1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Wojna KP vs AH

Dyskusja w 'Gamma' rozpoczęta przez użytkownika siba10, 6. Wrz 2010.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. siba10

siba10 Guest

Wojna KP vs AH
    Z dniem 07.09.2010 sojusz Karmazynowy Przypływ wypowiada wojnę sojuszowi Armia Hardkoru
    Przyczyna wojny:
    Chęć walki z dobrym przeciwnikiem,

Warunki wojny:
    Do wywieszenia białej flagi lub rozpadu sojuszu
    Do wojny po stronie KP przystępują sojusze:
    [ally]Eforowie[/ally]

O wynikach wojny będziemy informowali na bieżąco.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 6. Wrz 2010
  2. ImpeR

ImpeR Guest

W sumie AH ma wielu wrogów którzy po rozejściu się informacji przystąpili do tego starcia i dzisiaj Lech Poker stracił jedną wioskę

3. Hohlik7

Hohlik7 Guest

Na bank sie jeszcze ktos dolaczy. Ale dlaczego KP i Eforowie tak wyskoczyli?:D
    Przeciez wyscie zawsze razem byli:p

4. Hardkor69

Hardkor69

i po co tutaj wywlekać naszą wojnę ? mamy swoje forum i tam możemy pisac , a nie grac pod publiczkę .. ehh , no tak , ale najważniejszy jest fejm co nie ?

To tak po pierwsze , wojna zaczyna się 8 , a nie jak napisałeś 7 ... ( z Rychem pisałem 04.09.2010 , około 17 więc, 04 do rachunku sie nie liczy , więc :5 , 6 , 7 i 8 wojna ) , czyli jutro od 00:00 . Zreszta gorąca krew pawełek już posyła ataki ;] .

Lech skończył grę w grepolis , ze względu na wpędzenie i obarczenie go wina za wojnę ;/

No ... a zapomniałes dodac o NEMEZIS I Bractwie Stali z ktorym też zawiązaliście sojusz ?

5. ImpeR

ImpeR Guest

A powiedz mi czy to nie Lech zaczął nas atakować bezpodstawnie podczas trwania sojuszu?

6. inspi

inspi

Imper bez urazy a czego ty nie rozumiesz w tej wypowiedzi że zadajesz takie pytanie? Czarno na białym jest napisane

7. ImpeR

ImpeR Guest

Poprzez wypowiedź Hardkora miałem takie odczucie że to nie jego wina.

8. inspi

inspi

Szkoda panowie ,szkoda że się nie dogadaliście :(. Powinniście dać sobie po pysku a potem usiąść do flaszki i sprawę wyjaśnić :)

Ostatnio edytowane: 6. Wrz 2010
  9. Hardkor69

Hardkor69

Imper . ekhm ..ekhmm..

Ty jesteś z Eforów , więc Twojego sojuszu Lech nie atakował ;] to pierwsza ... druga rzecz nie wiesz jak było to sie nie wypowiadaj ;)

inspi jak mi Bóg miły ... ja nie chciałem tej wojny , a sprawa z Lechem była 10 dni temu , lech zaatakował lekkim offem ( 100 kawalerki , parę ogni ) pawła , a ten chyba miał miesiączkę , bo taki raban zrobił jkbyśmy mu conajmniej połowę wiosek przejeli .. Jakoś się w koncu dogadaliśmy , surek nie chcieli , lech przeprosił dostał upomnienie gra toczyła sie dalej .. no jednym słowem sprawa zamknięta , aż tu po paru dniach przygotowań do ataku na Nas ( jak pisałem na forum z KP to są tylko moje domysły , więc prosze powstrzymac się od komentarza ) , KP wypowiada wojne z 3 dniowym wypowiedzeniem sojuszu - na co się zgodziliśmy .
    I tu jeszcze warto dodac , że za plecami zawarli układ z Bractwem Stali , z których publicznie szydzili ,naśmiewali się oraz z nemezis i eforami ...

Nie chciałem prać brudów na forum , zresztą prosiłem rycha , żeby nie zakładac tego tematu tutaj . Mieliśmy wspolne forum , a teraz mamy dwa wspólne fora z tym , że te do wglądu dla wszystkich , tylko po co ?

10. Leonnidas82

Leonnidas82 Guest

Ładnie :D KP sie przewiozło na plecach AH a teraz poczuło krew i wbija im nóż w plecy :(
    Ktos kogos zaatakował ależ mi powód do zerwania paktu i wypowiedzenia wojny. Gdyby H, ZE, i AH z tak błahych powodów mieli się kosić to już dawno byśmy się powybijali. Dorosłych ludzi od dzieciaków właśnie to odróżnia że potrafią rozmawiać i sie dogadywać.

11. Rychuu

Rychuu Guest

Zatem jedni liczą 3 dni wliczając dzień wypowiedzenia bowiem miał być krótszy termin, drudzy robią sobie dzień przerwy i liczą od kolejnego dnia.
    Co do wojny sojusz AH miał podpisany sojusz z Eforami, sojusz został zerwany teraz jest wojna. Również ów sojusz toczył wojny ramię w ramię z KP wspólne ataki wsparcia itp, co zjednało graczy.
    Atak pokerka został potraktowany przez niektórych z KP jako że my jesteśmy kolejni, zatem po co czekać na wypowiedzenie jak samemu można wypowiedzieć :).
    Ja osobiście potraktowałem atak pokerka jako nieistotny co do wojny przystępuję jedynie po to by powalczyć z dobrym zgranym przeciwnikiem.
    Nie przygotowywaliśmy się do wojny jak już Hardowi nadmieniłem, po ataku pokerka zaczęły się dyskusje głosowania Rady i jedynym przygotowaniem o ile można tak rzec było wprowadzenie parę sojuszów(2 dni przed wypowiedzeniem wojny 4.09., zatem naprawdę wielkie przygotowania żeśmy robili :)
    Dzięki zmianie terminu zaistniały pewne zmiany odnośnie sojuszy które miały prowadzić wojnę, może w przyszłości przystąpią, na razie to co widnieje w temacie.

12. pawel1024

pawel1024 Guest

Hard nie o to poszło przecież ci powiedziałem ze zrobiłem unik , Ale lech zebrał dużo surowców u jedne gracza od nasz , a jak prosiłem aby je odał , nic nie odpisał, Wiec twoje słowa , to był atak przydatkowy był bez sensu , .Oraz nie złamałem porozumienia , o wojnie tak miał być dzisiaj , wiec jak wysłałem wojsko które płynie 48 h.

A na potwierdzenie słów rychuu , to nie którzy gracze nić nie wiedzieli o przygotowaniu ,dopiero po niedzielnym liście wiedzą o wojnie , Dla tego nie wiem z kot hard wzięło ci się 8 dni ?
    ,

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7. Wrz 2010
  13. inspi

inspi

Czyli, żaden powód ale pretekst jest :) podpisuje się pod tym co napisał Leonidas. No cóż to tylko gra :)

Ostatnio edytowane: 7. Wrz 2010
  14. Rychuu

Rychuu Guest

Leonidas tyle wie że szkoda gadać to są tylko słowa, chyba że chodzi Ci że dzięki temu AH nas nie zaatakowała po fuzji z SPQR :)
    Zatem najpierw się doinformuj u Harda a później możesz popierać słowa Leonidasa że pojeździliśmy sobie na ich plecach :).
    A że paru graczom z sojuszu KP z powodu ataku pokerka zwieracze puściły zatem niech powalczą z dobrym przeciwnikiem, masz coś przeciw temu?

15. inspi

inspi

Po prostu pisze co myślę, pretekst jest pretekstem historia wiele zna takich sytuacji więc nic nowego.

16. Hardkor69

Hardkor69

Rychuu oczywiste , że nóż w plecy .. sam wiesz , że walczymy na 5ciu frontach i łatwo nie jest w okolicy M56 , więc wypowiedzenie nam wojny znając nasze słabe punkty ( przypominam Ci , że byłeś liderem w sojuszu) jest poprostu wykorzystaniem dogodnej sytuacji .

'A że paru graczom z sojuszu KP z powodu ataku pokerka zwieracze puściły zatem niech powalczą z dobrym przeciwnikiem, masz coś przeciw temu?'

Na tym ma być oparty sojusz ? na niestabilnie emocjonalnych graczach ?

Ja mam , bo to nie fair play game ... My sobie nie pomagaliśmy ? Myślę , że pomagalismy sobie bardzo , bardzo dużo .. Sam zresztą wiesz , że kompletnie , ale to kompletnie nikt się nie spodziewał wrogiej napaści na Nas z Waszej strony , dlatego też Wasze poczynania można nazwać nożem wbitym w plecy ! Z zasakoczenia i niespodziewanie w dodatku w kamratów !

Niby to tylko gra , tylko słowa jednak ,ale dlaczego niedawni sojusznicy skaczą sobie teraz do oczu ? Jak dla mnie ta wojna to jedna wielka paranoja z mojego sojusz wszyscy Was szanowali , wszyscy myśleli o dalszej współpracy długoterminowej ( wiem , zaraz : a lech poker , a lechpoker <-- dla poszanowanioa jego umiejętności jako gracza dajcie mu już wszyscy spokuj ! zakończył epizod w grze , a graczem był przednim ) , nikt nie dawał przesłanek co do rozpoczęcia działan miltarnych , a co dopiero wojny ..

Zresztą jak juz nadmieniłem wykazaliście się hipokryzją najpierw szkalując Bractwo Stali , a następnie zawierając z nimi Pon ( czy też sojusz ) , najważniejsze , a propori to dokopać AH ...

Ja mam zamiar zamknąć swój przewód jeśli nikt z KP nie zacznie brać pod włos mojego post , a w to nie wierzę .. więc dalej zamiast raportów będzie tu kłótnia ... ALE JA TEGO NIE CHCIAŁEM !

==========

2 przęjęcia miast Eforów : 1 miasto , gracza ktory mnie zaatakował ( 0 prob odbicia )
    2 miasto, założyciela sojuszu Eforów okupacja kończy się wieczorem ...

1 rozbita okupacja przez Nas ( pod wodę poszło ok 2,5k ogniówek )

1 przejęcie przez Eforów ( nie aktywnego Lecha Pokera ) .

17. Hohlik7

Hohlik7 Guest

heh to fajnie napisales :p

A bedziecie tutaj raporty, wyniki itd podawac?;)

18. pawel1024

pawel1024 Guest

rozbicie okupacji nemsis było naprawdę imponujące , szkoda tylko ze jeszcze brakuje nam zgrania po o okupanci dowiedziałem sie jak zostało 15 h , i tylko 1/8 oktetów mogła dotrzeć do pola walki

Hard ale nie powiem gratulancie za to :) już myślałem ze tynite przejmę to osade

19. Hardkor69

Hardkor69

to szkoda ;/ gdybys posłał wszystkie to byś je stracił , a tak lipa :D

mi też sie podobało , ładne zgranie sojuszu :D Nemezis juz nie ma deffa morskiego ;D

Tylko szkoda , że rozpoczełeś manewry przed początkiem wojny ;/

tak samo atak na Patafila .. Nasz termin mija za 7h .

20. pawel1024

pawel1024 Guest

I tu hard się mylisz jakby wysła to sory ze tak powiem mogliście na robić 800 bier potrzymało by wasz na jakieś 1 h i osada była by nasz :)
    Ale nie ważne hard a wy offa sie straciliście :)

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.