Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
z AH to sie nie zgodzę xP
był 1 transfer do tego robią czystke wywalaja tych co skonczyli gre bo niestety było paru takich jak tam dochodziłem pare dni temu, ale faktycznie to sie odbiło na wykresie xP

za tydzien gora dwa wszystko tam powinno wrocic do normy.
P.S jest jeszcze niewiadoma konta hardkora ale to juz osobna historia.
tak jak wspominalem wczesniej ah wymagalo ogarniecia a to juz ma miejsce
tyle odemnie.
 

DeletedUser

Guest
rok? nie dawalbym nikomu tak dlugo na tym serwie biorac pod uwage, ze jeszcze kilka miesiecy brakuje komukolwiek do roku gry na tym serwerze. KP sie umacnia bo przyjmuje kazdego, gdybysmy chcieli tez bysmy mieli 50 czlonkow i srednia 150k, nam nie o to chodzi. Nie wiem jak to odbywa sie u Was ale u nas nie ma czegos takiego jak podkradanie czlonkow, jesli ktos chce zmienic sojusz to napewno nie przez jakies namawianie na prv. Nasz sojusz sie umacnia tam gdzie ma i tak jak ma. Mowisz, ze fuzja nas porozni? Przzeczytaj wypowiedz inspiego: 'nie dali nam odczuc, ze jestesmy z GM' dokladnego cytatu tutaj nie dam ale wiesz, o ktory fragment chodzi. No chyba, ze teraz bedziesz uwazac, ze inspi konczac gre chcial sie nam podlizac z wiadomych tylko sobie powodow.
 

DeletedUser

Guest
nie napisałem , że fuzja was poróżni - lecz , że przyjecie graczy od sojuszników ( czytaj dokładnie , ze zrozumieniem hehe)
Co do dalszego rozwoju patrząc na mape mam poprostu wrazenie , że zamkneliście sie w błednym kole
Jestescie otoczeni , albo przez sojuszników , albo wrogów.
AH ma mozliwosc rozwoju , fulminata i BP także .
WAS zostało 33 graczy w ciągu 2 miesiecy bedzie 30 .
Mozemy mówić , że gra jest ważna , ale życie jest wazniejsze (real) a sytuacje są różne - nikt z nas nie wie jak długo pogra.
Ja np mało co brakowało a we wrzesniu skończyłbym grę ( miałem zawał)
Dlatego szukanie nowych SIŁ nie jest bezcelowe - słuzy dobru sojuszu.
HEG staneło w miejscu i tak to wygląda.
Nie pisze tego złosliwie , ale po to byscie to przemysleli.

Wiesz , ze mam duzo słusznosci tak jak np ze skupieniem się( teraz to samo robicie) - ale dlaczego tak póxno ??
 

DeletedUser

Guest
hahaha sparkorn po co ta gadka ? Juz zapomnieliscie jak masowo wysylaliscie zaproszenia do graczy MA i pisaliscie na priv ze to ich ostatnia szansa ? :D
Zapomnial wol jak cieleciem byl :D
 

DeletedUser6062

Guest
Sparkorn, prosiłbym Cię żebyś nie pisał o sprawach, o których nie masz pojęcia. Jestem rekrutantem w moim soju i wiem lepiej jak graczy przyjmujemy. Gdybym wysyłał zaproszenie każdemu kto o nie prosi to byśmy mieli grubo ponad 100 graczy, ale nie o to tutaj chodzi. Zawsze mieliśmy koło 20 graczy. Dopiero w czasie wojny liczbę powiększyliśmy, głównie po fuzji z Eforami. Po za tym w przeciwieństwie do was przy każdej czerwonej kropce naciskamy krzyżyk, po to by się potem nie tłumaczyć, że każdy gracz przejęty był nieaktywny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
walus,
o fuzji i przyjmowaniu graczy sojusznikow napisales w 1 zdaniu wiec nie moja w tym glowa, zeby sie domyslac, ktore z tych ma nas sklocic, z reszat odpowiedzialem na obie kwestie.
30 zostanie nas do swiat, a prawdopodobnie mniej, za 2 miesiace moze 25.
Przy 33 osobach w sojuszu jedno morze to i tak duzo, wystarczy spojrzec, ze jest tu 100 osad Angel, 100 MAh tak wiec nie widze tego blednego kola. Wszyscy wczesniej skonczymy grac niz to wszystko przejmiemy.

xbigx
Nie wiesz kto wysylal zapy to nie pisz, liczba mnoga jest tutaj nie na miejscu i z tego co pamietam to byly rozmowy o fuzji prowadzone, dokladnych szczegolow nie znam bo nie bylem wtedy nawet w radzie...

Daro
Mowiac o wszystkich chodzilo mi o to, ze nie ma znaczenia ilosc pkt czy to wiosek czy walki. Pewnie jakies tam kryteri macie, w ktore nie wnikam. My nie wciskamy tego krzyzyka z 1 prostego powodu, po co dac rozbierac przeciwnikowi gracza jak mozna to zrobic samemu, a bedac otoczonym przez wrogow uwierz mi, ze polowa nawet nie pofatyguje sie tego sprawdzic. Jak nei mamy mozliwosci rozebrania gracza jak bylo w przypadku np nesmara to go wyrzucamy. Wiesz gdzie tkwi problem z tym tlumaczeniem. Ludzie helpia sie, ze przejeli osade HEGE. Pomijajac fakt, ze samo w sobie nie jest to wyczynem to helpienie sie przejeciem nieaktywnego gracza jest zalosne :)


EDIT

kto powiedzial, ze sie skupiamy (wczesniej sobie zartowalem) Kazdy rozwija sie w kierunku, ktory mu odpowiada. Ciezko mowic, ze skupiamy sie bo skoro jestesmy otoczeni przez wrogow to kazde przejecie mozna nazwac skupianiem sie. Ciezko leciec teraz z kolonem na morze 24 zeby tam ludzi przejmowac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To, teraz ja.
Co do wojny koalicji.
Stare Bractwo Stali nie bierze udziału w wojnie koalicji.
ani ofiacjalnie anie nie oficjalnie.
Ewentualne wojny beda wojnami nie związanymi z całą sprawą x)
 

DeletedUser

Guest
Sparkorn no to mnie zasmuciłes
czyli jak przypuszczałem HEG sie samo rozpadnie - wczesniej czy później
 

DeletedUser

Guest
tak samo jak kazdy sojusz^^

bezsensu, zeby bylo HEGE gdzie nie bedzie juz nikogo ze starej gwardii, a niewielu nas juz tutaj pozostalo :)
 

DeletedUser

Guest
Ludzie helpia sie, ze przejeli osade HEGE. Pomijajac fakt, ze samo w sobie nie jest to wyczynem to helpienie sie przejeciem nieaktywnego gracza jest zalosne :)
.

No niestety nie mogę się z tym zgodzić...
To jest nie lada wyczyn. ;)

Zgodzę się za to ze słowami o starej gwardii.Dzisiaj patrzyłem w przeszłość niektórych Hegemonów i okazało się że 1/3 całego HEGE to byłe GM.
 

DeletedUser

Guest
hater:

No niestety nie mogę się z tym zgodzić...
To jest nie lada wyczyn.

Nie pisz tak bo zaraz bedzie, ze sie przechwalamy, itp.

Od siebie moge dostac, ze w tym momencie jestem najstarszy w HEGE ;p
 

DeletedUser

Guest
Nie bij sie tylko za mocno hehe "dostać"

to kiedy robisz porządki w sojuszu ??
Steffan na urlopie , Leonidas widze mało gra , rellik to samo ,cabanemnon takze urlop , cinio wogóle przestał grac - no i już piecioro mniej
 

DeletedUser

Guest
post wyzej to chyba do kasacji?
Jak sie pokoncza urlopy to pewnie do wyrzucenia beda, poki co nie wiem czy beda jeszcze wracac czy nie.
 

DeletedUser

Guest
dawni gracze GM dostali od R3P propozycje

a mój posta jak chciał Sparkorn mozna skasoawć
 

DeletedUser

Guest
heh to juz rozumiem o co Ci chodzilo, z tym podkradaniem graczy ^^
Tak jak gimli napisal miedzy nami byl post, ktory zostal juz skasowany
 

DeletedUser

Guest
bezsensu, zeby bylo HEGE gdzie nie bedzie juz nikogo ze starej gwardii, a niewielu nas juz tutaj pozostalo :)

kto mówi o podkradaniu ??? daje im perspektywe gry , ty w wypowiedzi powyzej im ją zabierasz - to tylko odpowiedź na twoje "Ginie HEG zgińmy wszyscy"
 

DeletedUser

Guest
perspektywe gry jako zdrajca, rzeczywiscie mila perspektywa :)

tak slaby jestescie, ze kiedy juz wiadomo, ze nie bedzie paktu pomiedzy wami a AH to bedziesz probowac podbierac graczy z innych sojuszy.
Ogarnij swoj sojusz lepiej, a nie zajmuj sie polityka w moim ^^
 

DeletedUser

Guest
Z Hege chyba nie jest jeszcze tak źle :) mamy najwyższą średnią punktów - jako pierwsi i jedyni powyżej 200K no i w punktach walki jesteśmy na 2 miejscu a jest nas tylko 32 :)))
 
Do góry