ujemne punkty badawcze

  • Rozpoczynający wątek Dawid1988
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
i coz mu droga kolezanko po predyspozycjach skoro blyskawice na jedno miasto mozna rzucic co 4h i nie jest wazne czy to ty rzucilas dana blyskawice dany gracz ktory ta blyskawica oberwal ma na 4h spokoj a tak w ogole to ten czar jest do bani i tylko dla noobow tylko raz uzylem tego czaru w odpowiedzi gdy kto inny na mnie go rzucil i wiecej nie zamierzam wole sobie zrobic zamiast tego 4 rydwany

to zalezy ile masz miast 1 czy 40 :D jezeli jest ich troche to sie nie oplaca a razem z burzeniem muru daje niezle powodenie


Błyskanie to zabawa w sam raz dla dzieciaków
skoro sa dla dzieci co wy tu robicie na tej grze Dorosli mozna by powiedziec ze cala ta gra jest dla Dzieci .....po zatym takie teksty to przezytek... bez komentarza


uwazam ze kazdy czar ma jakis porzytek i zawsze da sie go wykorzystac w urzyteczny sposob
 

DeletedUser

Guest
to zalezy ile masz miast 1 czy 40 :D jezeli jest ich troche to sie nie oplaca a razem z burzeniem muru daje niezle powodenie



skoro sa dla dzieci co wy tu robicie na tej grze Dorosli mozna by powiedziec ze cala ta gra jest dla Dzieci .....po zatym takie teksty to przezytek... bez komentarza


uwazam ze kazdy czar ma jakis porzytek i zawsze da sie go wykorzystac w urzyteczny sposob

Hehe. Powiedz jaki Twoim zdaniem ma sens demolowanie wioski, którą chcę sie przejąć? A tym bardziej takiej, której nie będzie sie przejmować?

A co ja tu robię chm...? Żebym to ja sama wiedziała. Gram dla kilku osób, jeśli one odejdą to ja też.
 

DeletedUser

Guest
Hehe. Powiedz jaki Twoim zdaniem ma sens demolowanie wioski, którą chcę sie przejąć? A tym bardziej takiej, której nie będzie sie przejmować?

moze i masz racje ale mur w miescie przy pelnej armi oplaca sie zniszczyc u przeciwnika
a co do blyskawic zawsze mozna na cos natrafic zeby uniemozliwic dalsze rowzijanie sie jak kolega nizej napisal ze jemu to sie przytrafilo .miejmy nadzieje
ze rzucajac w kogos blyskawica beda podobne skutki ..

teraz przyszedl mi jeden pomysl do glowy gram na nowym swiecie en. i tam jest jeden koles ktory jak wybuduje akademie bedzie mogl mnie przejac a ja nie zdarze nawet ,,hmnnn tu by bylo dobre zastosowanie unieruchomic go az ja pierwsza nie wybuduje tej akademi
wiec jakies zastosowanie zawsze sie znajdzie
 

DeletedUser

Guest
a jak natrafie w cos interesujacego i zdarze go przejac to wam napisze :D
 

DeletedUser

Guest
moze i masz racje ale mur w miescie przy pelnej armi oplaca sie zniszczyc u przeciwnika
a co do blyskawic zawsze mozna na cos natrafic zeby uniemozliwic dalsze rowzijanie sie jak kolega nizej napisal ze jemu to sie przytrafilo .miejmy nadzieje
ze rzucajac w kogos blyskawica beda podobne skutki ..

teraz przyszedl mi jeden pomysl do glowy gram na nowym swiecie en. i tam jest jeden koles ktory jak wybuduje akademie bedzie mogl mnie przejac a ja nie zdarze nawet ,,hmnnn tu by bylo dobre zastosowanie unieruchomic go az ja pierwsza nie wybuduje tej akademi
wiec jakies zastosowanie zawsze sie znajdzie

Co do murku to moim zdaniem opłaca sie go niszczyć przy buncie. Przy okupacji wprost przeciwnie, niszcząc murek człowiek sam sobie szkodzi.
Co do unieruchamiania przeciwnika to jednak bym polemizowała. Zgoda dobrze go trafisz to go troche unieruchomi. On Ci odda, też Cię trochę unieruchomi. Jak jeszcze ma do tego paru kolegów to sie zaczyna zabawa. Dla mnie to nie ma sensu.
 

DeletedUser

Guest
Ech rzadko się z aż taką demolką spotykałam jak opisujesz. Ostatnio wystarczyło, ze nazwałam wioskę "błyskawica-lamer" i juz błysków nie dostawałam tylko standardowe burzenia posejdonem. W poważniejszych sytuacjach jak któryś sojusz przeginał to sie wybierało założyciela na cel i dawało pokazówkę, tez szybko był spokój. Błyskanie to zabawa w sam raz dla dzieciaków. Jakoś mnie by było wstyd tego uzywac, wyjątkiem jest taka pokazówka jak sojusznika chcą usmażyć. I większość moich znajomych ma podobne podejście.

Myślę, że to zależy od poziomu graczy. Przyznaję, że na jocie błyski i posejdony trafiają się raczej sporadycznie, ale w składzie świata jest już dużo doświadczonych graczy i masa mniej doświadczonych, ale takich co już liznęli grepo. Za to na starszych światach (ja mam doświadczenie z epsilonu) było z tym gorzej, tak jak opisałem.

Błyskawica w tym wydaniu nie służy niczemu prócz wk..urzenia oponenta, bo zniszczenia, jakie czyni są i tak niewielkie (przy koncie 20+ wiosek) - bardziej irytują niż rzeczywiście szkodzą. Ale o tym już było wystarczająco dużo tematów - mnie tylko dziwi, że można w tak bezsensowny sposób tracić łaski Zeusa, które można dużo lepiej spożytkować...
 
Do góry