1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Walki na świecie Gonnos

Dyskusja w 'Gonnos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Kwi 2018.

1. Shannqa

Shannqa

W tym temacie możecie zamieszczać raporty z walk pomiędzy graczami oraz komentarze do poszczególnych bitew. Jeśli chcecie pochwalić się swoimi dokonaniami w wojnie między sojuszami, załóżcie nowy temat poświęcony danej wojnie.

2. niemal abstynent

niemal abstynent

wklejam coś, bo pusto :D takie tam przepychanki między handlarzami :]

3. centra

centra

Nie wiedziałam, że na starym systemie się mury stawia :p

Laxia lubi to.
  4. niemal abstynent

niemal abstynent

Nie znam się zbytnio na starym, mimo iż od niego zacząłem. Wydaje mi się jednak, że czasem to ma sens :] jak rozwalisz komuś pół off chłopami i 40 sztukami deff, to jest całkiem śmiesznie :] a on nie ma jak wbić kolona. Ja też buduję, a potem odbijam okupację deffem :] żeby nie było, że zmyślam:
    ten deff miał zniknąć z miasta i pojawić się przed samym kolonem, ale coś się zamyśliłem i wrócił do miasta 2 sekundy po nim. Off wracał kilka sek później :D

5. centra

centra

Tylko już pewnie śmiesznie nie jest jak Ci wbiją, cofka nie wyjdzie, a sojusznicy będą mitów żałować na odbijanie :p
    W sumie wszystko zależy od okoliczności ale ja tam na to czasu nie tracę zazwyczaj ;)

6. niemal abstynent

niemal abstynent

Oczywiście masz rację, jednak póki co ciężko mówić o sensownych zagrodach mityków. A zawsze jest opcja odbicia statkami :] Tak czy tak, ja długo tu nie zabawię, więc klikam sobie byle co i byle jak. Chcę zgarnąć jeszcze trochę złota i pewnie będę stąd uciekał

7. centra

centra

Każdy ma swoje racje ;) Ja nie mam czasu na burzenie. Chyba, że u wroga :p

Do góry