Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ciesze sie sparkorn ze moge byc Twoim idolem ;D
a tak na powaznie to zerwaliscie z nami pakt, i zaczeliscie nas atakowac my Was tez, dla mnie to juz wojna, i czy ja ktos oficjalnie wypowiedzial na forum czy nie, nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia :-]
 

DeletedUser

Guest
fuzja to fuzja ;D kazda jest po to by sie wzmocnic i kazda jest w warunkach wojennych bo wojna ciagle trwa ;) a fuzja heg z gm tez nie byla w warunkach wojennych ?
Nie...Nie każda jest po to by się wzmocnić.Chociaż efekt pasuje.Pamiętajmy,że Hege i tak rządziło w rankingach a GM było wtedy zaraz za nim,albo gdzieś niedaleko(Już nie pamiętam).I zawsze Pamiętajcie drodzy moi o liczebności tych sojuszy.Te dwa były najmniejsze....A że trzymały sztamę i polityka była podobna to się dogadały.
(Co innego grać w 20 i przyjmować jakiś słabiaków,co ich trzeba od początku wszystkiego uczyć.A co innego dołączyć do drugiej doświadczonej 20.
A pragnę podkreślić,że nie mówimy tu o byle jakich 20stkach.)

A co do drugiego pytania to odpowiem tak; To że ktoś Cię leje nie oznacza od razu całosojuszowej wojny i ekspansji na Twoje wioski ;)
 

DeletedUser

Guest
hahahaha hater to przeszedl samego siebie, fuzja nie jest po to by sie wzmocnic ? Wiec po co ? Zeby oslabic oba sojusze ? :D
hehehehe gratulacje za pomyslowosc :D nie ma to jak probowac wmawiac komus ze czarne jest biale szkoda ze kosztem reputacji wlasnej inteligencji :-]

a co do tej cietej riposty na dole posta ze ktos mnie leje to nawet nie mam Ci co odpowiedziec, bo narazie zaden z Waszych pro graczy nie wyslal na mnie kolona, ataki tez mozna by zliczyc na palcach dwoch rak :D mam nadzieje ze po tym poscie sie to zmieni i ruszycie na mnie najpotezniejsi gracze na gammie :D
 

DeletedUser

Guest
Widzę że tu nic się nie zmieniło

To ciekawe co piszesz, z tego co pamiętam to przed fuzja z Heg Dostaliśmy od was propozycje wspólnej rezerwacji, aby nasze stosunki posunąć jeszcze dalej. Nasza decyzja była odmowna gdyż nie chcieliście bić się z aniołkami. Dla nas to było nie do przyjęcia. Widocznie po naszej odmownej decyzji powstał u was pomysł wytoczenia nam wojny.
Uważaj kiljang co piszesz bo niweczysz plany Walusia o propozycji przejścia starej Gravorii do R3P :p

Nasze sojusze był za blisko i to była kwestia czasu kiedy dojdzie do pierwszy starć. Nie wiem czy pamiętasz ale na naszej zachodniej granicy (akurat w okolicach twoich wiosek) stworzyliśmy coś w rodzaju linii obrony. Znaleźli się tam sami najlepsi gracze sojusz a osady były dość zbite. Oczywiście te osady nie miały tylko osłaniać resztę graczy ale także wyprowadzać ataki. Tak więc już o wiele wcześniej przygotowaliśmy się na konflikt z gravorią. Sama wasza odmowa nie zawarzyła o wybuchu konfliktu. Po prostu w wyniku prowadzonej przez Was polityki i rozrastających się osadach w naszym kierunku nie daliście nam wyboru.
 

DeletedUser

Guest
xbig Zobacz sobie ranking agresorów i zwróć uwagę ile Gravoria Manet już nie istnieje.A ciągle jest w Top10.
Ostatnio może troszkę kulejemy,co już kilka osób zdążyło zauważyć ale to nie przez to iż dostajemy lanie tylko nasi kończą z grą
A jak patrzę gdzie jest Hege a gdzie Wy w tej samej statystyce,to szału niema. ;)
 

DeletedUser

Guest
No wesoło :D dziś mnie prąd pierdylnął :D: x

EDIT:

A nawiązując do tematu .... obrony okupacji ofem? :)

rekord.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
boje sie , że to ktos odemnie - choc pewnosci nie mam - nikt sie nie pochwalił tym na forum

wyjasniam , ale nie jestem pewien czy nie ugryzłes kogoś od siebie VIL hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ej no to ja mam proźbę ;p
weźcie mi taką okupacje zróbcie obok mnie :d to szybko bede mial 5 miast XD
 

DeletedUser

Guest
boje sie , że to ktos odemnie - choc pewnosci nie mam - nikt sie nie pochwalił tym na forum

wyjasniam , ale nie jestem pewien czy nie ugryzłes kogoś od siebie VIL hehe

Babol czy jakos tak okupował :) wiec pewnie ReP wspierało :) ew. sąsiedzi z waszej koalicji :)
 

DeletedUser

Guest
okupacja nasza padła dzień wcześniej - wsparcie miało byc wycofane .

ale w sumie współczuje osobie , która tyle woja straciła za to zazdroszcze Vil hehe
taki łup
 

DeletedUser

Guest
+11,363 - punkty ataku za wczoraj :)

Okupacja padła wcześniej ale wsparcia dochodziły i były czyszczone :) mnie tylko ten off zaskoczył ... pozytywnie oczywiście :)
 

DeletedUser

Guest
VIL hehe
dzis za to Crest takze dał pleme hehe - nie bedę wklejał tego raportu , ale nigdy sie nie dowie czy naprawdę zmieściłem sie zaraz po SK czy nie

Acha Crest a po co słałeś tam az tyle transów ???
 

DeletedUser

Guest
hehe ano nie kłamią chłopy :) Ale co se punkcików nachapałem to moje...
 

DeletedUser6062

Guest
Rozumiem, że wygrywamy. Krety były i będą, ale kasowanie forum to już przesada. To wygląda na akt desperacji, ale co poradzić jak niektórzy nie potrafią grać fair play. Nie umie się zwyciężyć na froncie to najlepiej go atakować od wewnątrz.
 

DeletedUser6062

Guest
Jeżeli nasi wrogowie nie grają uczciwie to znaczy, że na froncie nie potrafią sobie poradzić czyli wygrywamy. Nie piszę, że dla hege, ale na pewno dla waszej koalicji pracuje jakaś menda, która kasuje posty na forum koalicji.

Nie rozumiem jak komuś może sprawiać przyjemność z walki, która polega na podkładaniu kreta i czyszczeniu forum.

Chcecie szpiegować to proszę bardzo, ale dajcie grać innym.
 
Do góry