Troja party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Troja party

Tak mowicie o smitach jokersach a czemu nikt nic nie mowi o typowych -ciach- masowek :p
jak wariiors elite czy Twarde Zelki co z Jokersami sie maja :) niby na pierwszy rzut oka Twarde Zelki prawie normalny sojusz a tu prosze. Z masoweczkami paktuja.
A to ciekawe :) A myślałem ,ze Twarde żelki to jeden z lepszych sojuszy ... To pewne info ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Troja party

No nic , My póki co bez paktu mozna powiedzieć , nie można się blokować na tym etapie - gdzieś trzeba pw nabijać :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Troja party

tez tak myslalem :) ale info jest w 100% potwierdzone
Może i pakt mają, ale to nie znaczy że są słabi, to Wam gwarantuję. Jokers prezentuje się nieźle na tle innych sojuszów, a pakt jest wycelowany w pozostałe masówki.
P.S. Nie jestem w Żelkach:)
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Troja party

Może i pakt mają, ale to nie znaczy że są słabi, to Wam gwarantuję. Jokers prezentuje się nieźle na tle innych sojuszów, a pakt jest wycelowany w pozostałe masówki.
P.S. Nie jestem w Żelkach:)

zaden dobry szanujacy sie sojusz nie paktuje z masowkami :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Troja party

Szanujące się sojusze prowadzą taką dyplomację żeby była skuteczna:) Widocznie Żelkom był potrzebny pakt z Jokersami:)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Troja party

Właściwie nie byłem zadowolony paktem z Jokers ale co poradzisz rada to rada.
Na pierwszy rzut oka nie prezentują się źle ale jednak ilość gracy jednoznacznie mówi - masówka
Ale jak zrobią większą selekcje to kto ich tam wie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Tak jesteśmy największą masówką na świecie, bierzemy każdego po kolei ..
Chcemy mieć 20 paktów żeby tylko budować domki ...
Śmieszy mnie to żę udzielają się gracze którzy mają anonimowe konta i jacy oni dobrzy nie byli .. czego oni nie ugrali ... och ach.. a naprawdę mają 200punktów w wojownikach i budują domki ..
Gratuluje podbicia miasta...
Ale to nie ten świat chyba ... Przypominam że tu są morale...
Selekcje będą czy nie jesteśmy i tak największą masówką na świecie którzy lubią paktówać i budować domki..
Pozdrawiam i życze powodzenia szczególnie mati5243 za te mądrości ...
 
Odp: Troja party

Tak mam 200 pw i jeszcze akademii nie wybudowałem , bo nie wiem jak :cool:
Ale niedługo będzie zbadany podbój , nie wiem czy kolona badać :confused:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

ale spam dziękuje wam jest się z czego pośmiać w czasach panowania Tuska :D
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Troja party

Tak jesteśmy największą masówką na świecie, bierzemy każdego po kolei ..
Chcemy mieć 20 paktów żeby tylko budować domki ...
Śmieszy mnie to żę udzielają się gracze którzy mają anonimowe konta i jacy oni dobrzy nie byli .. czego oni nie ugrali ... och ach.. a naprawdę mają 200punktów w wojownikach i budują domki ..
Gratuluje podbicia miasta...
Ale to nie ten świat chyba ... Przypominam że tu są morale...
Selekcje będą czy nie jesteśmy i tak największą masówką na świecie którzy lubią paktówać i budować domki..
Pozdrawiam i życze powodzenia szczególnie mati5243 za te mądrości ...

od rzeczy gadasz dziecko.

Powinienes miec nick cyk cyk cykor ;)
paktowanie ze wszystkimi i latanie z placzem do kazdego bo go bija to rzeczywiscie heroizm godny mega mocnego sojuszu jakim sa przeciez Jokersi :) Paktujcie dalej i walcie biremami w okupacje :p albo tak jak wasz pro gamer TwojPan69 pykajcie na 3 kontach na wyspie zeby okupacje zbic :D zycze powodzenia Stokrotkom w tej okupacji na wasza mega smieszna mocna koalicje ;p

Pozdrawiam - sąsiad z wyspy pana69 :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Troja party

Tak jesteśmy największą masówką na świecie, bierzemy każdego po kolei ..
Chcemy mieć 20 paktów żeby tylko budować domki ...
Śmieszy mnie to żę udzielają się gracze którzy mają anonimowe konta i jacy oni dobrzy nie byli .. czego oni nie ugrali ... och ach.. a naprawdę mają 200punktów w wojownikach i budują domki ..
Gratuluje podbicia miasta...
Ale to nie ten świat chyba ... Przypominam że tu są morale...
Selekcje będą czy nie jesteśmy i tak największą masówką na świecie którzy lubią paktówać i budować domki..
Pozdrawiam i życze powodzenia szczególnie mati5243 za te mądrości ...

Pierwszy raz widze taką szczerość w tym dziale
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Troja party

a co do twardych (mietkich) zelkow to stracili calkowicie w moich oczach. Kolejne CykCykorki i tyle.
Żałosne bo myslalem ze paru graczy tam jest powaznych a tu śmiech.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Troja party

a co do twardych (mietkich) zelkow to stracili calkowicie w moich oczach. Kolejne CykCykorki i tyle.
Żałosne bo myslalem ze paru graczy tam jest powaznych a tu śmiech.
A co masz na myśli ? To że mają pakt z jokers ?
 
Do góry