Wojna KP vs AH

  • Rozpoczynający wątek siba10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6062

Guest
Coś czuje, że przez następne parę dni lub tygodni nawet będzie cisza. Połowa AH na urlopie :)
 

DeletedUser

Guest
cisza? przy takiej burzy, jaka się nad tobą rozwija spać nie można, a mieszkam jedno morze dalej :p
 

DeletedUser

Guest
polowa na urlopie a druga polowa trzesie portami :D w oficjalnej wojnie prosic przeciwnika o PON-a to jak upasc przed nim na kolana :)
 

DeletedUser

Guest
Taa uśmiałem się jak AH pisali do paru sojuszy z koalicji o PoN'a
A mogę się dowiedzieć dlaczego My Eforowie nie dostaliśmy takiej propozycji? :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
Bo my jesteśmy fajniejsi :p

A tak na serio to może po prostu zamierzali podpisać z jednymi pon-a a innych rozwalić. Eforowie mieli być wśród tych innych.
 

DeletedUser6062

Guest
Nie wiem. Tak czy inaczej kp wypowiedziało wojnę AH i założyło koalicję więc nie wiem jak ktoś sobie wyobrażał, że nagle zostaniemy widzami i walkę będziemy oglądać na forum.
 

DeletedUser2328

Guest
daro mogę wkleić naszą rozmowę na pw ?
hehe niedługo wracam to posprzątam ;] a jak na razie nasze armie będa ustawniczo was niszczyć tak jak do tej pory :D widzę , że idzie nam coraz lepiej x]
 

DeletedUser6062

Guest
Ja nie mam w zwyczaju wywlekać rozmów prywatnych na forum bo jak sama nazwa wskazuje to jest rozmowa prywatna, ale przecież i tak zrobisz co zechcesz, więc mnie się nie pytaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
kogo ja widze :D:D w takim razie czekamy na wielkie sprzatanie :) mam nadzieje ze i MAH sie zalapie hehe byle by tylko nie skonczylo sie na gadaniu :]
 

DeletedUser

Guest
No jasnee ;d
Wraca Hardkor i wszystkie wioski graczy AH w pobliżu stoją puste bo Hard potrzebuje pomocy :D:D
 

DeletedUser

Guest
no i tak jak podejrzewalem skonczylo sie na gadaniu ;-)
jak to mowi przyslowie pies co duzo szczeka nie gryzie :D
 

DeletedUser6062

Guest
Miał posprzątać, a stracił kolejne wioski i przed napisaniem tego durnego posta nawet się odpowiednie nie doinformował. Od kiedy ah nas niszczy? Najpierw się w staty patrzy a potem głupoty gada.
 

DeletedUser

Guest
Ten temat tak samo trzeba zamknąć bo jest już wojna 2 koalicji.
 

DeletedUser6062

Guest
AH przechodzi do HEGEMONIUM, ale proszę na razie nie zamykać tematu. Jak już sojusz przestanie istnieć to się zrobi podsumowanie.
 

DeletedUser1360

Guest
Temat powinien być dawno zamknięty gdyż wojna przeszła
we wojnę koalicyjną wiec nie powinno być żadnych odstępstw od zasad
 

DeletedUser6062

Guest
Temat powinien być dawno zamknięty gdyż wojna przeszła
we wojnę koalicyjną wiec nie powinno być żadnych odstępstw od zasad

Główne walki toczyły się na m56 gdzie jest tylko KP i AH (teraz HEGE). Mniejsze na m66 i przez pierwszy okres wojny na m53. Wtedy R3P było ich sojusznikiem więc nie wtrącali się w naszą wojnę w przeciwieństwie do HEG.

ARMIA HARDKORU się rozpadła więc należy podać ostateczny wynik tej wojny.

KP vs AH 38:24

Straty KP
http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/2882/colonizations?type=lose&enemy_alliance=1253&min_points=&max_points=&page=1

Straty AH
http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/1253/colonizations?type=lose&enemy_alliance=2882&min_points=&max_points=&page=0

Myślę, że teraz temat można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry