Usuń wszystkie wygasłe rezerwacjel;.

  • Rozpoczynający wątek Polski Szef Kuchni
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 9 81,8%
  • Nie

    Głosy: 1 9,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser

Guest
Proponuję do zakładki "rezerwacje" wprowadzić dodatkową opcję dla osób posiadających uprawnienia do zarządzania rezerwacjami, dodać dodatkowy przycisk w "wygasłych rezerwacjach" "usuń wszystkie wygasłe rezerwacje".
Usuwanie każdej z osobna, zwłaszcza, jeśli jest ich kilka stron jest bardzo męczące.
 
Odp: Usuń wszystkie wygasłe rezerwacje

Zastanawiam się, po co usuwać wszystkie wygasłe rezerwacje :confused: Czy możesz podać przykłady, kiedy takie masowe usuwanie tych rezerwacji może się na prawdę przydać i jak często taką czynność gracz miałby wykonywać?
43.
prezent3.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Usuń wszystkie wygasłe rezerwacje

Między innymi po to, aby zaprowadzić porządek w sojuszu i pokasować wszystkie rezerwacje, których termin ważności upłynął, a graczowi nie udało się przejąć miasta, bo być może inny by chciał to zrobić. Niektórzy rezerwują, a później rezygnują z podbijania i rezerwacja wisi kilka tygodni. Ułatwi to pracę liderom, którzy chcą mieć porządek i dbać o termin rezerwacji. Usuwanie każdej z osobna jest męczące. W dodatku, są w wygasłych wszystkie, które zostały przejęte, w chwili połączenia rezerwacji dwóch sojuszy nie można tego zrobić, jeśli w wygasłych widnieją miasta wspólnie zarezerwowane w wygasłych rezerwacjach. Wówczas przebrnięcie przez 50 stron jest męczące, a jednym przyciskiem można wszystko by załatwić. Lub wprowadzić opcję zaznaczenia, a następnie usunięcia kilku jak np w raportach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Usuń wszystkie wygasłe rezerwacje

Podoba mi się ten pomysł, zawsze jestem na TAK dla drobnych ułatwień w obsłudze gry.
 
Odp: Usuń wszystkie wygasłe rezerwacje

Między innymi po to, aby zaprowadzić porządek w sojuszu i pokasować wszystkie rezerwacje, których termin ważności upłynął, a graczowi nie udało się przejąć miasta, bo być może inny by chciał to zrobić.
Przecież to, że dana rezerwacja jest w wygasłych rezerwacjach, nie blokuje możliwości zarezerwowania takiego miasta przez graczy. Wygasłe rezerwacje to tylko lista starych rezerwacji i nie powinna mieć ona w żaden sposób wpływu na grę.
Niektórzy rezerwują, a później rezygnują z podbijania i rezerwacja wisi kilka tygodni. Ułatwi to pracę liderom, którzy chcą mieć porządek i dbać o termin rezerwacji. Usuwanie każdej z osobna jest męczące.
To, ile taka rezerwacja wisi zależy tylko od ustawień i można zmienić to na przykład na kilka dni albo nawet 1 dzień. Jednak takie rezerwacje są w aktualnych rezerwacjach, a my cały czas rozmawiamy o wygasłych.
W dodatku, są w wygasłych wszystkie, które zostały przejęte, w chwili połączenia rezerwacji dwóch sojuszy nie można tego zrobić, jeśli w wygasłych widnieją miasta wspólnie zarezerwowane w wygasłych rezerwacjach.
Błąd ten powinien już zostać naprawiony. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest naprawianie błędów niż dostosowywanie się do nich.
Wówczas przebrnięcie przez 50 stron jest męczące, a jednym przyciskiem można wszystko by załatwić. Lub wprowadzić opcję zaznaczenia, a następnie usunięcia kilku jak np w raportach.
Jeżeli z jakiegoś powodu chcemy usunąć wybrane rezerwacje, to zawsze można użyć któregoś z filtrów, a wówczas z tych 50 stron zrobi Ci się zapewne tylko kilka a może nawet i jedna strona.

Podsumowując, ja nadal nie widzę sensu usuwania masowo wygasłych rezerwacji, ale pewnie wolimy po prostu inny sposób zarządzania sojuszem. Założę się, że też kasujesz stare tematy na forum zamiast przenosić je do archiwum i tu chcesz zrobić podobnie. Ja jestem na nie.
 
Do góry