[Forum] Widoczne oceny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19187
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł Ci się podoba?

  • TAK

    Głosy: 6 30,0%
  • NIE

    Głosy: 10 50,0%
  • OBOJĘTNE

    Głosy: 4 20,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser19187

Guest
Cześć.

Wpadłem dziś na pomysł, który na pewno jest warty przemyślenia. A mianowicie informację do postu! Zresztą, zobaczcie sami:
yqTGMLC.png

Aby mieć taki wpis przy poście, musi pozytywnie ocenić go 10 użytkowników.



Ale pisanie bez sensu również skończy się ''odznaczeniem'', ale takim:
Oo6176R.png

Aby mieć taki wpis przy poście, musi negatywnie ocenić go 5 użytkowników.



Dodałbym też przy poście wpis ''Ocena:<liczba>'', aby było wiadomo ile komuś brakuje do wpisu.

Pozdrawiam, cześć! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widoczne oceny

zle posty - nic nie wnoszace do tematu itp. sa usuwane przez moderatorow czasami zaraz po ich napisaniu wiec nie byloby co oceniac a poza tym ocena niektorych postow zalezala by jedynie od tego kto jest autorem

czyli pomysl nic nie wniesie dobrego glos na NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widoczne oceny

Ja również głos na nie. Moderatorzy zaraz usuwają takie posty, a jeśli chce się ukarać użytkownika, to jest od tego reputacja.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Widoczne oceny

NIE... wogóle dlaczego do usuniecia? Cos innego bylo by lepsze ale to (w języku gimbusów) gópje
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Widoczne oceny

Nie jest to jakoś potrzebne, ale też szkodliwe, obojętnie, moderatorzy i tak usuną post który np. jest nie na temat.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Widoczne oceny

Myślę że jest to niepotrzebne i te wpisy pod postem które zaproponowałeś trochę mi się nie podobają. Wolałby aby przy poście była podana liczba pozytywnych i negatywnych ocen reputacji za dany post.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Widoczne oceny

Też nad tym myślałem, zrobię pewnie osobną propozycję z takim oto czymś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widoczne oceny

Trochę zmieniona propozycja:
Przy poście byłby mały + i - , a klikając na nie dodajemy coś w stylu "reputacji", ale nie dla gracza, tylko dla jednego postu.
Albo grecka łapka w górę i w dół :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widoczne oceny

obojętne mi to jest

mod i tak usunie jak będzie chciał usunąć jakiś post a uznawany przez regulamin na nieodpowiedni co do tematu
 
Do góry