UFO! o.O

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przeglądałem sobie Niemieckie forum, też o tym poruszają temat xD Ale mi się to bardzo podoba :D
 

DeletedUser

Guest
263fy2s.gif


I wszystko jasne xD
 

DeletedUser

Guest
żal mi ich

administratorzy chyba myślą że są śmieszni mnie to osobiście denerwuje anie śmieszy!!!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
no właśnie albo jakieś surowce z okazji świąt a nie jakieś latające *****!!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Moje Mantykory rozprawiły się z UFO i już nie przylatuje ^^
 

DeletedUser

Guest
a moze

a moze tszeba je zaatakowac ale im nikt z moich nie lata świątynie mam 6 a pegazy są na 12 poź
 

DeletedUser

Guest
Nie znacie się na żartach. To ufo nie wpływa na rozwój waszych polis... ;)
 

DeletedUser

Guest
co za maniany!

jasne ,,Pinsleepe'' jak mogłeś zniszczyć ufo jak to moderatorzy zrobili kawał na prima-aprylis i sami to wyłączą !!??
 

DeletedUser

Guest
Jezu moi biedni mieszkańcy walczą z zielonymi ludzikami jaka rzeź :eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
Mogliby jeszcze zrobić, aby zniknęło 2 hoplitów. :)
Jak dla mnie mogą zostać takie kręgi w łanie zboża, nawet lepiej wygląda.
 

DeletedUser

Guest
Ufo porywa ludzi, następnie wywozi na bezludną wyspę i robi z nich dwu metrowych cyklopów, których użyje po świętach do przejęcia waszych polis, musicie pozbyć się kręgów, bo one wskazują drogę cyklopom.
 

DeletedUser1227

Guest
A u mnie UFO się pomyliło i zamiast krów porwało mi kilka beczek browarka i teraz latają jak pijany zając wielkanocny he he :)
 

DeletedUser

Guest
E tam...

Macie lipnych kupców na targowisku...
Moi wykupili od zielonych plany silnika antygrawitacyjny i mi stateczki trzy razy szybciej latają...

^^
 

DeletedUser

Guest
Ufo kradnie ludzi!!!

Tez mam problem z ufem i zauważyłem że liczba ludzi w moim gospodarstwie spadła do 0!! Co to ma być?! Rozumiem że jest prima aprilis ale nie powinno to przeszkadzać graczom, jedynie ich rozśmieszyć... Widocznie admini zamierzają zrobić z kolejnej gry głupie "wampiry vs wilkołaki" Skoro wprowadziliście ufo i samoloty to wprowadzicie te stanowiska p.lot żeby było się jakoś bronić!! Jak mi przejmą wioskę to stracicie kolejnego klienta premium.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry