Wojna Spamu - Grupa II

  • Rozpoczynający wątek Medus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

wieczorem nazywasz okres od północy do 4 rano? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Wczesnym wieczorem :p Późnym się już śpi.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

śpi się w nocy :p
Źle policzyłem ataki, jeszcze musze jeden obronić :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Widziałem w ich temacie :D To w sumie śmieszne, możemy z nimi rozmawiać inter-tematowo :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

gorzej, jak u nich np. jest jedna osoba tylko, to muszą posty łączyć, żeby z nami rozmawiać, my mamy jeszcze jakiś komfort pod tym względem, bo mniej więcej w podobnych porach jesteśmy na forum :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Chociaż przez to strasznie przegrywamy poranki :D Nie wyobrażam sobie wstać o 6 toć raptem dwie godziny snu :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

gdybym ja tak wstawał, to pewnie bym 2 razy więcej ataków obronił, ale to było by spowodowane zbyt dużym kosztem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Ja na szczęście mojego snu jestem tak daleko od najcięższego frontu, że mój sen jest bezpieczny. Jedyni ludzie którzy próbują mnie zaczepiać są odrobinę niekompetentni :p
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

mój sen też jest generalnie bezpieczny, bo już przynajmniej szkoła mi go nie skraca :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Racja, niedługo najdłuższe wakacje życia ;)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

najdłuższe, choć nie wiem czy najlepsze, bo pewnie pójdę do jakiejś pracy, a przynajmniej mam taki zamiar, więc może być tak, że wakacje będą gorsze od szkoły :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Zależy na kogo się w pracy trafi i co za praca :p
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

no wiadomo, ideałem było by, gdybym sie nie narobił, a zarobił, no ale to może być ciężko coś takiego znaleźć :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Nie chodzi o to, żeby się nie narobić, ale raczej żeby robiąc można się było pośmiać, porozmawiać, odprężyć czasami gdy za dużo się nazbiera upierdliwości.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

to też, ale jeszcze przyjemniej było by, gdyby można było się pośmiać nic nie robiąc:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Nagle niebo skrywa mrok, słychać grzmot zrywa się wiatr! Zeus wyłania się z za chmur i rzuca piorunem w pyszałków.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Czy ja wiem :D Ja akurat przez wakacje w liceum nie pracowałem i no cóż w pewnym momencie człowiek ma dosyć nic nie robienia :p Chyba, że ma się jakieś czasochłonne konstruktywne hobby.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

nie no, musze coś robić, przecież nie przesiedze 4 miesiecy nic nie robiąc :D A poza tym troche gotówki też się zawsze przyda :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

A się nam w rozmowę wkradł Pan piorunek :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

lol, nie zauważyłbym nawet, gdybyś nie powiedział. A przecież mogłem spokojnie obronić :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry