagu 5-6 sekund przed a wsparcia też ładnie dograne. Nikt nie potrafił uwierzyć że tak się da a jednak po 3h odblokowali nas i przepraszali za pomyłkę. Do tej pory pamiętam to i mam screena ze zgłoszenia gdzie nawyższa osoba w świtowym supporcie mnie przeprasza za błąd. Czy tutaj tak by było ? Znając nasz team siedzial bym na banie 5 dni bo zawsze mają racje. I proszę tego nie traktować jako komentowanie pracy administracji. Zresztą zobacz ilu Polaków odchodzi z polskiego grepolis na rzecz światowego. Ateny to mój ostatni serwer. Jeśli będę kiedyś chciał pograć to na pewno nie w polską wersje, tylko światówka gdzie wszystko jes na wysokim poziomie nawet support. Dzięki za uwagę i mam nadzieje że i tutaj gracze doczekają się takiej obsługi teamu jaka maja gracze na światówce. Życze tego wszystkim aby gra poszła do przodu i team też ale najpierw niech Inno zmieni serwery bo często w godzinach szczytu jest takie obciązenie że nie można się zalogować i to dzieje się tylko w polskiej wersji niestety. Wracając do Aten to po raz kolejny wasz gracz dostał kolona będąc na kompie:) jakie teraz wymyślisz żale elita co ? może za dużo graczy go atakowalo ? A może oszukałem bo dalem atak na sekunde przed kolonem ? My dzialamy w grupie 2-5 osób i jeśli akcja nie jest spontaniczna to zawsze jest skuteczna natomiast u was nawet zaplanowane nie mają takiej skuteczności jak nasze. I na pw ne pogadamy bo jesteś i będziesz zablokowany bo nie mam zamiaru czytać gorzkich żali. A teraz czas spać, moze inni gracze w lepszych nastrojach ja niestety mam kiepski po Lidze mistrzów gdzie Man Utd zostalo okradzione z awansu przez turka ( nie mylic z graczem o tym nicku). Narka
    A kappik albo ma bana albo się obraził że go sojusz nie obronił bo ostatnio hurtem stracil 8 lub 10 miast i chyba się załamał bo nigdy tak zjechany nie został.

ps Adasko to przekazal mi po meczu LM niestety nie mialam czasu tego wrzucić na forum.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 6. Mar 2013
  5. Odp: Top 15 sojuszy Aten!

tak kapikk ma bana , ale chodzilo mi o jego kolezanke casioo :D - ale widze ze wrocila spowrotem , wiec to byl tylko jednodniowy foszek:rolleyes:

6. elitaszakala

elitaszakala Guest

mówisz o kolonie u Benito ?? jednego udało wam sie wbic, reszte wam topi jak ta lala:)

Gratuluje Graczowi tudesky osiagniecia celu po 3 dniach walki :)

7. Gosia*

Gosia* Guest

Od **Adasko**
    Śmieszny jesteś na prawdę elita. Na wszystko masz wytłumaczenie i jeszcze takiej zarozumiałej osoby jak ty nigdy nie widzialem. Do Benito poszly w sumie 3 kolony które miały iść na 1 godzinę ale gracze się nie dogadali. Przy kolonie Darii pomagałem ja i Anita chyba jeszcze 2 osoby i kolon wszedł na luzie. Kolejny kolon był wysłany kilkanaście minut później i mało kto mógł pomóc i kolon się odbił. Potem kolon wysłał wujek i jeśli ty uważasz że Benito topi coś jak ta lala to ten raport pokazuje tylko jedno:)że Benito tak samo jak Ty nie potrafi grać. Oto raport :
    [​IMG] Poleć znajomym

Ten raport pokazuje że Benito miał szczęscie bo gdyby miał umiejętnośći to te wojsko by wstawił przed kolonem a tu jak widać był to nie udany klin lecz miał szczęście ze rozbił okupacje. Ty dziś dostałeś 3 kolony i co zmiękła pałka ? Dalej kozaczysz ? Tylko nie płacz że dostałęś 2 kolony jak cię nie było bo po co siedziałeś do 3-4 w nocy ? Było iść spać to byś nie miał problemu żeby wstać. Jak widzisz Gosia poradziła sobie wbijająć ci 2 kolony sama także twoje słowa że dostałem miasto od Upsa tylko po to żeby ją bronić nie są prawdą. Te miasto wziąłem ja bo tylko ja byłem chętny na nie i nie miałem ochoty na to żeby kolejne miasto oddał bez walki wam. Gdybym miał 20 slotów to wszystkie jego miasta które oddał wam byly by moje. A Gosia da sobie radę sama z takim graczem jak ty. My atakujemy wspolnie tylko na graczy którzy tego wymagają bo w szybkim tempie potrafią zrobić bunkier a jak widzisz my mamy miasta zawsze obok siebie. Sama Gosia nie jest wstanie podbić miasta jeśli w 30 minut taka upojona czy rafał potrafia zebrać w porcie do 5k birem. Żeby miała na to szanse musiałbym jej oddać wszystkie miasta obok nich. Wtedy ze sporą ilościa miast dała by rade. Ateny to szybki serwer i na takich graczy ataki muszą iść maksymalnie godzinę. Każde kolejne 10 minut powoduje że 2-3 floty birem więcej jest w porcie. Każdy kto gra na Atenach wię że liczy się tu szybkość akcji i siła ataku bo wy nie bronicie się klinami bo nie potraficie tylko bunkrujecie miasta. Bz bunkrów kolony wchodza jak w masło bo bronić nie umiecie. Dziś po 8 kolon wujka poszedł na dno ale tylko dlatego że w czasie 30 minut nikt nie miał ąz tylu woja żeby przebić się przez biremy i wujek atakował sam topiąc 750 birem a w porcie zostało ponad 400. I to potwierdza jakie znaczenie ma czas. Może za rok zrozumiesz ale każdy na atenach wie jedno że Vendetta nie potrafi robić klinów i moje słowa potwierdzą wszystkie sojusze które was atakują.

CzcicieleFajkiMisia

Powiem Ci tyle;) mało mnie interesuje Kappik który sprzedał własny sojusz czy też casiooo (konto przejęte przez kogoś) który po raz 5 albo 6 wyszedł z sojuszu bo obraził się na kogoś jak dziecko. Wiem ze kappik i casiooo dobrze się znają czy są parą nie wiem bo też mnie to nie interesuje. Jeśli chcesz wiedzieć to zapytaj się ich :)

8. Odp: Top 15 sojuszy Aten!

casiaaa oddala konto ?

9. elitaszakala

elitaszakala Guest

,,Tylko nie płacz że dostałeś 2 kolony jak cię nie było bo po co siedziałeś do 3-4 w nocy ? Było iść spać to byś nie miał problemu żeby wstać. Jak widzisz Gosia poradziła sobie wbijając ci 2 kolony sama,,-nie mam zamiaru płakac bo nie jestem upośledzony żeby nad tym ubolewać. Gosia poradziła sobie sama owszem bo o 7 rano to ja spie bo nie jestem jakims obłąkanym człowiekiem który z powodu jakies gry będzie siedział 24/7 jak ty i Gosia i to nie jest obraza to sa fakty:) wiec zakonczyłem z toba polemizowac bo nie macie sie czym przechwalac wstawiajac kolona bez zadnej walki, a to czy siedze w nocy to moja sprawa bo w porównaniu do Ciebie to ja mam co robic w zyciu a nie przesiadywac na kompie całe dnie i nigdzie nie wychodzic. mnie sie mózg nie lasuje jak wam :) pozdrawiam koniec wątku przechwałek:)

,,Do Benito poszly w sumie 3 kolony które miały iść na 1 godzinę ale gracze się nie dogadali,, hahaha smiech na sali ty zawsze cos znajdziesz zeby wybielic sytuacje:) jak nie zacinanie gry, to spozniony klin o rzekomo ,,minute,, a teraz taki wybielacz:) co jeszcze dziecko drogie wymyslisz:) ubaw:)

10. Gosia*

Gosia* Guest

Dareczku prosilam zebys przestal pisac o 24/7 bo sam wiesz ze to nie jest realne(to tylko takie glupiutkie tlumaczenie).Czlowiek to nie maszyna i musi sypiac.Ale zycie to nie wojsko i nie mamy ustalonego gafiku na sen.Wiec sypiam roznie tak jak kazdy.;Piszesz tak zeby wybielic siebie? Kazdy gracz musi przyznac ze nie raz zarwal nocke i nie raz odsypial w dzien. Ale to jest normale wiec przestan sie tym zaslaniac. Pisalismy czesto i dobrze wiedziales o ktorej jestem w grze a o ktorej zmykam spac.Wykorzystales to i zaatakowales o 3;30 (ubiles pare ogni). A o czym to swiadczy? O tym ze nie bylo mnie w grze.Nastepna noc to samo atak przed 3 i znowu brak strazy bo spalam :) Wiec nie zaprzeczaj sam sobie piszac z palca wyssane info:mad:bo Twoje ataki same sie nie wysylaly a szly z bliska.Ty o tej godz. siedziales w grepo a ja nie.Kolony wstawilam na 7:00 a to chyba normalny czas.My tez nie raz atakujemy w nocnym bo gra tego nie zabrania.Nie pisz juz o tym kto ile czasu jest aktywny bo to malo istotne.Jesli sie nie a czasu na grepo to trzeba wybrac inna gre.Ja nie marudze jak strace wojo bo ktos podczas mojej nieobecnosci atakuje:p Mialam problem z netem to stracilam 2 miasta..trudno.Sloty szybko zapelnilam zabierajac Wam inne.To taka gra i nie tylko ja stracilam miasto czy wojo nie majac mozliwosci obrony.
    Wiesz czym sie roznimy? Ja wiedzialam o ktorej jestes (pisales ze wychodzisz i o ktorej wrocisz) wiedzialam o problemach z netem. Czy kiedys to wykorzystalam? Nie. A Ty? Teraz wiem ze dobrze zrobilam blokujac Cb bo nic juz nie wiemy o swojej aktywnosci. Te kolony to tylko zaplata za ataki (nie grozne co prawda ale byly).Napisales ze Adam bral od UPS-a miasto zeby mnie bronic przed Twoimi atakami i tym mnie rozbawiles.:D Udowodnilam wiec ze sama sobie radze nie tylko w obronie ale i w ataku.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7. Mar 2013
  11. elitaszakala

elitaszakala Guest

a czy ja wiedziałem wtedy czy ty jestes czy nie ?? nie pusciłem ataki na slepo jeszcze jakby cos zwojowały to rozumiem to oburzenie, a gdy neta nie miałas nawet cie nie tknełem, Udowodnilam wiec ze sama sobie radze nie tylko w obronie ale i w ataku. co to za dowód atakowac kogos kto o 7 rano spi i nie ma szans na odwet a nie kleczy przed kompem jak człowiek który zyc bez tego nie moze, nie upadłem na głowe zeby od rana sleczęć:). nie zaatakowałem ci nigdy jak cie nie bylo, ubzdurałas sobie to po tym jak cie rafał atakował gdy neta nie miałas i włozyłas wszystkich do jednego wora choc zielonego pojecia nie miałem czy ty jestes czy nie bo cie nie widze chyba nie! kiedys sie upierałas ze czekasz na moje ataki a jak tak sie stało nagle sie burzysz i przechwalasz ze udowodniłas ze potrafisz walczyc, i ja nie zarywam nocki bo ja lubie siedziec w nocy a nie w ciagu dniam niechce cie porównywac do Światowca ale sama nasuwasz taki tok myslenia o sobie. Pozdrawiam i bez urazy, szerosc najwazniejsza:) przestaje tutaj pisac co kolwiek bo nie widze sensu aby inni to czytali. chcesz to sobie Gosiu atakuj i przejmuj, przejmiesz mi jedno miasta ja sobie wezme miasto gdzie indziej na tym gra polega:) podpowiem tutaj wszystkim wszem i wobec ze o 7 Rano NIGDY mnie nie ma przy kompie :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7. Mar 2013
  12. Gosia*

Gosia* Guest

Darek to smieszne ze ciagle masz wytlumaczenie.Wczesniej pisales ze w nocy atakujemy i to nie jest normalne.Bo niby tylko to potrafimy.Teraz Ty atakujesz w nocy a ja w dzien i tez jest zle?To kiedy mam atakowac? Nie rozumiem.Ja rowniez nie wiedzialam czy jestes o 7 rano.Co mam robic? Pytac Cb czy jestes i dopiero wyslac atak? Czekac na pozwolenie?Bo widze ze wszystko zle interpretujesz.

I nie wkladam Was do jednego worka.Szanuje wielu graczy V bo wiem ze sa honorowi.Nie wazne ze sa czerwoni.Rafal to co innego on obiecal nie atakowac wiec i ja nie atakowalam jego.Ale gdy neta nie mialam wstawil 2 kolony.To nie bylo honorowe.Ale to juz sprawa miedzy nim a mna.Do Cb tez nic nie mam.Ty atakowales mnie wiec ja Cb.;)

13. elitaszakala

elitaszakala Guest

z Okazji jutrzejszego swieta Wszystkim kobietom rada sojuszu VENDETTA wraz z pozostalymi czlonkami życzy wszystkiego dobrego:)

wszystko dobrze intepretuje a taka gadanina skoro nie siedzisz od 7 rano na kompie to nie powinienes w to grac to jest smieszna:) pozdrawiam zakonczyłem polemike która nie kieruje w zadna strone

14. gildon

gildon

Wszystkiego dobrego naszym wojowniczym paniom, z okazji ich święta życzą Active Kozacy :D

15. xCasanti

xCasanti

Listę by wypadało zaaktualizowac Gildonie ;p

16. elitaszakala

elitaszakala Guest

zaraz ja to zrobie :)

top 15 sojuszy na dzien 10.03.2013

1. AMATERASU - 21971057 pkt
    2. Święta Inkwizycja - 20079268 pkt
    3. *FENIX* - 17348158 pkt
    4. VENDETTA - 16542915 pkt
    5. Active Kozacy - 15188579 pkt
    6. *BRATERSTWO* - 11130800 pkt
    7. SIŁY KOALICJI - 6781464 pkt
    8. NEUTRAL - 4900363 pkt
    9. ATLANCI - 4646716 pkt
    10. RÓWNI SABBATH - 4363791 pkt
    11. TRIADA - 4328060 pkt
    12. MORIA-ATENY - 4135949 pkt
    13. ETERNAL ALLIANCE - 3820190 pkt
    14. Public Enemy - 3568359 pkt
    15. Wypożyczalnia Kolonów - 3531478 pkt

17. gildon

gildon

Przepraszam. Zapomniałem o temacie.
    Już aktualizuję.

18. LODYGO97PL

LODYGO97PL Guest

Trzeba zmienić aktualizacje nasi święci bracia nas wyprzedzili ;)

19. gildon

gildon

Uaktualniona.

A ja sytuację skomentuję tak:
    Do top 15 weszły 2 nowe sojusze. Punktowo dzisiaj się liczą tylko sojusze do top 6.
    Walką liczy się większość do top 15 :)
    Nie chcę nikogo obrażać oczywiście ;)

20. klubowicz1

klubowicz1 Guest

To jeszcze napisz kto z kim walczy,bo się nieorientuję:D.Wiem tylko,że ATLANIC z VENDETTĄ i Phenix(czy jakoś tak)

Do góry