Top 15 sojuszy (Pella)

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Pograjmy Bez Nazwy,Sojusz Greckich Polis.
swojego nie faworyzuje aby nie było :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

jedzie do przodu i to nieźle :p
driving_moto.gif
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

N.S.S- O ile się wezmą za ten świat w co wątpię, bo na Achillesie jeszcze grają.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Pograjmy Bez Nazwy,Sojusz Greckich Polis.
swojego nie faworyzuje aby nie było :p

SGP już wycofuje...
mieli bardzo dobrych graczy,granie ale widzę że jakieś problemy od wewnątrz bo dobrzy gracze odeszli m.in Wariat89
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

N.S.S- O ile się wezmą za ten świat w co wątpię, bo na Achillesie jeszcze grają.
Tak to każdy ma hehe ja gram na kilku światach fakt z dwóch rezygnuje 3 trwa jeszcze i troche potrwa a 4 to tutaj i też można tak się tłumaczyc bo gram gdzieś indziej to tutaj mi gorzej idzie a Achilles to nie taki mocny świat
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

W większości sojuszach jest jakaś tam zgrana ekipa. Pytanie czy grają dla zabawy czy nie :)
Budujemy domki to dobry sojusz, Stars też ale oni lubią dobra zabawe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

jesteś w StarS,pisaliscie do TC TW ;)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

jesteś w StarS,pisaliscie do TC TW ;)
Ja się w polityke nie mieszam ja tam tylko sprzątam hehe zresztą ja paktów ponów inie uwarzam nawet swoich potrafie atakowac hehe jestem niezrównowarzony psychicznie hehe -a tak serio na FO o takich sprawach się nie dyskutuje
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

kt to czyta :p
ja,Ty,Kot Felix,WildWiking,k-nightmare i nikt wiecej :p
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

smiley_emoticons_idea2.gif
Jeszcz jedno moim skromny zdaniem ciekawym sojuszem może byc Krademia -TOP 7 agresorów TOP 10 obrońców TOP 8 wojowników/39 członków liczą -jakkolwiek to dwóznacznie brzmi heheh-i są dopiero na 45 w rankingu sojuszy
 
Do góry