Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To ładnie co jest Janek czemu nie walczyłeś????


ps. mój jest 1000 jubileuszowy post w tym temacie:D
 

DeletedUser

Guest
Bo to nie mi gościu zabrał wiochę a poza\tym Hades wspominał coś że razem z Pierzakiem zrobią na ciebie akcję
 

DeletedUser

Guest
:D a od czego jest koalicja....po co podpisuje się pakty...jeżeli działacie z innymi sojuszami to chyba to do czegoś zobowiązuje??
Ale wg.mnie to Hades prawdopodobnie nie dał żadnego głosu na forum....ani na sojuszu ani na koalicyjnym( jeżeli taki macie)..
 

DeletedUser

Guest
a pan panie cuk666 czemu nie podbijasz dalej naszych osad gwarantuję że u mnie nie pójdzie ci tak łatwo ;)
 

DeletedUser

Guest
pisac to ja sobie tez sobie moge....jesli tak grasz jak sie rozwijasz to sam rozebralbym cie w kilka dni....ja tez sobie moge siedziec gdzies daleko od wrogow i mowic ze ze mna tak latwo nie bedzie...
 

DeletedUser

Guest
ja zaczalem jakos w wakacje....twoim problemem jest to ze siedzisz za duzo na FO a za malo na grze sie rozwijasz....
 

DeletedUser

Guest
jak w grze jak wokól jest samo BP i Enklawa i nie ma na kim nabijać pkt kultury :(
 

DeletedUser

Guest
Lepiej nie bo wtedy nie wiadomo ile na FO by siedzial:) niech juz lepieij pyka sobie na grze troszke:D
 

DeletedUser9862

Guest
Dalej od tematu się nie udało odejść ? Żeby w temacie o wojnie dywagować nad zależnością słabego powodzenia grze z dużą obecnością na forum. Jak nie macie o czym pisać to nie piszcie po prostu.
 

DeletedUser

Guest
ale tej wojny juz niema teraz wszyscy nagle zucili sie na AH które za 3-4 miesiące góra przestanie istniec tylko BP sie trzyma teraz powinien byc temat KP MAH AS LH R3P Angel ZE vs BP
 

DeletedUser9862

Guest
Wojny kończą się kapitulacją bądź paktami, o żadnych nic nie wiem. Nie jest to już ten ogień co kiedyś ale nadal się pali, przejęcia nadal są, sojusze tracą morza ( vide MAH na m23 ) i nie tylko, to że jest ciszej nie znaczy że się nie dzieje.
 

DeletedUser

Guest
janek po co ty te glupoty tu piszesz?!nie wiesz jaka jest sytuacja to o niej nie pisz....
 

DeletedUser

Guest
Janek....gdyby nie odległość to już byś próbował odbijać okupację.......a i dorzuć wszystkie soje vs Bp...:p kilka dni skoncentrowanych ataków na BP i od razu wojna..masowa..???chyba nie....takie sytuacje często już miały miejsce...

Pamiętam jak koalicja atakowała HEGE lub AH...masowo...albo jak My(MAH) znaleźlismy sie w krzyżowym ogniu...z dala od koalicji...od południa ZE...wschód Hege ..południowy-wschód AH....zachód i pn-zach..Bp....jedynie Angel na m44 i co....jakos nadal żyjemy...a ty widzę że AH dajesz 3 miesiące gry...<haha>

Ale powiem wam,że wtedy było gorąco...takie ataki..potrafią wyprowadzić nie jednego z równowagi
 

DeletedUser

Guest
ale tej wojny juz niema teraz wszyscy nagle zucili sie na AH które za 3-4 miesiące góra przestanie istniec tylko BP sie trzyma teraz powinien byc temat KP MAH AS LH R3P Angel ZE vs BP


Ja jestem z BP i masz rację ten sojusz się najlepiej trzyma :) . AH też jest dobry i nie sądzę że przestanie istnieć za 3-4 miesiące bo składa się z najlepszych wojowników . :) BP było kiedyś na pozycji 1 potem zeszło na nr. 5 , a teraz na 2
więc podsumowanie TO MY WYGRAMY WOJNĘ .

A i wy nie cieście się że jesteście chwilowo dobrzy bo was jest 7 na 2 i spuszczamy wam niezły łomot (buhahaha) . A i to jest tylko gra nie denerwujcie się :) . NARA
 
Do góry