[Ulepszenie] Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

  • Rozpoczynający wątek Lord Fux
  • Data rozpoczęcia

Czy jest nam to potrzebne?

  • Tak

    Głosy: 53 96,4%
  • Nie

    Głosy: 1 1,8%
  • Zbędna opcja

    Głosy: 1 1,8%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam ponownie juz kiedys mialem o tym pisac ale dopiero teraz jakos sie do tego zabralem mianowicie:

Wszystko podaje na przykladzie bo tak najlepiej mianowicie:

Mamy miasto: X ktore sobie sami zabunkrowalismy. Co jest w owym miescie najprosciej mozemy zobaczyc wchodzac w Agora - Obrona gdzie widac jak na dloni z jakich miast mamy tu wsparcia ..... rysunek nr 1
rys.1​

oa1f.jpg

Gdy chcemy wycofac czesc (wojsk nie wszystkie ale jakas czesc) z miasta X tego nie mozemy zrobic gdyz jest dostepna tylko jedna opcja Zawróć jednostki ktora daje nam mozliwos zawrocenia ale wszystkich jednostek odrazu. rysunek nr 2

Rys. nr 2
vku9.jpg

Zeby cofnac część wojsk musimy wejsc do danego miasta z ktorego wyslalismy wsparcie do naszego miasta X poczym wejsc w Agora --> Na zewnątrz.... Wtedy dopiero pojawia sie nam mozliwosc wycofania jakiejs czesci wojsk... rysunek nr 3

Rys. nr 3
qoog.jpg


Moja propozycja jest taka zeby byla mozliwosc wycofywania czesci jednostek odrazu po wejsciu do naszego miasta X... rysunek nr 4 a nie tak jak jest to do tej pory dopiero po wejsciu do kazdego z miast z ktorych wsparcia wyslalismy.

Rys nr 4
njqj.jpg

*Opcja ta dotyczy tylko i wylacznie naszych wojsk nie wojsk ktore nam podeslal inny gracz tu nadal bedzie dostepna tylko opcja cofniecia wszystkich jednostek odrazu


Mam nadzieje ze sie przyda :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Bardzo sensownie przedstawione.

Taki szczególik a tak może ułatwić grę.
Jestem na TAK
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Ajajaj... tego mi najbardziej brakuje w grze.
Zdecydowanie na tak!
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Taki mały szczegół - a takie ułatwienie. Sisi nie tylko tobie tego brakuje - mi niestety też :( A co do propozycji głos za.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Jestem jak najbardziej za, chyba każdemu brakuje tej funkcji, trochę podobną propozycje do twojej złożyłem jakiś czas temu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

głos na tak. z pewnością będzie mniej biegania przy chęci zostawienia części wojsk w danym mieście.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

W końcu nie trzeba będzie latać z miasta do miasta, zaoszczędzi się czas i niekiedy zbędne nerwy. Zdecydowanie tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

cos wiadomo odnosnie naszych propozycji ??
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Jak się nie mylę to została wprowadzona teraz ciekawa opcja, po najechaniu na miasto X i wybraniu że chcemy je wesprzeć pokazuje się na dole ikonka z jednostkami w danym mieście, można wejść w to i cofać wojska częściowo bez zmieniania miast.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Ja też zagłosuję na tak.To jest przydatne,szczególnie kiedy mamy miasto w czerwonej okolicy.Wielokrotnie spotkałem się z problemem opisanym przez Cb.
 
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Odświeżę temat.
Bardzo bardzo przydatne zwłaszcza jak mamy w mieście kolona a wojo stoi sobie w naszym mieście na tej samej wyspie , chcąc je zawrócić by zaatakowało okupanta wojo pakuje się na łodzie i ginie na biremach- okupant dostaje pkt za darmo a my tracimy wojo w bezsensowny sposób.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

jestem na tak ostatnio gra i nie pozwoliła wycofać wojsk przed i po kolona z tej samej wyspy i to by mi pomogło mógłbym miasto odbić a tak pozostałem bez szans...
 

DeletedUser14957

Guest
Re: Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Również jestem na tak. Uważam, że jest to opcja, która wielu graczom ułatwi życie, w tym także mi. :)
 

DeletedUser17405

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Kolejny głos na Tak
Co prawda dodano faktycznie nową możliwość:
Jak się nie mylę to została wprowadzona teraz ciekawa opcja, po najechaniu na miasto X i wybraniu że chcemy je wesprzeć pokazuje się na dole ikonka z jednostkami w danym mieście, można wejść w to i cofać wojska częściowo bez zmieniania miast.

Pozdrawiam
Ale to jednak nie to samo. Skoro można było dodać nowe udogodnienie, to chyba nie powinno być problemu z tą propozycją..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Miejmy nadzieję że niedługo zostanie wprowadzone bo coraz ciężej idzie z tym klikaniem.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Wycofywanie wojsk ze swoich miast - male udoskonalenie

Propozycja zaakceptowana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry