Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Boje się pisać bo znowu dostane bana za pisanie prawdy :)
Ale do
nadzieje rozwiał Inspi, Sparkorn, Swordfisch i
dopiął bym połowę k 55 i 65 , prawie każdy z heg atakował nasze okupacje jedynie po to aby utopić swoje statki i nasze też :) ale szczególność to tonęły ogniowe heg

A co do nie aktywnych to właśnie rozbieram jednego z , nie ważne bo hard jeszcze sprawdzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mój drogi kolega Vilgefortz się troszkę pomylił kilka postów wcześniej :D straciłem jedną wioskę nie dwie :p
 

DeletedUser

Guest
i znow z powaznego tematu zrobilo sie targowisko i przechwalanie, kto jaki jest dobry, kto puszcza same biremy itp.
raporty, raporty i jeszcze raz raporty panowie i panie
 

DeletedUser

Guest
Sparkorn ma bana a to chyba on to ma :D :x

a tu inny

atak.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ej czy ktos tu oblicza w ogóle podbite wioski? czy rozwalamy się do upadlego?
 

DeletedUser

Guest
Aha. Bo dziś podbije wioche kolesia z nemezis i nie wiedziałem czy to ktos oblicza.
 

DeletedUser

Guest
hehe
takze juz przestałem rachowac - za to fakt bijemy sie ile wejdzie - twardo - cios za cios
fajna zabawa
 

DeletedUser6062

Guest
Ja znam straty i podboje mojego soja z czasu wojny. Jednak teoretyczna przewaga w podbojach nie ma dla mnie zbyt dużego znaczenia. Osada osadzie tak samo jak gracz graczowi nierówna dlatego atakujemy wszystko co się da a nie liczymy jakieś punkciki.

Fajną zabawę rozkręciliśmy na gammie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
muszę przyznać, że gamma najlepszym światem gdzie się coś dzieje. cały top12 rankingu sie leje ^^
 

DeletedUser6062

Guest
Z top 12 hades i bs nie jest w zadnej koalicji, ale jest jeszcze nemezis i LH.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
I jeszcze Eforowie, którzy się już rozpadli, głównie dzięki BP :*
 

DeletedUser

Guest
Sigmej przykro mi to powiedzieć ale nie ze względu na BP :(
Ta decyzja została podjęta tylko i wyłącznie ze względu na lepszą koordynację i zgranie. Trzeba przyznać że byliśmy porozrzucani. Postanowiliśmy o dołączeniu do tych sojuszy do których mamy najbliżej M56 głównie zasiliło KP inne morza przeszły do Nemezis i z tego co wiem to chyba paru graczy jest u Walusia.
Jeśli chodzi o Burola.
AH nazwało nas hienami bo przejmowaliśmy ich niby to "nieaktywnych" graczy jeśli tak patrzeć to w sumie Burol też już nie miał czasu na grę i z niej zrezygnował a więc waleczne BP mogło go przejąć ;P
Z początku próbował się bronić i wtedy parę tysięcy wojsk pamiętam straciliście. A później coś się z nim stało i się nie pokazywał :>
Gratuluję :D
 

DeletedUser

Guest
Z początku próbował się bronić i wtedy parę tysięcy wojsk pamiętam straciliście. A później coś się z nim stało i się nie pokazywał :>
Gratuluję :D

To chyba źle pamiętasz. No ale po co się kłócić ważne że o jeden sojusz mniej.:cool:
 

DeletedUser

Guest
zaczeła sie fajna dyskusja o dobrej zabawie i nagle ja psujecie

nie wyłuszczajcie juz tych swoich "problemów"

ja wczoraj miałem całkiem ładny dzień - dzieki Hater było co robic , ale zwycieżyło Świeto Niepodległosci hehe

i u mnie i u Hater -a
 

DeletedUser

Guest
zaczeła sie fajna dyskusja o dobrej zabawie i nagle ja psujecie

nie wyłuszczajcie juz tych swoich "problemów"

ja wczoraj miałem całkiem ładny dzień - dzieki Hater było co robic , ale zwycieżyło Świeto Niepodległosci hehe

i u mnie i u Hater -a



no wczoraj każdy o Niepodległość walczył :D :D :x
 

DeletedUser

Guest
najwazniejsze , że sie udało - obu stroną

całkiem , całkiem mnie to bawiło - wreszcie cos sie działo
troche pkt walki złapałem - bo robienie 100 pochodów teraz to juz nie zabawa hehe
czasem za długo schodzi
 
Do góry