[Ulepszenie] Widok wszystkich jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18955
  • Data rozpoczęcia

Propozycja powinna zostać dodana?


  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser18955

Guest
Witam chciałbym dziś przedstawić kolejną małą aczkolwiek myślę że fajną propozycję.Chodzi mi o dodanie w agorze podglądu wszystkich jednostek ze wszystkich miast.Ja często sprawdzam liczebność swojego wojska na daną chwilę i trochę to zajmuje bo trzeba skakać z miasta do miasta i sumować wszystko w jedno.Podgląd wszystkich jednostek ze wszystkich miast znacznie by to uprościł i w każdej chwili moglibyśmy zobaczyć jak liczebna jest nasza armia :) Prosiłbym również o dodanie ankiety bo ja od niedawna użytkuje z forum i jeszcze nie ogarnąłem wszystkich komend :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Taki bonus jest w podglądzie wojsk z premką więc nie sądzę aby coś takiego zostało wprowadzome. Może i nie ma tam sumy ogólnej ale jest widok jednostek w danym mieście pokazana.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Właśnie a mi chodzi o sumę ogólną bo fajnie jest zobaczyć ile woja posiadamy
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Nie umiesz sobie dodać tego po kolei?:)
Nie polega to na skakaniu z miasta do miasta tylko na odpaleniu kalkulatora bądź liczeniu w pamięci :)
Tak jak zakazane są skrypty dające przywileje premek tak moim zdaniem to nie przejdzie i prosze o ankietę:)
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Właśnie chodzi o to żeby kalkulatora nie używać ba jak masz powiedzmy 40 miast + to skakanie i liczenie trochę zajmuje ...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Nie trzeba skakać, wystarczy scooooooorlować. Poza tym nic wielkiego nie da informacja co do sztuki ile ma się jednostek danego typu bo w grę wchodzi szczęście,mur,bonusy dot ataku i obrony, premki oraz inne czynniki. Jeśli komuś to potrzebne to zakładam że gracz sobie to spokojnie policzy by zaszpanować innym bądź z innych przyczyn ale jak mówię to nic nie da, poza tym do symulatora nie wpiszesz wszystkich jednostek jako jedność bo wynik wyjdzie okropnie zakłamany w odniesieniu do rzeczywistości.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Tak ale ta możliwość miałaby na celu tylko informowanie gracza o liczebności wojska.O nic więcej mi nie chodzi.Dzięki tej opcji gracz mógłby się przypatrywać jak idzie szkolenie żołnierzy bo porównywałby sobie wyniki powiedzmy co tydzień
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Zbędny gadżet. Na bank to nie przejdzie bo jeśli komuś się nie chce bądź nie umie korzystać z kalkulatora to taka osoba wcale nie powinna w tą grę grać jeśli takich czynności nie potrafi wykonać :)
W premce jest widok wojsk w mieście i wg mnie to w zupełności wystarczy.

Proszę o ankietę.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Edytujesz temat i klikasz dodaj ankietę u dołu ekranu.
Połapiesz się ;)
Jak dla mnie to propozycja nie przejdzieh
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Dobra już połapałem się co i jak z tymi ankietami na tym forum :) Swoją drogą londi co się uczepiłeś tego kalkulatora jak tonący brzytwy? :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

To zamiast kalkulatora zrób tabelkę w exelu heh. Czepiam się bo to nie przejdzie i daję tylko przykłady, że bez tego bajeru można sobie poradzić z wyliczeniem takich danych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Rozumiem londiego,jak i rozumiem założyciela propozycji.

Stanę jednak po stronie propozycji.Jak sojusz pyta ile masz wojska przed akcją na cudaka to nie musisz obskoczyć wszystkich miast(jeśli jesteś bez premium),tylko włączasz podgląd.

Pomimo tego istotnego punktu,głosuję obojętnie.Nie odbierajmy korzyści złotu.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Propozycja moim zdaniem nie potrzebna złoto ma coraz większą wartość.
Głos na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Pomysł jest bardzo dobry. W każdej chwili można by było sobie sprawdzić ogólny stan birem, ogni czy wojska lądowego. Nieraz sobie to przeliczałem z kalkulatorem. Opcje na NIE to rykoszet za Twoją poprzednią propozycję (fakt - kompletnie nietrafioną :) ) Niedługo się przekonasz że tutaj badziew zaproponowany przez popularną osobę ma "wysokie TAK". Ale to są ludzie którzy nie mają własnego zdania i nimi się nie przejmuj :) Bardzo pomocna funkcja, zdecydowane TAK
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Jestem za.Spisy powszechne wojsk w sojuszach to jednak zmora,a to jak dobrze zrozumiałam ułatwiłoby zadanie graczom w tym względzie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Widok wszystkich jednostek

Panowie i panie przypominam, ze jest coś takiego jak Regulamin działu Propozycje.

Co do samej propozycji - to jestem na TAK.
Przy stu miastach nie chce mi się liczyć ile mam wojsk w miastach, a to czasami potrzebne jest.
[profil]Bezio Pro[/profil] - ale mam nadzieję, że propozycja ma na celu zsumowanie np. wszystkich ogni w miastach, wszystkich birem itp.?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Widok wszystkich jednostek

Propozycja bardzo dobra dla graczy posiadających większą liczbę wiosek. Wystarczy na końcu listy z wojskiem w poszczególnych miastach zrobić sumowanie i wszystko by było jasne. Ile i czego ma się na koncie.
Jednak propozycja ta wchodziła, by dla graczy posiadające Konto premium.
Jestem za tak
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Widok wszystkich jednostek

Propozycja odrzucona.
Z funkcją premium można sprawdzić jednostki w mieście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry