World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
O_O grillujesz?


Tylko uważaj żeby po unieruchomieniu takich kolosów nie wpadł w jakiś trap bo generalnie tego nie przetrwasz. Swoja drogą strasznie drogie te czołgi. To prawda, że po klozecie mam dostać 3000 golda?
 

DeletedUser

Guest
jeszcze nie wiadomo co dostaną beta testerzy, ale na pewno nie testowaliśmy za darmochę ^^

grillowanie = smażenie ludzi za pomocą arty - Grill :D
 

DeletedUser

Guest
Wtedy by wszystko za szybko szło i nagle okazałoby się, że masz wszystkie czołgi i ulepszenia i przeszedłeś grę ;p Zresztą nie podniosą bo o tego jest premium. Muszą zarabiać
 

DeletedUser

Guest
premium jak premium... Możliwe też, że to ile kto dostanie zostanie uzależnione od tego ile grał WoT CB. Ale to są domysły...

W tej chwili trzeba pomyśleć o klanie. W full mają być niezłe rozgrywki klanowe. Mapa ma być podzielona na sektory i byłoby zdobywanie poszczególnych sektorów :D

Ale to też są niepotwierdzone informacje, mimo że można je znaleźć na forum gry.
 

DeletedUser

Guest
To spróbuj włączać się do bitwy przejeżdżając przez budynki i zajeżdżając gościa z tyłu.
Można tylko sobie wyobrazić jego minę jak on sobie załatwia przeciwników a za nim ściana się osuwa i wyjeżdża czołg, który ładuje mu w qper :D Przy full efektach z dużą rozdzielczością wygląda to... ciekawie :D
 

DeletedUser

Guest
I filmik na youtube by był. Sprawdziłem teraz grę arty i jak dla jest dla osób leniwych albo bez skilla
 

DeletedUser

Guest
he? nie za bardzo zaczaiłem tą twoją ostatnią wypowiedź. Jaki filmik? Ten z turnieju, czy z gry?

A gra arty jest łatwa, dopóki w przeciwnej drużynie nie mają leoparda. Jeżeli jest, to już mogiła :D Poza tym grając arty oddajesz strzał i musisz się przemieścić, albo zginąć. Osobiście wybieram tą pierwszą możliwość :D
A jak skończy ci się ammo, to lecisz na cap lub taranem w gościa ^^
 

DeletedUser

Guest
Miałem na myśli, że takie wjazdy z czołgu w ściany i wejście na tył innego to byłby niezły filmik.

Arty musiałem uciekać przed swoimi jak dobijałem uszkadzane przez nich cele zdobywając w ten sposób punkty za niszczenie ;p
 

DeletedUser

Guest
Wiesz oczywiście, że możesz być jednocześnie w kilku grach? Oszczędzasz wtedy czas :D
Jak Cię 'ubiją', to dajesz exit z bitwy, zmieniasz maszynę i dajesz bitwę. Po zakończeniu bitwy (albo jeżeli Cię ubiją, to możesz uruchomić jeszcze 1 grę) pokazuje ci się podsumowanie expa i kasy dla poszczególnych czołgów/td/arty. Szybciej nabijasz sobie i kasę i expa i freeexpa :D
 

DeletedUser

Guest
Wiem. Czasami tak robie ale wole w jeden tier inwestować a resztę sprzedać. Nie rozumiem tylko czemu dzisiaj na mapie pojawiło się duże czerwone pole.

Wjechały na siebie z całej prędkości dwa czołgi i się nawzajem rozwaliły.

Najgorsi to są 13 letni Polacy w tej grze. Było takich dwóch co się ciężkimi czołgami nawalały. Wjeżdżały w siebie i spamowały komunikatami a kiedy zwróciłem im uwagę to okazało się, że jestem nudną nobowską lamą :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Skąd ja to znam... ale strategia z podjeżdżaniem z boku do tygrysa jest skuteczna - ma za długą lufę, żeby cie trafić ^^

Nawiasem mówiąc - Polacy wygrali ^^
Filmiki z finału można znaleźć na youtube... szkoda tylko, że po rusku ;/

Ja miałem kiedyś niezły numer z supportem - napisałem im, że mam tęczową grę :D Wyświetlały mi się wszystkie kolory(jak się okazało - błąd w aktualizacji ^^). Napisałem im konfigurację sprzętową itp. Oni odpisują mi następnego dnia z info, że moja grafa ma za mało pamięci. No dobra. Skoro 1Gb to mało...:D
 

DeletedUser

Guest
No to gratulacje dla supportu. Wiesz jak jest łatwo zdobyć killa? Ustaw się w krzakach. Ja musiałem na chwilę wyjść więc ustawiłem się afk i wyszedłem. Jak wróciłem to zobaczyłem, że straciłem 60% zdrowia i dostałem jednego killa. Okazało się, że wrogi czołg lekki z troche nadwyrężonym pędził przed siebie przez krzaki i wpadł we mnie. Akurat miałem KV to została z niego miazga. Za to ja byłem bardzo zdziwiony.

Dzisiaj Polacy znowu próbowali mi dać popalić. Niby napisałem cześć i takie tam ale "kazali mi zamknąć japę bo im przeszkadzam w rozmowie". Rozmowa dotyczyła podkradania ojcu jednego z nich papierosów...
 

DeletedUser

Guest
Jak KV to współczuję... ja chwilowo nie gram - laptop mi siadł i w domu nie mam dostępu do neta :( Ale spoko - da się żyć ;)

Jakbym miał czekać w krzakach na jakiegoś lekkiego, to bym zardzewiał :D Lepiej się ruszać :D
Ale zależy na jakiej mapie grałeś... Jeżeli z wąskim przejściem i daleko od arty wroga, to prawdopodobne jest, że 2 raz by się tak udało.
 

DeletedUser

Guest
Już zmieniłem KV na niemiecką linię bo też ciekawie wygląda. Z drugiej strony jedź takim klocem 9 km/h po mapie. Słaby pancerz i armata więc pociski nawet od takiego T-34 się odbijają. Teraz sobie jeżdże PzKpfw III A.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jednak drzewko niemieckie jest bardzo skomplikowane.
 

DeletedUser

Guest
PzKpfw II/Auf A - to jest dobre - rozwala wszystko w swoim Tier.

A co do Alianckich sił - to jak dojdziesz do IS, to będziesz miał naprawdę dobry czołg. Ma średnią szybkość, nie jest powolny jak Tiger (I i II), a później masz IS-4 i IS-7, które są naprawdę dobre ^^

Warto też się zastanowić nad niemiecką Panterą. Później nie możesz się rozwinąć dalej w tym drzewku, ale ma niezłe działo(tigera II nieźle sieka), pancerz oraz - co najważniejsze - jest szybka.

Ja popełniłem błąd, że poszedłem w Tigery i później mi zostanie maus :( a ten to prędkość ma porównywalną z KV. Ale za to pancerz to ma ^^ i działo :D
 

DeletedUser

Guest
Maus to "wielkie cuś " powinno się pod sobą zapadać. Jakież to ogromne. Ja zaś doszedłem do wniosku, że nie wiem po co autorzy dodawali czołgi czeskie u Niemców jako samodzielne linie. Strasznie to słabe i małe.
 

DeletedUser

Guest
No ja poprosiłem o klucz do WoT'a. Gra podobno jest ciekawa. Zobaczymy..:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry