UFO! o.O

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja się zgodzę że kręngi w zbożu powinny zostać ale UFO było udanym żartem wiem po przynajmniej forum w sojuszu mi się rozgadało :eek:

przykładowy dialog z mojego forum:

przeczytajcie to jest lepsze niż kawał

-Ej co to jest UFO mi porywa krowy
-Mi też
-A mi porywa owce a nie krowy
-Tobie porywają owcy i je gwałcą te biedne owce, to są krowy a nie owcy sam jesteś owca
(...)
i dopiero się kapli że dziś jest 1 kwietnia :> takie mam polewy zamiast wejść tu na forum i sprawdzić co się dzieje to osły się kucą:eek:
 

DeletedUser

Guest
prima a prilis ;/

Wszystko fajnie ale co mi po tym jak ja w małym; dopiero co rozwijającym się polis nie mam z tego korzyści i nie wiem czy nie będę miała strat. Można to jakoś wyłączyć?? ;(
 

DeletedUser525

Guest
O rety idą do mnie ludki !!!

Czego ONI chcą ?
Nad sąsiednią farma przelecieli... chyba niski poziom kultury
Jam mam piaty to może nawiąże jakiś kontakt. :D
 

DeletedUser

Guest
To jest żart ile razy można to powtarzać to ci nie przeszkadza ani nie pomaga:mad:
 

DeletedUser

Guest
możliwe, a możliwe również że mam odmienny humor... no bo co w tym śmiesznego że przylatują i odlatują...
jak by zamienili wszystkich ludzi w zielone stworki było by lepiej;
jak by dali jakieś dodatkowe korzyści było by miło;
a jak tak latają to tak w kit ;/ nic szczególnego..
 

DeletedUser

Guest
ziemoiwit.jpg


1 kwietnia to chyba miało być śmieszne:) Trochę się przestraszyłem. Kawały sobie robicie z porządnych normalnych ludzi:)(
 

DeletedUser

Guest
Jak bys zauważył/zauważyła dzięki temu forum się ożywiło:D
 

DeletedUser

Guest
Ja nic nie mówie ale w mojej wiosce kosmici popłoch sieją... zanikają mi koszary i akademia...
Pomocy..........
ufoludki.jpg
 

DeletedUser

Guest
ufo

ja tez mam takie ufo i taki krag nie wiem czy to dobrze czy to zle:confused:
 

DeletedUser

Guest
DZIŚ JEST 1 KWIETNIA DZIEŃ ROBIENIA SOBIE Z KOGOŚ JAJ
^^to dla tych co nie wiedzy czemu maja ufo w polis chodziarz jest to napisane wielokrotnie w tym temacie
 

DeletedUser

Guest
Wojna światów

Opanowały nasze wyspy, nasze osady i grabi nam bydło rogate... nie mówiąc już o kręgach w zbożu... to nie lepiej było traktor tam wsadzić tak dla jaj niech po polach jeździ :p :D
 

DeletedUser

Guest
Traktora nikt by nie zauważył bo to rzecz naturalna że w zbożu jeździ traktor a ufo wszyscy zobaczyli
 

DeletedUser

Guest
Sluchajcie a moze na wszelki wypadek zaspawamy im wlazy? :p
 

DeletedUser

Guest
ufo

teraz jak czytalem forum to sie skapnelem ze to jest zart:D:D:D:D:D
ale jastem ciekaw czy to ufo mozna zaatakowac albo wylaczyc i do kiedy to ufo bedzie trwalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry