Wojna Spamu - Grupa II

  • Rozpoczynający wątek Medus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

W weekend będziesz mniej aktywny, to po weekendzie odrobisz... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Otóż to, wszelkie niedociągnięcia da się odpracować, na razie pracuję nad wyrobieniem przewagi żebym nie musiał się martwić ;)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

To odejmij im kolejne 5 punktów, bo już pora :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Już dawno zrobione :D Kolejna wizyta 2:04 Ładny początek, zobaczymy jak się rozwinięcie potoczy. Trochę mi przykro, że tak cichaczem po nocy, ale na wojnie nie ma miejsca dla skrupułów
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Połączyło posty, to nie zauważyłem :)

Nie ważne że cichaczem, ważne że skutecznie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Ogólnie podoba mi się zasada, że posty muszą być jakieś no rozbudowane, a nie jedno symbolowe trochę utrudnia to życie, chociaż tematów nigdy nie braknie.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Gdyby tak nie było, to temat przerodził by się pewnie na liczenie punktów, bo jak wiadomo liczenie zawsze spoko :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

No właśnie mnie jakoś te tematy o liczeniu tak średnio bawią, wolę takie coś, gdzie można popeplać o byle czym dla odstresowania po całym dniu.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Hehe, wiem, liczenie było fajne jak był jeden temat z konkretnym celem, sam juz wolę te tematy omijać szerokim łukiem ;)

Nawiązałem tylko do ostatniego boomu na to.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Boom jest ostatnio za sprawą awantury o punkty która ma się dobrze po 3 edycjach co jak sądzę jest niezłym wyczynem, ale ja tu długo na forum nie siedzę, to może nie wiem, że zaczął się i wcześniej.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Zaczął się jak wszyscy tematy o liczeniu zaczęli zakładać.
Znalazłem kawał, preferowałbyś wysluchanie? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Preferowałbym wysłuchanie, to najznamienitsza metoda zapytania, czy chciałbym go usłyszeć jaką spotkałem od dawna, zdecydowanie kradnę :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Hehe :)

Facet próbuje wyrzucić teściową przez balkon.
Pod balkonem przechodzi sąsiad i krzyczy:
- Panie, zabijesz pan człowieka!
- To się pan odsuń!
:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Dowcipy o teściowych to to, co się chyba nigdy nikomu nie znudzi :D Ja tam swojej nie mam, ale już się boję na zapas.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Ja to w ogóle nie spotkałem się jeszcze z taką typową teściową z dowcipów i mam nadzieję, że moja przyszła teściowa nie będzie tą pierwszą :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Mi się zdarzyło słyszeć od kilku znajomych osób o takich przypadkach, niektóre całkiem kuriozalne i ekstremalne, no ale to już jednostki wybitnie niedopieszczone emocjonalnie.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

I tym miłym akcentem chyba zakończę nocne nabijanie punktów, bo już się spać chce coraz bardziej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

No wiadomo, wiecznie siedzieć nie można, ja też pewnie wkrótce sobie odpuszczę, więc dobranoc.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Nagle niebo skrywa mrok, słychać grzmot zrywa się wiatr! Zeus wyłania się z za chmur i rzuca piorunem w pyszałków.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nagle niebo skrywa mrok, słychać grzmot zrywa się wiatr! Zeus wyłania się z za chmur i rzuca piorunem w pyszałków.

Dla jasności poprzedni post był wystawiony o 6.22.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nagle niebo skrywa mrok, słychać grzmot zrywa się wiatr! Zeus wyłania się z za chmur i rzuca piorunem w pyszałków.

Poprzedni post był wpisany o 7.27.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Nie rozpędzaj się za bardzo :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry