Wyspy a surowce?

  • Rozpoczynający wątek -=Ereb=-
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam mam pytanie co do wysp i surowców albowiem do każdej wyspy jest przypisane coś np:Na tej wyspie możesz czerpać zyski z wysokiej produkcji kamienia czyli + natomiast jest i - w postaci małej ilości drewna jest i srebro bez oznacznika więc o co z tym chodzi albowiem mam kopalnie na 12p każda i wydobywa mi tyle samo wszystkiego na 1h więc te "dodatki surowcowe" objawią się w możliwości wybudowania wyższego poziomu kopalni czy to pospolity bug w grze??
 

DeletedUser

Guest
Te przypisane bonusy mówia o różnicach w wydobyciu surowców w kopalniach.
Jednak patrząć na charakterystyki wydobycia widać że dopiero przy 20 levelu i powyżej są jakieś różnicę między zubożonymi i wzbogaconymi wyspami. Prawdopodobnie ma to na celu ujednolicenie sytuacji ekonomicznej na wyspach na początku gry, zanim będziesz w stanie wybudować tagowisko i sam reagować.

Drewno
Kamień
Srebro
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Na wiki jest informacja

http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Produkcja
Produkcja w kopalniach zależy od:

1. Poziomu kopalni: Im większy poziom ma kopalnia, tym więcej surowców produkuje.

2. Bonusu danego miasta: W każdym mieście jedna z kopalni (obóz drwali/kamieniołom/kopalnia srebra) ma zwiększoną produkcję ("wzbogacona") i jedna zmniejszoną ("osłabiona"). To, które będą produkowały surowce szybciej, które wolniej, a które normalnie, jest losowe. Bonus danej kopalni można sprawdzić patrząc na liczniki surowców. Plus w prawym górnym rogu licznika oznacza zwiększoną produkcję, a minus zmniejszoną: Plik:kopalnie_plus_minus.png

3. Premium: Kupując premium "Kupiec" otrzymasz 30% więcej surowców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry