Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
hehe może kiedyś wrócimy;) ale szczerze mówiąc mi się trochę nie chce już w to grać, takie never ending story.. chyba, że się komuś znudzi i przestaje grać
 

DeletedUser

Guest
Tylko mam prośbę jak byś kończył :D
Nie oddawaj konta Hardkorowi bo on chyba już nie wyrabia z prowadzeniem tylu kont :(
 

DeletedUser

Guest
Co do Eforow to nie piszcie że to było ustalone wczesniej. Żart Burol sam wysyłał ataki i sie bronili nie długo ale sie bronili. To inne morza stwierdzily że nie ma ratunku dla graczy z M34 i pobocznych morz. I zwiali do innych sojuszy.
Listy z forum eforów jeszcze mam także proszę o wpisywanie prawdy a nie wymyślinych histori. Przegrali i tyle, zdaża się. A co do wojny to wpiszcie jeszcze Armie Smoków i reszte sojuszu którą RP namawia do wojny.
Pozdro


Aha reszta Ci którzy są u nas z Eforów to Ci którzy byli w Eforach do końca a nie uciekali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
Kesari podjął podjął decyzję o przejściu Eforów do KP tylko z jemu wiadomych powodów, a mogły być różne np. zakończenie gry przez założyciela Burola, szpieg, o którym sam napisałeś. Zwykli członkowie sojuszu powinni przejść do nas, a nie uciekać do wrogów. Mnie osobiście fuzja nie zdziwiła. Od wielu miesięcy ze sobą współpracowaliśmy więc to było pewne. Nie wiadomo było tylko kiedy i kto do kogo przechodzi.

Armia Smoków prosiła całą koalicję o pon-y pisząc, że walczą z BP. Współpracę z koalicją, zaczęli dopiero po podbiciu dwóch waszych osad także
proszę o wpisywanie prawdy a nie wymyślinych histori.


Zastanawiam się jak sojusz top1 może stracić naraz dwie osady na rzecz sojuszu top18 i to w rejonie, w którym ma 3,5 razy więcej osad :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a mnie zastanawia jak sojusz z takimi tuzami jak ty jest dopiero na jedenastym miejscu.... Pomyśl co zrobić żeby to zmienić na waszą korzyść. Jak to ci się uda to może zrozumiesz więcej z tej gry.... ot taka mała podpowiedź. A za nasz sojusz nie musisz się wstydzić jak to raczyłeś wcześniej napisać. Tyle twojego grania i takie mizerne efekty???? A tu jesteś taki aktywny.... Spróbuj pogodzić grę z aktywnością na forum.
Życzę powodzenia
 

DeletedUser

Guest
gwoli informacji, bo dyskusja mnie tu nie rajcuje. Armia Hardkoru doprowadziła do rozpadu kolejnego zadufanego sojuszu. NEMEZIS to już przeszłość, a jego najwytrwalsi członkowie podwinęli ogony i na całe szczęście, schronili się pod skrzydła jakiegoś tam podrzędnego sojuszu DRAKON. Jednym słowem, przybyło nam całkiem łatwych celów do powiększenia potęgi AH :)
Dziękuję:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
dobre

quans powiększenia potęgi AH aby ci sie nie zmniejszyło dzięki waszym wspólnym ataku ah fulmisterów oraz heg na moją skromną osobę ,szybko ukruce wam iość wioske na k 56 4 osady :) już moge a płynie jeszcze 4 atak od wasz :
#

#
read Zaścianek 08 (tobar) atakuje Kartagina
dzisiaj o godz. 02:16
#
read Zaścianek 06 (tobar) atakuje Kartagina
20-11-10 o godzinie 23:35
new The Unforgiven (Sasimolo) wspiera Kartagina
20-11-10 o godzinie 22:32
#
new Sad But True (Sasimolo) wspiera Kartagina
20-11-10 o godzinie 22:29
#
read Zaścianek 09 (tobar) atakuje Kartagina
20-11-10 o godzinie 22:24
#
new AlcoholicA (Sasimolo) wspiera Kartagina
20-11-10 o godzinie 22:14
#
new 08.MARKO POLO (MEGAN) wspiera Kartagina
20-11-10 o godzinie 22:05
#
new One (Sasimolo) wspiera Kartagina
20-11-10 o godzinie 22:01
#
new 10.ANNUM (MEGAN) wspiera Kartagina

jak widać nie tylko KP atakuje własne wsparcie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Rozwala mnie tekst AS prosiła o pony bo walczą z BP.
Hahaha.
Teraz jak maja wsparcie od innych mini sojuszy to walczą bo fakt faktem tylko 5 osob zrobiło sobie mini wojenke z całym AS i się dziwicie że zdobyli 2 osady? Przepraswzam 3. Albo lanie w 3 sojusze 1 gracza ;) Hahaha
Spoko nie ma problemu zaczniemy walczyć z jak to ładnie nazywacie z waszymi ponami, jest tam już ok 20 sojuszy. Wiec dopiszcie łaskawie że Koalicja walczy nie z 1 sojuszem tylko z waszymi wszystkimi tymi cichymi sojuszami ktore niby nie biora udzialu a was wspomagają ;).
______________________________________________________________

Daro nie obraź sie ale matematyka nie jest najmocniejsza z Twych stron oto dowód
1 Black Pearl 718130 63 11399
2 ARMIA SMOKÓW 318421 41 7766

63 miasta a 41 to nie jest 3,5 raza wiecej.
Po 2 AS nie walczy samo ;)
Szkoda że to całe wasze KP nie jest nieco bliżej mojego morza, Jesteście jak Burol pisał twardo atakował, dostał baty przestał grać. Nastepny był Zbych z Eforów też pewnie przestął grać?. Tak niech KP i inni dopisują sobie same zaszczyty jacy to nie są wielcy i twardzi itd. Prawda jest jedna pisać z was każdy potrafi. A najlepsze zaczyczyty to macie jak lejecie 1 gracza w 10ięć sojuszy ;)
Ps. Jak nie wiecie Burol próbował zacząć od nowa wpisz Burol. Ale niestety znów za blisko nas był skończył mu sie okres ochronny i znów stwierdził nie ma sensu.
Także Daro matematyka po 1 po 2 historia gry;) po 3 graj nie pisz bo Andersen już nie jest zabawny ;)

Posty połączone, warn przyznany //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Sais szkoda . ale zauważy To nie nasz sojusz jak zaczęła się wojna liczył 80 gracz tylko ah
nasz było 20 później podczas wojny doszedł do nasz narcyz z swoim sojuszem tylko aby później nasz zdradzić
wiec , Jak prawe może być pierwsza w rankingu ?
Mieliśmy 3 razy mnie gracz ? rychu nie grał jak zaczelśmy wojnę ,
Wiec dla nasz jest sukcesem ze wytrwaliśmy pierwszy tydzień wojny na k 56 gdzie Ah miał 4 razy wiece wiosek , Teraz już zmieniło się na naszą korzyść

Każdy jest cwany jak ma przewagę ale jak musi walczyć z liczniejszy przeciwnie kończy sie jego duma ,

Wiec żałuj ze nie jesteś na k 56 to mogliśmy sprawdzić was , a wy nasz

A co do kolacji uważasz ze powinniśmy sami walczyć z Ah ? jak oni na pierwsze nasze okupanci wezwali do pomoc Heg i ze ?

Walczymy razem , wspólnie traci osadę lub zdobywa je , a wszystko dla większego dobra aby pozbyć się 3 sojuszy z top gammy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
M42 + M43
Black Pearl 2582132 229 + 63 = 282
ARMIA SMOKÓW 301151 38 + 41 = 79

282/79 = 3,56...

Liczyłem dwa morza, a nie tylko jedno :)
Zaka nie leje 10 sojuszu. Atakowało go w sumie 5 graczy w tym 4 z KP (90% ataków było od dwóch) . U mnie z matematyką jest w porządku. Lepiej popracuj nad swoją :)

Napisałem, że AS sama prosiła o PON-y, żeby podważyć tą głupotę.
A co do wojny to wpiszcie jeszcze Armie Smoków i reszte sojuszu którą RP namawia do wojny.

Gdzieś ty naliczył 20 sojuszy. W koalicji jest tyle co zapisano w pierwszym poście + AS, która oficjalnie dołączyła do koalicji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pawel1024 a czy to moja wina że nie potraficie złożyć sojusz? Czy ja byłem zawsze w sojuszu który był w top powiedzmy 5 morza?
No nie a teraz mi będziesz pisał o jakiejś przewadze? Nie ja zaczołem was lać. Pomimo braku pona pomagałem waszym graczą z mojego morza. Tylko Rychu był prawdziwym przywódcą KP.
A co Do Dara hehe jesteś niezły naprawde zlicz wszystkie miasta z sojuszu a w ogóle będzie milion ;)
Jak pisałem wcześniej tylko i wyłącznie M42 walczyło z AS to jest dokładnie 5 graczy ale skoro AS-M42 jest słabe bo potrzebuje innych sojuszy żeby rozwalić gości to co ja na to mogę.
Co do Nemezis i Tinity nie mam pojecia czemu co i jak po tym jak zerwalem sojusz za przyjmowanie Eforow do niej nie piszemy. Ze powstalo nowe Draco czy tam Drakoni dla mnie bez różnicy.
Choć czasem Ludzie w tej grze przestaną grać zawsze starsi gracze będą ich pamiętać.
Zawsze pomimo wojny mam Podziw dla paru graczy.
Ja pisałem o sojusz z RP i było ok ich założyciel spoko gość ale niestety czasami do władzy dostają się ludzie jak Walus który zerwal pona bo? Lalem Eforów? A potem pierdoły pisał na forach. Taka prawda wiele czynników wchodzi do tego kto teraz z kim walczy. Za 2 dni poł serva zmieni sojusze ale czy to ważne? Dlatego panie i panowie piszmy fakty. Ja mogę wysłać raporty ile w tej chwili sojuszy Leje się z nami ;)
A co do miast Zaka ;)
On nigdy nie mial praktycznie zadnego wsparcia sam walczyl i jesli chodzi o 5 osob to troszke dodajcie.
Tak jak pisałem raporty do wglądu. Wiadomości z walusem tez. Pozdrawiam i życzę miłej gry
Ps. Nie ma co sie czepiać kto co jak ważne że przynajmniej cały prawie server sie ora i nie ma tu samotnego farmienia.
Hehe aż mi sie przypomiały czasy Tibia na aldorze ciagle War
 

DeletedUser

Guest
pawel1024 a czy to moja wina że nie potraficie złożyć sojusz? Czy ja byłem zawsze w sojuszu który był w top powiedzmy 5 morza?
HAHah dobre Kp nie potrzebuje więcej gracz bo liczy się zgranie oraz nie jesteśmy jak wy na jednym kontynencie , wiem od jedne gracz od wasz bo jest mój znajomy ze jest wkurzony i mam zamiar z kasować konto bo nie ma kogo przejmować

Kp nie jest masówko i nie werbuj kogo sie da , a po co ?
Aby poźnie gracz nie miel checi do gry bo nie mają co przejmowac


A jeszcze jedno , Nie wiem c ci hard napisał na forum bo nie zgrubiałe tego ale
To KP rozpoczęło oficjalnie wojnę z Ah a nie na odwrót
przyczyna atak ah na eforów ,
Rp dobrze robię ze zerwał pona z wam ,
Ja gram tyko w jednym celu aby dorwać harda ale on ucieka na urlop i późnię kasuje konto , miale to zrobić w listopadzie a początku ale on uciekł wiec gram
 

DeletedUser

Guest
Ja gram tyko w jednym celu aby dorwać harda ale on ucieka na urlop i późnię kasuje konto , miale to zrobić w listopadzie a początku ale on uciekł wiec gram

Witam .

Pawle życzę powodzenia z Hardym, hehe . Widać że wybrałeś taki cel żeby dłużej grać bo przy twoich atakach to ja na miejscu Hardego usunąłbym konto i zabunkrował się w mieszkaniu w obawie przed Twoją potęgą ...
No dobra już się nie będę zgrywał ale mam za to jedno pytanko do Ciebie ; )
Cóż to za nowoczesna technika ataków ogniowymi zaraz po planowanym wpłynięciu własnego kolona ? Albo co tak naprawdę dają ataki biremami ?
A może Twoją tajną bronią są ataki transportowcami
bez obstawy, co ?
No nie bądź taki, pochwal się ; ))

Czekam na wyjaśnienia, mistrzu ^^ .

Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
Witaj hardziej nowe kont :) racja nie pisze ze starego bo wstyd

Atak bieram masz racje pomyka jak wysyła się wsparcia 17 miast zdarza mi się
Kolos bez obstawy :) dobre kiedy tak puściłem daj raport
Wejdźna koto a nie chowasz sie za urlopem bo jak pisałeś na forum zostało ci 12 dni

Hard możesz pisać na mnie ale to nie KP by stracisz od początku wojny 24 gracz tylko wy wiec ,
twoje uwagi są bez sensu bo nic nie pokazaliście podczas tej wojny
Dobra strategia uciecze na urlop jest wasz

I ataków tego typu

bez%A0tytu%B3u.GIF
 

DeletedUser

Guest
pawel1024
Ja nie widzę co się Czepiasz tego ataku.Według mnie był dobry,po prostu miałeś więcej w obronie.
 

DeletedUser6065

Guest
Sais
Wybacz... ALE PISZESZ GŁUPOTY!

Punkt pierwszy i najważniejszy:
Twój sojusz jest jednym z tych najbardziej niezdecydowanych.
To Ty zapoczątkowałeś wszystko. Ty pisałeś aby stworzyć koalicje przeciwko:
Hegemonium, Armii Hardkoru oraz Złotej Elicie. No... i jakby to powiedzieć, tylko ją udało Ci się stworzyć. Przez długi czas jej istnienia przejęliście aż (UWAGA!!) 2 wioski. Cóż za wspaniały wynik.
Już nie będę pisać o stosunku do sojuszów z koalicji (wspólna akcja - może jeszcze pamiętasz jak olałeś sprawę?).

Punkt drugi.
Obrażając jednego gracza z R3P obrażasz wszystkich. Zgadnij czemu zerwaliśmy z Wami kontakty? Odpowiedź masz w punkcie pierwszym. I chyba najważniejsze... to nie była tylko decyzja Walusia.

Punkty trzeci.
Zarzucasz KP iż nie potrafią sojuszu założyć? Po ich wynikach śmiem wnioskować zupełnie co innego.

A teraz mój ukochany punktu! :) Aż pozwolę sobie zacytować (wybaczysz?):
Sais napisał:
A najlepsze zaczyczyty to macie jak lejecie 1 gracza w 10ięć sojuszy
Po pierwsze -- zaszczyty ;))
A tak serio to... jeżeli komuś udaje się zorganizować atak 10 sojuszy na jednego gracza -- szacunek dla tej osoby. Taki atak świadczy jedynie o dobrej organizacji.

I tradycyjny dopisek:
Jeżeli chcesz pisać głupoty na temat tego postu przeczytaj go 30 razy i zastanów się czy dobrze go zrozumiałeś (oczywiście tyczy się każdego ;) ).

Pozdrawiam,
Munfred
R3publika Półmroku.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie widzę co się Czepiasz tego ataku.Według mnie był dobry,po prostu miałeś więcej w obronie.
hater to jest dobry atak , porówna co zorganizowali na mnie fulmisterowie 20 ataków na jedne osadę :) i straciłem tylko 200 bier a oni , dużo tyle ze awansowałem o 30 miejsc w obrończy , pk na dwa miasta dostałem :) Wiec dziękuje im za to

Niedługo przygotowuje coś z specjalnego dla Ah , wiec informacji niedługa
 

DeletedUser

Guest
Witaj hardziej nowe kont :) racja nie pisze ze starego bo wstyd

Atak bieram masz racje pomyka jak wysyła się wsparcia 17 miast zdarza mi się
Kolos bez obstawy :) dobre kiedy tak puściłem daj raport
Wejdźna koto a nie chowasz sie za urlopem bo jak pisałeś na forum zostało ci 12 dni

Hard możesz pisać na mnie ale to nie KP by stracisz od początku wojny 24 gracz tylko wy wiec ,
twoje uwagi są bez sensu bo nic nie pokazaliście podczas tej wojny
Dobra strategia uciecze na urlop jest wasz

I ataków tego typu

bez%A0tytu%B3u.GIF


Paweł jakie nowe konto Harda ?!
Chłopie ja jestem z Fulminaty, a Hardy z AH, gościa poznałem na forum podczas wystawiania raportów z twoich ataków i rozpracowywania Twej zawiłej strategi ataku ; ))

Więc jak mnie nie znasz to nie gadaj głupot, ja Harda znam z widzenia i paru postów na forum ...

JBC to Maciek jestem, hehe ; DD

Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
Przestałem komentowac wszelkie docinki na mój temat bo nie warto sobie strzepic języka i tak nie dociera co do niektórych.

Fajnie mi sie rozmawia na tym forum chyba tylko z Hater z HEG - niby przeciwnik , ale widzę , że gra po to by sie dobrze bawić , a nie obrazać innych, drugim był inspi i moge powiedzieć , że czesto z nim np rozmawiam nadal ( telefonicznie) - szkoda że juz tak długo nie gra.
Mam dość polemiki na tematy kto co skopał , kto jest winny , przegrałem bo 10 na mnie itd , itd.

Panowie i Panie bawcie się tym - TO JEST GRA a nie rzeczywistość.
To są tylko osady - stracisz - załozysz nowe - stracisz wojo - odbudujesz - miejcie z tego troche radości nie popadajcie w nerwice i depresje ( choć samemu mi sie zdarza - czesto nerwy także mi puszczają ) hehe.
Ale wystarczy pare minut i wracam do normy i bawie sie dalej
 
Do góry